HCG v 33DC bylo 100, odpovídá to délce těhu?

schneiderovi2008
19. lis 2012

První den poslední menstruace jsem měla 12.10. první test s // jsem měla 10.11, první kontrola u doktora 13.11 vzal mi krev a hodnota HCG byla 1OO ... to je dost málo si myslím ... nebo to odpovídá délce těhu? No každopádně jdu zítra 20.11.12. na kontrolu a to budu 40DC. uvidí už doktor v děloze něco???? dekuji moc za odpovědi ..

romantika
19. lis 2012

to je hodne idividualni, u prvniho jsem mela v 4 tydnu vacek za 14 dni srdicko a zadne HCG mi nikdo netestoval.
Ted jsem se slusne potila a vacek vyskocil az o 2 tydny pozdeji 6+3(ovulace 15-16DC). Kontrolni HCG brali v 41DC(5+6) a bylo 800 a nic tam nebylo až za 4 dny tam byl vacek a za dalsich 14 dni srdicko. Je potreba mit HCG vic nez 1000 aby slo neco videt a HCG musi rust co 2-3 dny na dvojnasobek. Takze si to spocti at nespechas moc brzo a zase tam nic neni.
Jinak co tak pocitam tak by tam jeste nic byt vubec nemuselo kdyz to nasobim co 2dny tak mi vychazi 600 a to se muzes zase jen nervovat. Takze kdyby nic klid a vyckej, pripadne jako samoplatce si muzes zajit na testy. Pokud nemas obtize jako spineni ci pododbne tak je na prvni vysetreni hodne hodne brzo. Drzim palce a pevne nervy, dneska je to tak uspechane.
Snad jsem te trochu uklidnila

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru