Cítím se normálně, není mi špatně. Zamlklé těhotenství?

misel2410
25. led 2014

Holky jsem teď v 9tt a mám nějaký divný tušení nebo strach, že něco s mimčem není ok. Žádnej problém nemám ani krvácení, ale prostě se cítím úplně normálně. Není mi vůbec špatně, to mi bylo tak dvakrát. Prostě opravdu vůbec nic. Možná mě trochu bolí prsa ale minimálně. Myslíte, že jančím zbytečně? K doktorce jdu až ve středu a do té doby asi zešedivím. Máte s tím někdo zkušenost?

pindruscha
25. led 2014

@misel2410 To bude v pořádku, někdo má těhotenské příznaky víc, někdo míň. Někdo zamlklé těhotenství vycítil, někdo o něm do poslední chvíle neměl ani zdání. Hlavu vzhůru, odpoj internet (aby Tě to nenutilo číst si o zamlklých těhotenstvích nebo dalších komplikacích) a přestaň se znepokojovat. Jestli je u vás taky tak krásně, vyběhni na procházku do přírody! Držím pěsti ať je vše v poho!!!

misel2410
autor
25. led 2014

To je dobrej nápad. Je fakt, že pořád bloumám na netu a stresuju se víc a víc 😒 někdy bych ten internet zrušila...

arwen2010
26. led 2014

@misel2410 Ahoj v prvním těhotenství jsem neměla žádné těhotenské příznaky. A malá je naprosto zdravá....V druhém jsem mě bolela prsa jak čert a byla jsem na mrtvici protože jsem cítila, že je něco špatně. A nakonec verdikt zamlklé těhotenství v 9 tt. U třetího jsem byla na začátku úplně v pohodě a špatně mi bylo až od 8 tt a to jen tak občas. Spíše jsem neměla na nic chuť ale taková období jsem měla i před těhotenstvím a teď jsem ve 20.tt
Je to prostě individuální. Není třeba se znepokojovat pokud nezvracíš. Není to nutně příznak prosperujícího těhotenství 😉
Buď v pohodě a mimi bude taky 🙂
Držím palce.

misel2410
autor
26. led 2014

@arwen2010 Děkuji za podporu...Mrzí mě, že jsi tím prošla. Asi to muselo být těžký tak snad ti to dětičky vynahradí teď 🙂 no už abych byla u doktorky. Doufám,že to jsou jen moje myšky v hlavě 😒 ale poslední dobou se mi dějou pořád nějaký divný a špatný věci takže už nikdy nedoufám v lepší variantu...

ladie
26. led 2014

@misel2410 Fakt doporučuji nekoukat na internet. Já jsem taky byla cca 8-9tt, týden před kontrolou na gyndě vymizely těhotenské příznaky, měla jsem špatné tušení a taky že jo. Zamlklé těhotenství.
Bohužel, sama nezjistíš, co a jak. Testy ti budou vycházet pozitivní i když je všechno ok, i když je to špatně 🤐 Takže nestresuj, NEČTI blbé konce na netu a vydrž, co ti řekne doktorka 🙂

trinactka
26. led 2014

taky jsem to vycítla :( byl to konec druhého měsíce, mla jsem strašný sny a den ze dne mi vymizely všechny příznaky, při druém jsem se samo hrozně stresovala a trašně jsem se bála,ale nakonec mám krásnou vytouženou holčičku - zkus myslet pozitivně 🙂 vím, že to je těžké ale pokus se o to, jinak pak existuje Angelsound http://elektrocoleti.cz/tehotenstvi-a-deti/40-a... prodává se i bazarově, uslyšíš srdíčko svého miminka 🙂

romantika
26. led 2014

juuu uplne na to kasli, ja druhé tehu do 8 tt nemela vůbec nic, uplne jsem skoro zešedivěla a pak najednou ze dne na den i mimi i srdicko. Ver ze když je to spravne a prdolka tam chce byt, tak se tam udrzi hlava nehlava. Mne ten muj druhy taky prijde jak zazrak, uplacal se tam přes všechny prekazky. Nejhorsi je ze dnes se to prave vi strasne brzo a pak se jen stresuje a stresuje. Pekne hlad pupika a užívej si. ja mohla první tehu behat a az do porodu jsem se citila lepe nez normalne. Uplne jsem si chrochtala ze je mi lepe nez když jsem netehotna.

julietta111
28. led 2014

@misel2410 Ahoj, mám to podoně jsem těhotná potřetí a poprvé se takhle bojím. Myslim, že je to hodně tím internetem, člověk pořád něco čte....Teď jsem v 8 tt a na kontrolu jdu v pondělí. Držím moc place ať je vše na kontrole v pořádku🙂

misel2410
autor
28. led 2014

Já už jdu k doktorce dneska nakonec, tak uvidím co mě řekne. Jestli to vyvrátí (budu samozřejmě ráda) a budu se takhle domnívat a hysterčit zbylých 6 měsíců asi mě teda klepne. Pochyby jsou snad horší než vědění. @julietta111 Taky držím palce. Vím jak se cítíš...

janapavlik
28. led 2014

@misel2410 moc dobře vím, jak se cítíš, prožívala jsem to samé před 2 lety 😒 Šestým smyslem jsem to vycítila, že něco není ok a taky že jo 😔 Věřím ale, že to není tvůj případ a každopádně držím pěsti!

misel2410
autor
28. led 2014

🙂 Tak výsledek od doktorky vše ok a jak má být. Takže miminko je na mě akorát moc hodný nebo šetří zlobící sílu až po narození a já jsem blázen 😀 Paní doktorka se smála, jestli toužím po tom, aby mi bylo špatně. Nějak se mnou ty hormony cloumaj. Po cestě k doktorce v tramvaji si ke mě přisedla paní s malým mimčem, pak vystoupila a mě nějak všechno přišlo líto,takže jsem si tam nenápadně uronila pár slziček. Potom ke mě přišel kluk, kterej už jen na pohled vyvolával lítost. Beze slova mě podal balíček kapesníčků a to mě dojalo ještě víc 😀 definitivně jsem se zcvokla

julietta111
28. led 2014

@misel2410 Tak super moc moc gratuluju!!!! Kéž bych měla v pondělí stejný výsledek. Mně teda nejlíp není, ale to nezamená že je vše ok. Ale musíme myslet pozitivně🙂🙂🙂

misel2410
autor
28. led 2014

@julietta111 Teď se mi to lehce mluví ale to bude určo dobrý 🙂 já jsem důkazem toho, že ne vždy je 6.instinkt správný a těhotenský příznaky prostě asi nutně být nemusí. Pak napiš jak to dopadlo 🙂

julietta111
29. led 2014

@misel2410 Určite dám v pondělí vědět už aby to bylo:D

julietta111
4. únor 2014

@misel2410 Ahoj,jsem 8+3 srdíčko bije🙂 Jen mám malý hematom taktrochu krvácím a beru utrestan Dr. řikal že by to mělo být ok Takže jsem klidnější jen o trochu. A co Ty?

misel2410
autor
5. únor 2014

No vidíš tak to je myslím super 🙂 co jsem tady tak četla,tak ten hematom má celkem hodně holek určitě to dobře dopadne 🙂 já jsem ted v pohodě. Prostě jsem si řekla,že mě malý asi mooc šetří, že těch problémů bude ještě dost 😀 bohužel

julietta111
5. únor 2014

@misel2410 Jo taky ě to docela uklidnilo. Dr. řikal že jen nad dobré ístě pod mimi ne nad ňí, tak by u neměl ublížit. Máš pravdu ještě toho bude do konce dost🙂 Člověk se musí hodit do klidu a říct si, že to prostě vyjde🙂 Který jsi teď týden?

misel2410
autor
5. únor 2014

já jsem teď 9+4 🙂 zrovna dneska jsem zkoumala, že mě příjde, že mě nějak začíná růst břicho. Možná je to jenom pocit ale moje košile v práci říkaj něco jinýho 😖 teda nevim nevim jak to v práci utajím do 20.dubna to asi nemám šanci že?nebo jo?

julietta111
5. únor 2014

@misel2410 Já jsem teď 8+4 podle ms 9. Už to taky na kalhotách cítím jsem v nich taková narvaná🙂 Do 20. dubna to je teda dlouhá doba, ale třeba jo budou si myslet že si třeba trocu přibrala🙂 A proč to potřebuješ utajit do 20 dubna? Já to taky ještě moc neříkám, ví to jen pár kamarádek

misel2410
autor
6. únor 2014

protože mám zkušebku do té doby ☹ sice už jsem tam pracovala předtím dva roky ale nejsem si jistá jestli by mě rázem nevykopli. A kdyby mě vyhodili nedostanu mateřskou že a takhle bych se tam mohla vrátit po rodičáku.

julietta111
6. únor 2014

Tak to jo to chápu, tak držím palce ať se Ti to podaří. Kamarádce se stalo to stejný, taky jí kvůli tou neprosloužili smlouvu....Tak snad se Ti to podaří skrýt🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru