Hematom a dovolená u moře

andreajkab
24. čer 2019
Pěkný den všem.
Holky, jsem 8+2tt,dnesni kontrola u dr v pořádku, jen pod mimcem malý hematom cca 2cm.
Nespinim, bricho nebolí.
20.7.mame letět na, dovolenou.
A teď otázka, letět nebo ne?
Vím, že rozhodnutí je čistě na mně, ale jestli náhodou někdo nebyl v podobné situaci.
Předem děkuji za názory.
rendlik86
25. čer 2019
Úplně ti rozumím,já jsem letěla na dlouho dopředu plánovanou a zaplacenou dovolenou do Řecka cca v 10.nebo 11.tydnu. Měla jsem obavy z cesty, vedra, jídla, vody v bazénu, moře, prostě ze všeho... Jak píšeš, nikdo ti nemůže říct ,, nejezdi, špatně to dopadne", ani ,, klidně jet", je to na tobě... Moje rada zní,jestli se na to cítíš a gynekolog nebude proti,tak bych jela a prostě na sebe dávala dvakrát takový pozor...
andreajkab
autor
25. čer 2019
@rendlik86 děkuji za reakci 🙂 Uvidím, jak dopadnu na příští kontrole, pokud tam hematom nebude pojedu.
Dovolenou máme také naplánovanou v Řecku, v te době by jsem měla být v téměř ukončeném 12tt,tak snad to bude v pohodě ☺️.
Jak jsi to v tom 11 tt tam zvládla?
Myslím horka, jidlo atd.
makronka222
25. čer 2019
Byla jsem tyden v Tatrach, litali jsme po turach, tahala jsem triletou jako vzdycky.jizda 5h autem tam. Kontrolu prvni jsem mela az kolem 8tt a zjistil mi take hematom. Takze kdyz jsem o tom nevedela, chovala jsem se podle toho co mi telo dovolilo. Pak jsem se teprve setrila 😃 takze na tvem miste bych dovolenou podnikla
makronka222
25. čer 2019
@andreajkab hematom se resi do 3m a od 3m ho uz nikdo nehroti. Taky paradox. Ja ho tam mela do 5m, on tam treba furt bude, ale od 12tt je pro mimino uz neohrozujici, protoze mimino uz je vetsi
rendlik86
26. čer 2019
@andreajkab bylo to v pohodě, samozřejmě vedro mi bylo a pořád jsem měla na paměti své těhotenství,ale měla jsem tu výhodu,že v podstatě do nějakého 30.tydne mi bylo fajn,neměla jsem s těhotenstvím žádné problémy... Mimochodem konec jsem si docela ,,vyzrala"; objevila se preklamsie, vysoký tlak,otoky, bílkovina v moči... malá přišla na svět ve 35.tydnu a já 3 dny po císaři šla pod kudlu znova, protože se mi udělal hematom... Ale do toho 30.tydne mi bylo fakt hej...

Sem začni psát odpověď...

Odešli