Co na vykašlávání v 1. trimestru?

lena_rose
10. únor 2014

Ahoj budoucí maminky, vím, že se tu možná budu opakovat (a za to se omlouvám), ale už jsem vážně zoufalá. Jsem na neschopence a mám dráždivý kašel, ale skoro nic nevykašlu. Prosím vás, nemáte nějaký tip, co zabírá na vykašlávání?? Už čtvrtý den beru jitrocelový sirup, kapky do nosu Pinosol a inhaluji Vincentku, ale nic moc nezabírá. Děkuji za jakoukoliv radu

hpaja
10. únor 2014

Co zkusit nějaký průduškový čaj? Přijde mi, že zabírá lépe než jitrocelový sirup 🙂

lena_rose
autor
10. únor 2014

A nevíš prosím konkrétně jaký? Je spousta bylin, které se nesmí :-/ Děkuji

zuzasila
10. únor 2014

mě vždy zabere zahřátý olejíček na prsa, plenu či ručník, do tepla a opakovat. Tak léčím doma i manžela, který když měl dlouho suchý kašel, začal odkašlávat. Navíc mi v těhotenství v lékárně doporučili pouze Vincentka sirup, jiný prý raději ne. A zabralo mi to.

terunka88
10. únor 2014

Vincentka sirup 😉 A taky hodně pít a nahřívat hrudník..

golla
10. únor 2014

já teď řeším to samé. Piju, inhaluju a kloktám vincentku (ale jen 300ml/den), beru Stodal, jitrocelový čaj, do každého čaje lžičku medu. Jinak já jsem na homeopatika - takže oscilo, paragrippe 3x denně a mažu si hrudník a chodidla tymiánovým krémem (zahřívá). A už se zlepšuju, výýýrazně.

lena_rose
autor
10. únor 2014

Moc vám všem děkuju za rady 🙂 Zkusím ještě nahřát ten hrudník 🙂

lenus202
11. únor 2014

Jitrocelovej sirup nebo stodal- homeopatikum

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru