Dýchavičnost v 1. trimestru. Máte to také?

cert..ova
14. črc 2007

ahoj všem těhulkám, jen se vás chci zeptat, také se vám teď hůř dýchá? já jsem přestala kouřit hned, jak jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, vše bylo v pořádku a teď se mi objevilo toto

danahl
14. črc 2007

Ahoj já sice nikdy nekouřila,ale tu dýchavičnost taky občas mám,ale hlavně když jedu s malým v kočáře a u chůze mluvím. 😉

terkajesterka
14. črc 2007

taky se mi hůř dýchá, hlavně když jdu po schodech nahoru 😀 takže je to asi normální.

lu777
14. črc 2007

já to mívám nárazově, když jsem přetažená
pomůže mi si odpočinout a víc se soustředit na to, abych správně dýchala a neflákala to 🙂

petrolejka
14. črc 2007

Já do schodů funím jak hroch a zadýchám se i když dlouho telefonuju, jen tím mluvením se vyčerpám. To jsem zvědavá, jak budu funět za půl roku 😀

kim
14. črc 2007

Holky taky jsem to měla v začátcích!!!!Ale přešlo to a je to O.K., taky jsem měla pochybnosti, proč už tak brzo, ale asi je to normální....

listicka77
14. črc 2007

Nemám teda přímo dýchavičnost, ale při chůzi do kopce se nějak zadýchávám víc než dřív. Musím dělat pauzy a odpočívat.

cert..ova
autor
14. črc 2007

holky tak to jste mě potěšily, 🙂 já se fakt bála, tak snad nás to brzo všechny přejde a je pravda, že to počasí nám taky zrovna moc nepřeje 😠

cechtek
15. črc 2007

tj. normální, i jsem o tom četla, já si třeba nedovedu představit jet bez otevřenýho okna v autě, i když teď v těch vedrech je lepší klima 😀

petra.v
15. črc 2007

Holky i já to občas mívám.Hlavně když jdu třeba do kopce a telefonuji.Tak jsem total k.o. neboť melu do telefonu a ještě u toho funím jak hroch 😀 Ale zlepší se to určitě, řekla bych že to máme všichni 😅
To samé chůze do schodů.Bydlíme ve 3.p 😒
Hlavu vzhůru nosíme prcky tak máme nárok na funění 😅

pucik
15. črc 2007

ahojky, já jsem měla v I. trimestru potíže s dýcháním, hlavně na procházkách při cestě do kopce a neboj se teď ke konci III.. je to ještě horší, hlavně když ležím na zádech musím mít hodně podloženou hlavu, děloha se dost roztahuje a tlačí na plíce a o cestě do schodů ani nemluvím,ale co bysme pro naše drahoušky nevydržely že? 😀 😉 Jo a nikdy jsem nekouřila, ani jsem to nezkoušela, takže to asi nemá moc vliv, prostě je to jiný stav 🙂

cert..ova
autor
15. črc 2007

ahoj, no mě řekla dr., že by to v I.trimestru být nemělo a chce mě poslat za internistou, ale je fakt, že se to zlepšilo, nejsem moc přizpůsobivá co se týče počasí a mohlo to být i tou změnou, nesnáším véééédroooo 😝

mpslunickocz
24. zář 2007

ahoj, docela se ulevilo i mi 😝 nekdy se v noci vzbudim a nemuzu se vydychat, jako by me nekdo dusil,musim chvili posedet a pak zase usnu, jinak do schodu je to hruza,.. no ale asi je to normalni, tak dik a mejte se krasne maminy 🙂

4a
24. zář 2007

ahoj, já se strašně zadýchávala i při mluvení. Resp. sedět a mluvit se stával problém. A taky mě trápilo, ale pocelou dobu těhu, že jsem strašně odkrkávala. 😎 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru