Den početí

danushka1
4. zář 2015

Měla bych být 12+2tt.první tip na datum porodu bylo 10. 3.2016 (poslední ms 4.6.)teď mi mudr posunul datum porodu na 17.3.takže ovulace měla nejspíš zpoždění. Podle tabulek je nejpravděpodobnější datum poceti 24.6.Ptám se jestli je možné že bych otěhotněla až 4.7.?děkuji za odpoved

maudn
4. zář 2015

Já myslím,že se to takhle úplně nebere. Co jsem se načetla diskuzí, tak třeba holčina byla na první ko 6+1, za dva týdny jí dr. řekla,že mimi je 8+5. Jinak já u dětí otěhotněla kupříkladu 20DC a 28DC, co vím.
Myslím,že to mimčo roste svým tempem, někdy se o pár dní předežene, i na nemocničním ultrazvuku jsem viděla napsanou nepřesnost týden.

denisa3997
22. zář 2020

Zdravím chci se zeptat zda-li máte někdo podobnou zkušenost 😃 2.9 jsem začala brát HA vzala jsem si dva prášky protože se mi pak z toho začalo dělat zle, 5.9 se partner do mě udělal následně 11.9 přišla ms. Cca(6 dni) 19.9 jsme měli nechráněný sex to se do mě také udělal začala jsem slabé krvácet a po té špinění a dnes nic . Od včerejška chodím často čůrat než obvykle pobolivaji mě prsa a včera jsem byla u Dr. A krevní testy HCG negativní , prý může být ještě brzy. Chci se zeptat zdali je možné že mohu být těhotná ?

vineta
Autor odpověď smazal
Zobraz
lachtanice86
22. zář 2020

@denisa3997 v tuhle chvíli určitě tehotna nejsi

denisa3997
22. zář 2020

@lachtanice86 to mi je jasné že v tuto chvíli ne, špatně jsem to napsala 😃🤦 jestli je možné takto otěhotnět ale zároveň mít negativní HCG v krvi

lachtanice86
22. zář 2020

@denisa3997 hcg je jako první v krvi, takze ze styku 5.9 nejsi určitě. Z 19.9 možná, ale to se dnes nedalo zjistit. Proc si šla k tomu dr?

denisa3997
22. zář 2020

@lachtanice86 protože se mi nezdálo silnější špinění dva dny po ms

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru