Chvilkové zakrvácení ve 24. týdnu

luciek9152
7. čer 2018

Dobry den,prosim chci se zeptat jsem na konci 24 tt v utery vecer kdyz jsem si odskocila na malou a pri utreni byla na toal..papire jasna cervena krev ☹ tak jsem vzala kus noveho toal..papiru utrela se znovu tak znovu jen takove kapka...nebylo toho hodne..tak jsem sla na toaletu znovu asi za hodinu a uz nic a dodnes se mi to uz nestalo..chci se zeptat zdali se to uz nekomu stalo?? Napadlo me prasknuti zilky nebo tak neco..Ke svelekarce jdu v pondeli ale nevim zdali by bylo dobre si radsi zajit hned ?? Co myslite ?? Dekuji predem za rady

xkalisto
7. čer 2018

Nemáš třeba i nějaké svědění nebo tak? Já byla rozdraždena z kvasinky a měla jsem malé ranky které krvácely, ale právě jenom takový otisk na papíře. Občas problém i s hemeroidy pokud je to na takovém tom "předělu" mezi konečníkem a pochvou a otiske se tam trocha.

Ale jestli chceš ujistit je určitě fajn si ráno zavolat co si myslí a jestli by tě případně nevzala dřív, ale jestli to bylo jen jednou a jasná tak 99% to nebude nic vážného.

newwi
7. čer 2018

Take jsem mela!Radsi jsem volala do nemocnice,jestli se mam dostavit,nebo to mohu nechat az na sveho doktora... chteli me videt. Uz si presne nepamatuji diagnozu,ale neco v tom smyslu,ze mi mimi tlacilo na placentu a praskla nejaka zilka... ja mela strach hlavne proto,ze jsem den pred tim spadla i s konem 😕😦

luciek9152
autor
7. čer 2018

@xkalisto dekuji..no prave ze svedeni nemam nic ale je pravda ze asi pred tydnem me asi dva dny dole svedilo pripadalo mi to jako kdybych dole byla specena tak me to svedilo :-/ ale to mi prijde dlouho od te doby :-/ zitra zavolam a uvidim prave ze od ty doby nic tak jsem nechtela hned panikarit tak jsem si rikala kdyz se to bude opakovat hned pojedu ale zatim nic... Ale mam to v hlave a abych neco nezanedbala :-/ miminko citim stale kope tak snad je vse v poradku..zitra ale pro jistotu zavolam. A dekuji.

paolapou
7. čer 2018

Já bych hned jela na kontolu, i kdyby byla půlnoc...

luciek9152
autor
7. čer 2018

@newwi take me napadla zilka :/ ale ze to bylo tak jen chvilkove jen po utreni a pak nic ..myslela jsem ze ze jsem se nekde skrabla ale kdyz jsem se utrela znovu pro jistotu tak tam bylo znovu a pak uz nic :-/ zitra si zavolam a zeptam se radeji abych neco nezanedbala..miminko citim kope tak snad je vse v poradku 🙂 a dekuji

luciek9152
autor
7. čer 2018

@paolapou ja ze to bylo vazdne kapka dve vic ne tak jsem nikam nejela ale ted mi to neda tak zitra zavolam co mi rekne.

ariadna12
7. čer 2018

Mne se to tez stalo, ihned jsem sla na gynekologii, pak mne odeslali do porodnice a radili se, zda bude predcasny porod ci potrat. Nakonec to dobre dopadlo. Doporucuji jet co nejdriv, zrejme vse bude ok, ale je lepe nic nezanedbat.

priefi
8. čer 2018

@luciek9152 ahoj, jak to dopadlo, co Ti rekla dr.? Uz jsem Te dlouho tady nevidela, co chvili jsem na Tebe myslela, jak se Ti dari 😊 Ja uz taky cekam mimi, jsem v 10tt

luciek9152
autor
8. čer 2018

@ariadna12 Tak jsem tam dnes volala mam prit normalne v pondeli na kontrolu kdyby nahodou se to opakovalo i o vikendu mam hned jet do Porodnice..ze jak jsem 24tt tak ta deloha neni jeste tak vysoko tak mohla zakrvacet..tak budu doufat ze se nic neobjevi uz.Zatim musim zaklepat ze nic.

luciek9152
autor
8. čer 2018

@priefi ahojky mam prit v pondeli na kontrolu jak mam ale kdyby se to opakovalo tak mam hned jet do porodnice.:-/ tak budu doufat ze to bylo jednou a na posled 🙂 jinak mi je fajn prcek krasne roste a jak kope 🙂 z holcicky se nam vyklubal chlapecek : -) testy vsechny vychazeji dobre tak to jsem rada 🙂 Jee tak to noc gratuluji hodne stesticka at jste oba v poradku 🙂 ale tyhle vedra to je take peknej hnus :-/

priefi
8. čer 2018

@luciek9152 tak to je super. Ja mam ted nevolnosti, ale docela se daji. Zvracim jen kdyzbpotkam nekoho, kdo mi smrdi. Jinak zaludek jak na vode a musim jist jist a pro zmenu jist. Na zacatku jsem opet spinila, tak jsem mela strach. Pricina byl nejspis hematom, snad bude vse v poho. Doufam, ze bude u Tebe vse v poradku, drzim pesti 😊 kdy mas termin?

oveckaluky
8. čer 2018

Pokud cítíš pohyby, řekla bych taky, že to bude jen žilka. Ale raději bych si asi zajela na pohotovost - udělají ti UTZ a budeš v klidu 🙂

luciek9152
autor
10. čer 2018

@priefi Tak to ti nezavidim ty nevolnosti 🙂 ja byla strasne rada ze jsem je nemela 🙂 termin mam v zari tak mam jeste casik 🙂 ty vedra jsou tedy strasny doma vsude samej vetrak 🙂 ve vsem se ctim obrovska 😀 ale je to krasnej pocit 🙂 jee tak to je hrozny to spineni ja to zazivala ze zacatku taky hruza ☹ ale nakonec to bylo dobre uvidis bude take 🙂 zitra mam kontrolu tak uvidim co mi rekne ale myslim ze to bude dobre uz se to neopakovalo ...tak snad nadele nebude opakovat 🙂

luciek9152
autor
10. čer 2018

@oveckaluky dekuji.zitra jdu na kontrolu tak uvidim co mi rekne ale myslim ze bude vse v poradku uz se to neopakovalo a doufam ze nebude 🙂 ale moc vam dekuji.

oveckaluky
10. čer 2018

@luciek9152 Taky jdu zítra. Tak držím pěsti 🙂

priefi
10. čer 2018

@luciek9152 ono to spineni bylo jen 3 dny, z toho bylo jednou po kontrole. A ted, kdyz jsem byla na kontrole, tak zase pak zaspineni, ale brala jsem to tak, ze to asi jen tou kontrolou. Uz jsem dobrala gynprodil (vaginalne) a ascorutin, tak doufam, ze to uz bude dobre. Co se tyce nevolnosti, tak skoro porad zaludek na vode, nekdy vic, nekdy min. Kdyz mi neco zasmrdi, tak pak i zvracim 😔 Tak to mas super, ze Te nevolnosti minuly. Ja jsem prave na Tebe myslela, vim ze jsi spinila na zacatku, pak dobre a za mesic zase a pak ses uz neozvala. Tak jsem rada, ze jsi zalozila tuto diskuzi,.ze vim, ze jste oba v poradku 😊 Kdyz to bylo jen jednou, tak asi to byla jen zilka. Dej urco zitra vedet, co Ti dr.rekla 😊 Drzim pesti, at je vse v poradku 😊 A uz mate vymyslene jmeno, anebo to je jeste ve fazi vyjednavani?

luciek9152
autor
11. čer 2018

@priefi tak jsem dnes byla na kontrole a vsechno je v poradku 🙂 prcek krasne roste a pribira jak ma 🙂 mohlo to byt ta zilka a nebo jak je to prokrvene 🙂 ale vse je v poradku to jsem moc rada 🙂 jj uz mame jmeno Matiasek 🙂 tak snad u toho uz zustanem 🙂 Hele po kontrole take muzes zaspinit to mi rikala take doktorka a brala jsem take ascorutin ktery beru do ted nejak to neskodi tak to beru 🙂 Jj take mi smrdeli veci ale musim zaklepak zvedl se mi zaludek ale nepozvracela jsem se 😉 21 jdu na 3d ultrazvuk tak se moc tesim 🙂 neboj vsechno bude v poradku musis si to rikat ja si rikala na prska neboj zvladnem to 🙂 drzim ti palecky a at je vsecicko dobre a jste v poradku 🙂

priefi
11. čer 2018

@luciek9152 to jsem moc rada, ze je vse v poradku 😊 a ten 3d ultrazvuk to mas navic, anebo jak to je? Ja u syna na 3d nebyla, slysela jsem o tom, ale na vysetrenive 20tt meli klasicky utz. To musi byt super videt mimiska ve 3d 😍 Ja mam doma Matyáše 😊 Je to krasne jmeno a i jeho vyznam je krasny, znamena Dar od Boha nebo Bozi dar. Jeste se vratim k tomu 3d utz., kolik vlastne.stoji takove vysetreni? Hradi neco ZP?

Jj,.ja tomu mrnatku taky rikam, ze to spolu zvladneme. Zajimave je, ze uz ted mam brisko jako pri synovi v 6.nebo7.m 😅 u syna jsem mela malinke brisko, ted asi budu velryba 😅 zitra budu 10+0 a uz mam 4,5kg nahore

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru