Co je na UTZ vidět v 5tt + 1?

beatax
31. kvě 2014

Ahoh holky, jsem podruhé těhu (poprvé ZT), byla jsem na prvním UTZ v 5 tt + 1 ... viděli jsme gestační váček - Dr. říkal, že tam je mikro náznak žloutkového váčku, spíše se ten váček jevil prázdný.... Dr. říkal, že je ještě brzy ať přijdu za 14 dní na další UTZ. (Utz mělo podle mě dobré rozlišení, ovulaci mívám 14 - 16 den cyklu). Jaký jste měli obraz na UTZ v tomto období, tj. konec 5tt anebo začátek 6tt? .... už se mnou cloumá zase strach ... vím, že nejsem schopná to ovlivnit, ale nevím, zda se jedná o normální nález, nebo ne.... díky moc B.

martina_z
31. kvě 2014

@beatax 5+1 a 5+2 vzdy naznak zloutkoveho vacku. Z toho 2 deti.

beatax
autor
31. kvě 2014

@martina_z naznak znamena ze uz jsi ho pekne videla a byl zmeritelny (tim myslim to kolecko?) 🙂

maia74
31. kvě 2014

Já měla první UTZ v 6+0, doktor říkal, že je tam pěkný ž. váček, který měřil 10mm Já tam viděla jen flíček... V 8+0 jsem viděla větší flíček, ale už v něm bylo vidět i srdíčko a tep změřil 150. Asi záleží jak dobrý má UTZ, 5+1 to je asi hodně brzo. Snaž se být v poho a zbytečně se nenervuj. Držím palečky 😉

anetadr
31. kvě 2014

Já byla 4+5 a dr mě děsila mimoděložním, že tam není nic vidět. Pak jsem byla 5+5 a už byl vidět gestační váček, který odpovídal 5+1. Byl to fakt jen flíček v děloze - to tam prostě ani nemůže být nic víc vidět. Teď jsem 13+0 a vše v naprostém pořádku🙂

pampalin
1. čer 2014

@beatax Gestační váček se žloutkovým váčkem, víc asi ne.

jge
1. čer 2014

@beatax Ja byla na UTZ v 5+0 a byl videt jen gestacni vacek. na kontrolu jdu tedka ve ctvrtek a take se desim a doufam, ze tam bude vse, co ma. Neboj, takto na zacatku i dny hraji velikou roli. Bude vse OK!

beatax
autor
1. čer 2014

holky dik za zkusenosti, nezbyv nez doufat 🙂

@jge drzim palecky, dej vedet, ja jdu 11.6. tak uvidime 🙂

luca16
1. čer 2014

Ahoj, já měla 5+4 jen prázdný 3mm gestační váček. Ovulka určitě nebyla zpožděná. Můžete mi někdo říct, jestli je to normální? Asi se do příští kontroly zblázním 😖

jge
1. čer 2014

@beatax Ja jdu 5.6., jen se bojim, ze je to porad brzo, na to neco videt.... Cekani je desne, neboj budu informovat a ty me take....

jge
1. čer 2014

@luca16 Neboj, je to dost mozne, v takto brzkem stadiu i den hraje roli a ukaze neco navic. Kdy jdes opet na ontrolu?

luca16
1. čer 2014

@jge Až 10.6. Ta nejistota je k nevydržení. V tomto týdnu už mají někteří slabé srdíčko a já nemám ještě vůbec nic ☹

jge
1. čer 2014

@luca16 Neboj, vse dopadne dobre! musime tomu verit... Ja hlavne nemam zadne tehu priznaky, jen me uklidnuje, ze testy krasne silili....

romantika
1. čer 2014

ja jsem v tedle době mela naprosty prd, ani vacek, ani nic, sliznici jak před menstruaci a pak 7+2 všechno ok. Potila jsem se az za ušima, uz to vypadalo na mimotehu. Při prvním tehu jsem v 5+1 mela taky jen nejaky naznak neceho jak u tebe. Je to desne brzo. Doktor te moc stresuje.

luca16
2. čer 2014

@jge Právě že taky nemám žádné příznaky🙂 To té optimistické náladě moc nepřispívá 😀 No jsem o něco klidnější a nezbývá než čekat. Dík za podporu.

jge
2. čer 2014

@luca16 Jsem na tom jstejne, potesi, ze nejsem sama.... Obema to dobre dopadne. Na nevolnosti je jeste pry brzy, pockej par tydnu a bude to tady....Pak budeme jen vzpominat.
Koukam, to je tvoje prvni?

luca16
2. čer 2014

@jge Jj, právě že první. Mít už nějakou zkušenost, tak se na to už dívám trošku s nadhledem 😉 Snad ten týden do další kontroly uteče. Není nic horšího než nejistota 😒 Budu ti tady držet palce, aby to dobře dopadlo a příští rok ses mohla radovat z dalšího přírůstku 😉

jge
2. čer 2014

@luca16 Diky,. pro me je to druhe.....doufame🙂

luca16
2. čer 2014

@jge Dej vedět, až budeš mít srdíčko, budu tu netrpělivě čekat 🙂

ivazapisovatelka
2. čer 2014

Koukala jsem na fotku z 5+2 a byl tam GS 9 mm a možná i nějaký náznak žloutkového váčku, ale z fotky to není moc dobře rozpoznatelné. Každé těhu je jiné a určitě bude vše v pořádku holky. Držím vám oběma pěsti 😉
@luca16

marikura
2. čer 2014

také bych měla být dnes 5+1tt...ale k dr jdu az 17.6. ☹

jge
2. čer 2014

@luca16 Diky, uz jen 3 dny, ale bojim se, ze 6+0 je jeste na srdicko brzy a nemusi byt

luca16
2. čer 2014

@jge Když nebude teď, bude příště 😉 Osobně si bych to na srdíčko ještě neviděla, ale 7+? už věřím, že se bude bít. Holt musíme čekat, nic jiného nám nezbude.
@marikura Buď ráda, přeskočíš prázdný gestační váček a už přijdeš k hotové. muNemusíš se tolik stresovat, věř mi 😉

marikura
2. čer 2014

@luca16 snad ano 🙂

jge
3. čer 2014

@luca16 Diky, s prvnim jsem mela srdicko uz nejak 5+5.....

beatax
autor
3. čer 2014

@jge ty brdo v 5+5 srdíčko 🙂 to je až neuvěřitelný, já sem dnes 6+0 a za týden mě čeká UTZ, jestli už se něco ve váčku vyklube, jak je vám holky jinak? me se dneska cestou z prace a do prace udelal peknej soufl... a chvilkama mam v podbrisku bolesti typu jemnejsich menstruacnich... myslite ze to je ok?

jge
3. čer 2014

@beatax Jasne, to je OK, ja to tak u prvniho mela take. Me zacina byt po ranu take nejak ne uplne nejlepe. uz jen 2 dny do UTZ!

marikura
4. čer 2014

Já jdu k dr až 17.6 ☹

jge
5. čer 2014

Tak dneska vecer UTZ! Drzte mi zensky pesti!

beatax
autor
5. čer 2014

@jge tak jakkk? 😉 drzim palce

jge
5. čer 2014

@beatax Tak mame 4mm a mame srdicko!!!!! Na kontrolu za 3 tydny....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru