Co pít v těhotenství?

nikolkama
20. zář 2018

Poraďte, prosím co pít v těhotenství ze všeho se mi dělá na zvraceni nemohu cítit ani vodu s kohoutku a to je bez zápachu :(

leniczka23
20. zář 2018

@nikolkama pij na co mas chut..ja sem na kole a na hruskach🤣🤣 a urcite to prezijem. Ale pomahaji mi i ovocne smoothie.

kafr
20. zář 2018

Já si nasypala do sklenice led, zalila kolou a pocucavala - to když mi bylo šoufl. Ono prý cokoli podchlazeného projde, tak zkus. Jedla jsem i pila cokoli, co zrovna prošlo 😁

ejmate
20. zář 2018

Mě je taky ze všeho blbě 😖 Zkouším po troškách pepsi, vodu z kohoutku se šťávou nebo čaje, ale nic moc, piju o dost míň než normálně ☹
Je fakt, že studená šťáva, je asi nejlepší.

zmrzlinka
20. zář 2018

Studenou colu nebo pepsi po lžičkach.

andelka
20. zář 2018

Musíš zkoušet. Mně jednu dobu nejlíp prošel grepovy studený džus.

veronikaveronikaveronika
20. zář 2018

Vodu jsem taky nedávala 😂 takže džusy, šťávy cola

lachtanice86
20. zář 2018

@nikolkama nevím jak u vás. U nás ma voda ž kohoutku dost ocas. To jsem nedávala. Tak kupovane. Protože jsem zvracela í po cole. Ale teď mám tehotenskou cukrovku, nevolnosti se vrátily a já nesmím colu, čaje, šťávy ani smoothie

agneska7
20. zář 2018

Ja zas mela na vodu doslova chut :D ale jinak jsem prezivala na obyc cernem caji . a taky mi dost pomahal tehotensky caj. Jinak proste pij na co mas ,,chut,,

nikolkama
autor
20. zář 2018

Já jsem vyzkoušela snad vše džusy at je jakýkoliv nedávám, cola mi smrdí, můžu jedině vodové nanuky :D je to strašné :(

pecinkaandulkova
20. zář 2018

Přesně pij co chceš,ja ujížděla na kofole a mala zdrava😂 sem tam i kafe ale to bylo malokdy..nebo zkus stavy?? 👍

merope
20. zář 2018

Já mohla cokooli, pak pojednou skoro nic. Ale dle situace - caro/melta s mlékem (vlažná), voda s bezovým sirupem, jablečný mošt čerstvě vymoštovaný (ten jsem mohla i když jsem skoro nejedla a je super proti zácpě) anebo i ta voda. Občas záleželo na každé hodině, situaci, co bylo kolem. Zjistila jsem, že když do sebe hnedka po ránu narvu nějaké cukry, je to o maličko lepší.

yukonek
20. zář 2018

Já teda jediný co pozřu je kiwi sirup, studena voda a hodně ledu. Je pravda že pomáhá chlazené. Ještě studeny jablečný mošt mi docela jel. Jinak nic

konidana
20. zář 2018

Zkus nealko pivo. To já jediný nemohla😅 vracel mi ho žaludek .

nupta
20. zář 2018

@nikolkama Já jsem o něco lépe snášela vodu balenou než kohoutkovou. A pokud by ti nešlo ani nic tuhého, zkus džusový nutridrink-ale ten je i na zasycení.

agneska7
20. zář 2018

@nikolkama a kdyz to jake koliv piti vychladis to nepomuze? Je to v podstate stejne jako vodovy nanuk ne?

kaneshiro
20. zář 2018

@nikolkama také jsem nemohla nic pozřít kromě studené Cocacoly po troškách.

jancabr
21. zář 2018

Nezvracela jsem a nijak výrazně špatně mi taky nebylo, ale samotnou vodu z kohoutku též v těhotenství nezvládám. Navíc jí tady ani nemáme moc dobrou. V prvním trimestru jsem zvládala balenou vodu, vodu s citronem, trochu piva na trávení, fantu a podobné prasárny. Od druhého trimestru piju hlavně hooooodně ředěné džusy, mošty a domácí bezinkový sirup.

valeri10
21. zář 2018

@nikolkama mě momentálně pomáhá birel. Pomalu ho popijim celý den. Jinak je mi zle od rána do večera.

veronikadriana
24. zář 2018

Ja jsem v 30tt a zadne tehotenske nevolnosti jsem nemela. Jen silene velky hlad a prestala me chutnat kava. Jedla a pila jsem na co jsem mela zrovna chut a vse je vporadku, mala pekne roste, je zdrava a cukrovku nemam a celkem jsem nabrala zatim 8kg

klosnice
26. zář 2018

Já pila černý čaj namixovany s pomerančovým džusem :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru