Do 7tt jsem přibrala 3kg, je to normální?

evca_
9. lis 2013

jak jste na tom s vahou na zacatku tehotenstvi kdyz jsem to zjistila jsem mela 65kg a ted mam 68 kg je to normalni ze to jde takhle rychle.Nejak moc se neprejidam obcas neco vic ale jinak zadne obzerstvi.bojim se jak to bude na konci tehotenstvi.poradte prosim jak mam pribrani spomalit..☹

majka43
9. lis 2013

Já do sedmého týdne přibrala 3-4 kg. Od sedmého do teď patnáctého 2kg.

miskulle666
9. lis 2013

Já mám ted v 7.tt +2kg..

abalajda
9. lis 2013

Tri az pet kilo v prvnim trimestru jsou naprosto normalni,pak to jde do cca sedmeho mesice pomaleji a pak od toho sedmeho byva vahovy prirustek nejvetsi. U kazdeho je to samozrejme jine,ja nabirala vesele cele tehotenstvi,pred porodem jsem mela nahore 22 kilo...

lenkalenulka
9. lis 2013

Ja jsem zacatek 11 tt nevolnosti, nechutenstvi...a nabrala jsem 2,5 kg u prvniho tehu jsem do konce 4 mesice zhubla 4 kg a tojsem mela chute teda.. kysane zeli, utopence, tlacenku s octem apod.🙂 u prvniho jsem nakonec zacla od 5 mesice jist zdrave a vaha sla furt nahoru az nakonec 23 kg navic po sestinedeli 18 kg dole ale neslo to na me ani videt.. ted jsem zvedava...kazda to ma fakt jinak..

klariss01
10. lis 2013

V 7+3tt mám +4kg navrch :/ Vedeme tu na toto téma několik diskuzí a podle ostatních maminek-čekatelek je to asi normální 🙂 Taky jsem z toho v panice, ale spíš než tuk si tělo zadržuje vodu... hlavně být v klidu, zůstat u vyvážené stravy, nejíst za dva - jak s oblibou říkají naše babičky a bude to dobrý... musíme doufat, že nepřibereme 50kg 🙂

sinorina
10. lis 2013

Já jsem 7 tt a mám -1,5 kg, je mi od rána do večera špatně a tak toho moc nesním. Měla jsem to tak i u prvního těhu. Tehdy jsem od 7 do 14 tt zhubla 5 kg.

kapljhgf
11. lis 2013

ja uz sem u syna zacla nabirat v 1. mesici a to sem taky nijak moc nejedla kazdopadne broucek pak mel porodni vahu 4,600g takze byl docela veliky

pisisvori
11. lis 2013

já jsem začala včera 6tt a mám taky 1-1,5 nahoře a to je mi dost blbě a na nic nemám chuť, ale nezvracím. U prvního mi vůbec nic nebylo a na začátku jsme 2kg sama od sebe zhubla a začala přibírat až od 14tt (dcera měla 3950g)

hudala
11. lis 2013

Já "tenkrát" byla v mínusu, ale jen díky nevolnostem...

saminomimino
11. lis 2013

to se spíš zavodňuješ,to je normální v těhu,hlavně pohyb 😉

prcekverunka
11. lis 2013

Já jsem přibírala až od 16tt, ale je pravda, že mi bylo dost špatně předtím. Fakt je to dost individuální 🙂

zenablazena
11. lis 2013

Každé těhu je jiné. U 1.těhu jsem do 19tt nenabrala nic a těch dalších 18 týdnů mi naskákalo 24kg. Na zpomalení nic není. Může to být vlivem toho, že se zpomaluje metabolizmus. Mysli na miminko, nestresuj se, pěkně papej, ten brouček malej to potřebuje a jestli přibereš víc nebo min, shodíš to po porodu 😀 Dnes mám 6+4tt a přiznám se, že na váhu jsem ani nevlezla. Ale vzhledem k tomu, že se poslední 4 dny jen válim pod peřinou s chřipkou, tak tam taky nějaká ta kilíčka navrch budou 🙂

pavlamar
13. pro 2013

Jsme na tom úplně stejně, trochu mě to vylekalo,ale už na to nemyslím...Někdo nabírá na začátku někdo na konci🙂

alyssa.anna
13. pro 2013

Také si myslím źe je to normální. Moje kamarádka pŕibrala za celé těhu 33 kilo a já zas jen 6 kilp - a obojí je prý normální 🙂

martinadok1986
18. pro 2013

U mě je to také tak, 7+3 a 2,5kg nahoře, jsme ráda, že je to normální 😉

natali29
18. pro 2013

docela jste mě uklidnily ja 9+3 a 2,5 kg. nahore...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru