HCG 0,28 a pozitivní testy, měla jste to tak některá?

xxxsluneckoxxx
8. bře 2015

Ahoj holky jsem tu nova a prichazim s radou nebo podeleni zkusenosti s negativnim hcg. 8dni zpatky mi neni dobre mam navaly na zvraceni mota.se mi hlava.delala jsem si mamatest a byl pozitivni s duchem.v úterý jsem jela na krev a hcg 0,28 takze negativní ale testy stale pozitivni ms mela doiit v pátek ale ona nikde.hrozne me boli prsa zitra jdu na uz tak uvidim ale chtela bych vedet jestli jste to nektera tak mela negativni hcg a pozitim test?

aklin
8. bře 2015

@xxxsluneckoxxx mamatest dělá falešné duchy. Zkusila bych jinou značku, hodně holky doporučuji od dr. Maxe. Myslím, že bych počkala na utz, ten potvrdí skutečnost.

sara84
8. bře 2015

Bohuzel jsem to mela podobne, 2 x po sobe, navaly na zvraceni, mdlo, spatne..bolave prsa a nakonec nic...byla jsem si temer jista..a pak mi nebylo nic, neresila jsem zpozdeni..a povedlo se!

arianne
9. bře 2015

Je to tak, jsem hrozný případ, pořád je mi špatně, pořád mě bolí břicho a prsa, tentokrát se k tomu dostavila i bolest zad a nikdy z toho podle testů nic není, už je to k zbláznění ☹
Ale všechno je možné, uvidíš u DR, moc ti přeju tu tečku na ultrazvuku 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru