HCG stoupá, ale mimčo není vidět v děloze ani mimo

sandulik233
3. kvě 2014

Zdravím dámy, dle těhotenského testu, jak zde vidíte jsem těhotná, i dle krve má stupnice vyšplhala 23.4. na 16,9hcg....24.4. na 21,9hcg....28.4. na 281hcg ...a 28.4. přes tisíc hcg a mimčo není ani v děloze ani mimodělohu.... Je možné, že je na ultrazvuk brzy ? Jsem celkem zoufalá a nervní ☹

terinka1989
3. kvě 2014

Záleží kedy si mala poslednú MS ale na UZ to je vidieť až okolo 5.-6. týždňa tehotenstva a aj to je vacsinou vidiet len gestačný vak.

dezyre
3. kvě 2014

Kdyby to bylo mimoděložní těhotenství, tak si myslím,že to nevyšplhá na tisícovou hodnotu HCG. Byla by nižší.. jsem někde četla. Také záleží na tom, jaký ultrazvuk tvůj doktor má. Pokud nějaký starší, tak si myslím, že je docela možné, že to tam ještě nepůjde vidět.

chris_n
3. kvě 2014

už jsem ti to psala v diskusi, mě se ukázal žloutkový váček v cca 7 tt. dřív mě ani doktorka neobjednávala. A to bylo cca 2,5 týdne po pozitivním testu. Takže klid... asi to moc prožíváš, jak se to řeší od ranného stádia.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru