Doktor neviděl srdíčko v 9tt (8tt), objeví se ještě?

akihikousami
13. kvě 2014

Ahoj holky, byla jsem dnes na kontrole a podle doktora jsem v 9tt (já vím, že v 8tt podle ovulace) a neviděl srdíčko. :(

Je ještě nějaká možnost, že by se objevilo?
Na kontrolu jdu ve čtvrtek. :(

heliik
13. kvě 2014

Mela jsem to samé, ale mě se neobjevilo. Trhu mi zamlklo v 9 tt. Ale určitě doufej, naděje umírá poslední 🙂 a před tím jsi byla už na kontrole? Srdíčko bylo? Nebo ne?

edie13
13. kvě 2014

@akihikousami Min. týden jsem byla u dr. aby mi potvrdila těhotenství. Už jsem měla být 7+3, ale doktorka viděla jen prázdnou dutinku. Včera, po týdnu, už bylo mimi i se srdíčkem, i když vypadá o týden menší. Držím pěsti ať se srdíčko objeví!

nikollita
13. kvě 2014

Ahoj, já to vidím tak, že se klidně může objevit 🙂 Já jsem v 8tt taky neměla a o týden později už jo 🙂 Tak držím palce!

akihikousami
autor
13. kvě 2014

@heliik Nebylo. Byl to teprve 5tt. Teď jsem právě byla na další kontrole a nezdálo se mu to. ☹

heliik
13. kvě 2014

@akihikousami : Tak 5 tt je ještě hodně brzo na nějaké závěry.. Byla jsem u dr v 7 tt srdíčko bylo a pak už ne.. Ale u někoho to tak je, ze je srdíčko vidět az po 8 tt.. 🙂

svanhild
13. kvě 2014

Já byla 6+1 a srdíčko nebylo. říkala, že to bude asi špatný, že embryo je dost velký a srdíčko by mělo být. ještě jsme čekali 10 dnů a srdíčko se opravdu neobjevilo. před revizí na ultrazvuku se už embryo ztrácelo:( ..... ale u Tebe to může být všechno úplně jinak. držim palce 🙂

zukiii
15. kvě 2014

Ahoj, moc prosím o názor. Jsem v 8. Týdnu a doktoka mi na utz řekla že plod je strašně malý a není srdeční reakce. Prý mam přijít za týden a mezi tím jdu 2x na krev. Myslíte si že je ještě nějaká šance? Nebo spíše mam počiitat se zamlklým ťehotenstvím? :( nemám ani žádné nevolnosti tak se bojím že je to špatné znamení. :(

zuzik106
24. kvě 2014

Ahoj já byla taky teď u doktora..prej sem v 5.týdnu a srdíčko taky není slyšet -jdu za týden k na kontrolu a říkal že když srdíčko nebude slyšet tak to bude hodně špatný..je to hroznej týden.. občas mám strašný bolesti...ale spíš psychycky to není žádná sláva..tak se jen modlím at je vše v pořádku.. ☹

cervenejablko
25. kvě 2014

@zuzik106 Jsi v 5. týdnu podle utz a nebo podle poslední ms? Pokud podle ms, tak je ještě brzo. Pokud by těhotenství mělo být starší, tak buď jsi měla později ovulaci (nevíš, náhodou, kdy byla?), nebo je to pomalý rozjezd a nebo je to zamlklé těhotenství. Mimochodem, spousta holek srdíčko neslyšela ani v 6. týdnu, může to být ještě brzo, tak se neznepokojuj...

zuzik106
25. kvě 2014

@cervenejablko je to podle ultrazvuku..teda doktor to říkal..já se v tom až tak nevyznám. snad tomu doktor rozumí no. snad to bude v poho ve středu se uvidí..jen mě fakt pořád bolí břicho ale blbě mi jinak není jen prsa mě lechtaj..tak doufám že je to dobrý znamení..je to hrozný tahle čekat..když mi nic nenítak mám starch že je to blbý znamenía když mě zas bolí břicho tak si říkám že je to blbý..nezbývá než čekat a moc se nestresovat

cervenejablko
25. kvě 2014

@zuzik106 A kdy jsi měla poslední ms? Je to těch cca 5 týdnů? Podle začátku poslední ms se dá vypočítat, v kolikátém týdnu by jsi měla být. Třeba tady: http://www.convertworld.com/cs/tehotensky-kalen...
Neříkám, že doktor neví, o čem mluví, oni občas straší, nebo spěchají....
Zažila jsem dvakrát zamlklé těhotenství a to nepoznáš. Měla jsem klasické příznaky. Ten strach znám, neboj, bude to dobré. Držím palce, ať je vše v pořádku.

zuzik106
26. kvě 2014

@cervenejablko no podle toho kalendáře by srdíčko mělo slyšet až za měsíc..tak já nevím...snad tomu nechá čas..poslední ms byla 14.dubna..když já vím uplný prd..až když sem náhodou narazila na tyhle stránky taksem se trochu uklidnila..ale nevím..nikdy mi nic nebylo.žádná nemoc nic vůbec tak si říkám proč bych ted nemohlai donosit zdravý krásný mimi....ale tím se jen utěšuju

cervenejablko
26. kvě 2014

V klidu. Podle terminu ms zacinas ted 7. Tyden. Ten kalendar jsem v tomhle nepochopila, srdicko byva rozhodne driv - mozna mysli jako ze se da uz slyset treba na angelsounds. Na utz je videt takovy blikajici puntik uz driv nez je asi slyset. Jako nic bych nevzdavala, mohla jsi mit pozdeji ovulaci a proo je to tehotenstvi na utz mladsi. Uvidis, co ti dr. Rekne. Treba od posledka mimi bude vetsi a tim se prokaze, ze se vyviji. Drzim palecky at je vse ok

monty001
29. kvě 2014

Já byla dneska jsem 6+1 a pozval mne za 14 dnů zda bude vidět srdíčko. Jsem nervozní, aby bylo vše ok.

zuzik106
30. kvě 2014

Tak já měla všechno v pořádku...srdíčko jsem viděla mimi i krásně vyrostlo...nic lepšího sem v životě neviděla...užž mě přestalo i bolet břicho..ale to častý čůrání a svědění bradavek je mazeeec...v noci chodím i 4krát.. ale hlavně že je všechno v pořádku 🙂

cervenejablko
30. kvě 2014

@zuzik106 To je skvělé! Gratuluji. 🙂

w1era
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zeuska_84
24. čer 2014

Ahojte, já jsem dneska podle MS 7+5 tt. Včera jsem byla na ultrazvuku a není vidět srdíčko ☹ . Doktor se moc netvářil, ale říkal, že to ještě zkusíme jeden týden a uvidíme, jestli se něco změní nebo ne. Byl ale spíš pesimista, takže mě to docela vzalo. Jsem z toho nervózní. Máte někdo podobnou zkušenost? Trochu doufám, že je plod o něco mladší, i velikost odpovídala teprve 6+5tt, tak uvidíme...snažím se myslet optimisticky,ale zamlklého těhotenství se fakt bojím..

zeuska_84
24. čer 2014

@akihikousami ahoj, já jsem v 7+5 a taky žádné srdíčko. Tak jsem se chtěla zeptat, jak ti to dopadlo? Zatím.

ajkan
24. čer 2014

@zeuska_84 Ahoj, já myslím, že se ještě ukázat může. já byla podle ms 9+1 a ještě jsme pár dní čekali jestli se něco změní, jestli není miminko mladší. U nás to bohužel nedopadlo. Držím palečky ať se srdíčko ukáže.

ladenka
24. čer 2014

Pokud víš opravdu 100% kdy byla ovulace, tak už by srdíčko muselo v tomto týdnu být. ☹
U prvního těhu jsem věděla přesně na den, kdy ovulace proběhla (kvůli UTZ a následné injekci pregnylu) a v 6+4 bylo už srdíčko. Takže, ač to nerada říkám, pokud nebyla ovulace později a těhotenství může být mladší, tak už se asi neukáže. ☹

akihikousami
autor
24. čer 2014

@zeuska_84 Ahojky, bohužel jsem byla minulý měsíc na revizi. Zamlklé těhotenství ☹ .

zeuska_84
24. čer 2014

Díky za odpovědi. Ovulaci vůbec netuším, protože nemám pravidelný cyklus a o miminko se snažíme jen chvilku, takže jsem to nikdy předtím neřešila. To mi právě trochu dává naději, ale vím, že už i tak by tam asi být mělo..

simca1987
24. čer 2014

@akihikousami Hlavu vzhůru. Vím, že je to těžký, já si tím prošla 2x po sobě prvně v 12tt a pak v 15tt. Není všem dnům konec. Mě hodně pomohlo, že jsem si říkala, že to tak mělo asi nejspíše být a příroda si s tím sama poradí. Lepší takto, než aby miminko bylo třeba nějak nemocné. Hlavně se drž, snaž se vyrazit s přáteli někam, odreaguj se a za půl roku to můžete zkusit znova. Taky jsem už nedoufala a zadařilo se. Držím pěstičky

akihikousami
autor
24. čer 2014

@simca1987 začínáme zkoušet za 2 týdny po 2 menstruaci ;)

simca1987
24. čer 2014

@akihikousami Tak budud držet pěstičky, ať se rychle zadaří a vy jste šťastni 🙂 Hlavně potom na to nemysli, jak to u prvního mimouška dopadlo ;)

akihikousami
autor
24. čer 2014

@simca1987 asi na to myslet budu, ale snad se zadaří ;)

deniiska1
24. čer 2014

Zadaří se znovu 🙂

mooncicak
25. čer 2014

:(

hanka_12345
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru