Co je na UTZ vidět v 5tt + 1?

beatax
31. kvě 2014

Ahoh holky, jsem podruhé těhu (poprvé ZT), byla jsem na prvním UTZ v 5 tt + 1 ... viděli jsme gestační váček - Dr. říkal, že tam je mikro náznak žloutkového váčku, spíše se ten váček jevil prázdný.... Dr. říkal, že je ještě brzy ať přijdu za 14 dní na další UTZ. (Utz mělo podle mě dobré rozlišení, ovulaci mívám 14 - 16 den cyklu). Jaký jste měli obraz na UTZ v tomto období, tj. konec 5tt anebo začátek 6tt? .... už se mnou cloumá zase strach ... vím, že nejsem schopná to ovlivnit, ale nevím, zda se jedná o normální nález, nebo ne.... díky moc B.

luca16
5. čer 2014

@jge Gratulujiiiii, to je skvělá zpráva. A kolik jsi, jaký týden?

beatax
autor
6. čer 2014

@jge jeee gratulace, 4 mm fazolka to je krasny 🙂

luca16
7. čer 2014

@beatax Ahojky, tak teď je řada se srdíčkem na nás. Kdy jdeš na utz? 🙂

beatax
autor
7. čer 2014

@luca16 ahojky, jdu ve středu ráno, a už jsem nervní jak pes... 😝 a ty?

luca16
7. čer 2014

@beatax Já půjdů v PO ráno, to bych měla být 7+0. Bojím se, že už je to dlouho, takže pokud nebude bít srdíčko... 😒 ☹ Ty budeš kolik?

jge
7. čer 2014

@beatax
@luca16
Zensky, srdicko bude, napiste!

beatax
autor
7. čer 2014

@luca16 ja budu ve stredu 7 + 1 ... taky mám hrachy .... tajně doufám, že i když nebude srdíčko, že tomu dá Dr. ještě šanci.... 🙂 nezbývá než doufat

luca16
8. čer 2014

@beatax To na tom budem skoro stejně. Máš pravdu, že můžeme jen doufat ☹ Ale budu ti držet všechny palce co mám, aby to bylo v pořádku, ju a ve středu se teda ozvi. Budu tady čekat jak na trni 😉

beatax
autor
8. čer 2014

@luca16 tfuj tfuj na pondělí a těšim se dobré zprávy 🙂

jge
9. čer 2014

@luca16 Tak co?

luca16
9. čer 2014

@jge Máme srdíčko, 6+5. Byl to úúúúžasný pohled 🙂

jge
9. čer 2014

@luca16 Je, to gratuluji. Tak to ja bych mela byt dneska 6+4! To jsme kousicek od sebe!

luca16
9. čer 2014

@jge To budeš mít taky ledňáčka 😉 Díky bohu za to, že nebudu tahat břuch ve vedrech a odfuním si to pěkně v zimě 🙂

beatax
autor
10. čer 2014

@luca16 gratulace k srdicku, ja jdu zitra ale nedavam tomu moc nadeji, vcera jsem zacla trosku spinit :(

luca16
11. čer 2014

@beatax Určitě to dobře dopadne, neboj. Špinění ještě nemusí nic znamenat. Řekni to dr. a dá ti utrogestan nebo něco podobného na udržení těhotenství. Držím palečky.

beatax
autor
11. čer 2014

@luca16 ahojky, tak už jsem tu 🙂 dneska byl UTZ v 7+1 a máme fazolku 12 mm odpovídající 7+2 s krásnym žloutkovym váčkem... 😵 srdíčko bušilo jak o závod...
jenom když se kouknu na fotku fazolky, tak si nemůžu pomoct ale jakoby ta velká fazolka byla složena ze dvou malejch pulecku :D asi uz mi hrabe :D mrknete 🙂

beatax
autor
11. čer 2014

fazolka 7 + 2, 12 mm 🙂

luca16
11. čer 2014

@beatax No paaaani, gratuluji. Máš teda velkou fazolku. Já zítra začínám 8. týden a máme jen 8,4 mm. Vlevo jde krásně vidět žloutkový váček a v pravo mimuš. Tak nějak ti plave uprostřed 🙂 Ta moje příšerka se drží pořád při kraji 😒

beatax
autor
11. čer 2014

@luca16 jee tak mi ji ukaz 🙂 to je hezky slovo priserka 😀

beatax
autor
11. čer 2014

@luca16 já už nakoukla do tvého profilu, fazolka je pěkně u kraje 😀 já sem pro manžu natočila jak řinčelo srdíčko 🙂 byl to tak krásnej pocit .... 😵

jge
13. čer 2014

@beatax Gratuluji!

jge
13. čer 2014

@beatax
@luca16 Tak holky, kdy Vas ceka dalsi kontrola. me az 26.6. Si rikam, jak to tak dlouho vydrzim... Pujdu na rvni odbery....To zase bude krve jak pro upiry!

luca16
13. čer 2014

@jge 26.6., jo? 😀 Na mě nemáš, mě dr. objednal na krev na 8.7. a na ultrazvuk až na 25.7. Bych ho nejradši zaškrtila. Když jsem si doma spočítala, že je to až za 6 týdnů, tak jsem se málem zbláznila 😒

jge
13. čer 2014

@luca16 Jezis, to je desny! To takto dela normalne? Ja myslela, ze kontroly musi byt casteji... Optala bych se kolem...

luca16
13. čer 2014

@jge Mají být nejvíc jednou za měsíc. Holt mám smůlu 😀

jge
13. čer 2014

@luca16 Tak se drz!

luca16
13. čer 2014

@jge Ty taky a vždycky když se ti ta doba do kontroly bude zdát nekonečná, tak si vzpomeň na mě 😉

jge
13. čer 2014

@luca16 😉

beatax
autor
13. čer 2014

@jge tak ja jdu uplne presne jako ty 26.6. Tj. Po 14 dnech ... Po trech tydnech uz se jim zdalo pozde a to mi jeste bylo receno ze po tech 14 dnech az trech tydnech jestli to vydrzim 🙂 ale jit az v cervenci na utz to mi prijde za strasne dlouho .... :-\ je fakt ze ja jsem po ZT ... A mam crinone na udrzeni (vymenili jsme to za utros) tak se asi hlida casteji + stitnou zlazu .... Me pro zmenu zas nerikali nic o krvi ...tusim ze i moc se vysetruje 🙂 sem uplny zelena ... Plus mam pocit ze 11 az 13 tt se muze jit na ten dobrovolny screening ... 🙂

jge
13. čer 2014

@beatax Je, tak to si pak budeme referovat. Ja mela prvni tehu take kontroli po 14 dnech, byla jsem na rizikovem....Take si me hlidali. O na ten screening mezi 11-13 tydnem pujdu take.....Mela jsem ho i predtim...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru