Estrofem - vzala jsem si omylem dva prášky. Může to ublížit?

annoonniimm
16. únor 2022

Ahoj, jsem v 7tt a beru estrofen 1-0-1 a teď večer jsem si měla vzít,ale dneska mi je divně mám motáka hlavy a nevolosti. Takže jsem si nachystala vodu a platíčko a teď nevím jestli jsem si ho vzala nebo ne vůbec sem si nebyla jistá vypadlo mi to.. no tak jsem ho pro jistotu vzala ještě jednou. Myslíte, že mi může ublížit? Nejsem si jistá zda sem ten druhý vzala nebo ne je možné, že ne.. a mám v sobě jen jeden 🙃🙃

merope
16. únor 2022

Já měla v protokolu tuším 1-1-1, takže ublížit by to nemělo. Z jakého důvodu ho bereš? Kvůli udržení nebo po IVF? Jde o to, že pokud je to po některých cyklech IVF, tak je potřeba dodávat, než si ho plod začne dodávat dostatečně sám a pak bych raději vzala o jeden víc. Pokud je to přirozený cyklus, tak si ho tělo tvoří samo dostatečně a je to jenom "pomoc". Aspoň teda tak jsem to nějak pochopila z vysvětlování v CAR.

annoonniimm
autor
16. únor 2022

@merope kvůli ivf je to první ET, který zatím vyšel a mám ho brát do 12tt pak vysadit beru k tomu ještě amelgen

fyii
16. únor 2022

ja ho brala po 2, takze klid.

merope
17. únor 2022

@annoonniimm Po ET bych raději riskla a vzala o jeden víc než o jeden míň. Ale neublíží.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru