Druhé těhotenství - v 6. týdnu se mi "vyvalilo" břicho

zelvicka373
15. čer 2014

ahoj holky ,kdo budete/jste/byli druhorodicky.jsem v 6 tydnu a uplne se mi ,,vyvalilo" bricho!je to normalni??udelalo vam to taky?jako nemela sem po prvnim porodu zadny pekace ale bricho trochu povoleny ale zadna katastrofa a ted..des bes vypadam jak kdybych mela poradnej vak na brise a to jsem teprve sesty tyden

letry
15. čer 2014

@zelvicka373 mám upně to samé..v 6tt se mi to vyvaloli a lidi mi říkali "vy čekáte holčičku"...mě bylouplně hanba říkat "néé já jsme teprve na začátku"....teď jsme v 10tt bříško mám jako v 6 měsíci...ale asi jsme si na to už zvykla 🙂 nepříjd emi to už tak divné 🙂

pampalin
15. čer 2014

Tak já bych měla být dnes přesně ukončený 11.tt a normálně jsem si už musela vzít těhu rifle. Přesně, jak píšete - při malým jsem takovej břuch, co mám teď, měla až tak koncem 5. měsíce. No, neuděláme nic. Ale jsem moc ráda, že to tak máte i vy ostatní. 🙂

deenyska
15. čer 2014

Já jsem pro změnu pro všechny divná, protože ani v druhém těhotenství nemám velké bříško. Dlouho na mě nebylo nic vidět, teď jsem ve 28. týdnu, bříško viditelné mám, ale rozhodně to podle mě není bříško vypadající na 28. týden. Ale holky, něco pro vaše uklidnění... kamarádka měla ve druhém těhotenství bříško taky hned, že jsme si říkaly, že bude kusanec na konci těhotenství a ve finále měla před porodem menší bříško než při prvním těhotenství. Jen to prostě brzo naskočilo, ale pak se nijak rapidně nezvětšilo. Třeba je to i váš případ 😉

kackabo
17. zář 2014

mám to samé, teď začínám 8 týden a bříško už začíná vylejzat, při prvním se objevilo až kolem 15 tt a teď už takto brzy, ale prý je to normální že u druhého je už břicho i děloha povolená takže to jde rychlejc

fiollette
17. zář 2014

JJ, při druhém těhotenství se bříško vykulí rychleji. Taky se mi ukázalo dřív, než s prvním. Je to naprosto normální. Jen se s tím člověk pak nosí delší dobu 🙂

akmitaf
27. zář 2014

Tak já jsem v 10 tt a břicho mám teda hrozný, fakt tak 4 - 5 měsíc bych to viděla. Má sousedka je v 22 tt a žádný břicho nemá a podotýkám, že čeká 4 mimčo. Dnes byla před domem v teplákách a mikče a kdybych to nevěděla, tak fakt nenajdu nic ani pod lupou. Jediné, co mě těší, že druhá sousedka je v 28 tt. a ta má teda bříšenko fakt dost veliký (čekají první). Těžko říct čím to je, asi to mám každá jiné

hedusska
27. zář 2014

mě se vyvalilo u první v 6 tt ale bylo to jen tím že se bříško nafouklo...pak to asi na týden zmizelo, a pak začlo rust opravdu už břško...🙂

terka_85
28. zář 2014

Jsem v 6. týdnu, čekám druhé a taky mám břicho jak v 6. měsíci 🙂

kocour1
28. zář 2014

ahoj, také jsem podruhé těhu a také jsem nebyla úplně nejštíhlejší...a už od prvního měsíce je to na mě vidět...teď jsem ve dvacátém a mám regulérní těhu břicho, což už je lepší, protože jsem aspoň evidentně těhu a ne jen s pivním břichem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru