Doktor mě posílá na potrat v 8. týdnu

carollka09
1. dub 2019

Ahojky,
Je mi 20 let a jsem v 8tt těhotenství, bohužel doktor mi oznámil že miminko je o 14dni menší a že bude lepší o něj přijít,doktor který mi to oznámil nebyl můj gynekolog ale šla jsem v jiném městě na kontrolu, miminko mělo na včerejším ultrazvuku 12mm, na potrat opravdu nechci ale už si v tom nevím rady, měla jsem opravdu malinko světle hnědého výtoku a pan doktor řekl že asi chce ven.
Na prvním ultrazvuku v 5tt nebylo vidět skoro nic takže už od začátku je menší než by mělo být ale po návštěvě po 14 dnech se výrazně zvětšilo, dnes budu informovat svou gynekologii která o potratu nic neříkala a dává tomu čas. Doktor u kterého jsem byla včera mě viděl poprvé a dělal mi první ultrazvuk, proto mě jeho rozhodnutí překvapilo.
Také ještě v 4tt těhotenství jsem na testech měla ducha má doktorka říká že by to mohlo být i tím že je to mladé těhotenství.

Miminko mělo před týdnem nějakých 5mm a teď mělo 12mm, tak snad na mé gynekologii budou mít jiný názor.

Měla jste nějaká podobné potíže?

linee
4. dub 2019

@carollka09 tak uvidis. Dulezite je take, ze za tyden je porad o stejnych 14 dni mensi (tzn., ze nezaostava...). Se srdecni akci bych jeste pockala a pokud by cokoliv, musi ti vzit krev na hcg. Budu drzet palce.

ivuska1986
5. dub 2019

@carollka09 Ahojky, naše Anička byla celé tehu menší o týden, záleží fakt na ovulaci, ovuluji opravdu o týden později, takže vše o k. Též jsem byla vyděšená, když mi to zastupující lékařka oznámila, v té době jsem dost spinila, spinila jsem vlastně cca od pátého do dvanáctého týdne. Takže hlavu vzhůru, pakliže miminko roste, je to na dobré cestě 💓❤️ špinění může znamenat i krásné zahnizdovani. Zastupujícímu gynekologovi bych sebrala diplom a poslala ho k popelarum třídit odpadky.

joripage
9. dub 2019

@herkules6969 to je krásné a moc pozitivní🙂❤️

herkules6969
9. dub 2019

@joripage Děkuji 🙂 jsem za tu mojí slečnu moc ráda 🙂 ❤❤❤

carollka09
autor
27. dub 2019

Tak jsem bohužel samovolně potratila.. byla to neuvěřitelná bolest ale alespoň vím že něco nebylo v pořádku, opravdu jsem radši za samovolný potrat než za umělý... děkuji všem za podporu a omlouvám se že jsem neodpovídala, potřebovala jsem si to všechno srovnat v hlavě

kittyy17
27. dub 2019

@carollka09 to mě moc mrzí. A jak píšeš, je lepší nechat to na přírodě... Hlavu vzhůru, je tady spousta zenskych, které nedokáží ani otěhotnět přirozeně... Příště se to povede 😉

mourovatakocka
27. dub 2019

@carollka09 Držíme palce, až to trochu přebolí a tělo se dá do kupy, bude určitě už vše v pořádku 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru