Hnědý hlen v těhotenství

reedik
23. říj 2017

Ahoj, jsem dneska 6+5 a už přes týden ze mě jde hnědý hlen. Dva dny je klid, tak třeba zase dva dny je hlen. Na kontrole doktorka říkala, že pokud to nesvědí, nepálí a nezapáchá, nemám to řešit. Ale nejde o špinění, ale vyloženě o hlen. Vypadá skoro jako ovulační hlen, více hustší a pevnější a je zabarvený do hněda. Vypadá to jako pěticentimetrový sopl z nosu. Mám ho po utření na toaletním papíře. Měla jste to některá a bylo pak těhotenství v pořádku? Díky za odpověď a omlouvám se popis

ferrari
23. říj 2017

A není to sražená krev já jsem 30tt a minulý týden jsem to měla také bylo mi řečeno že je to sražená starší krev normálně mě pustil domu že prý se to stává

reedik
autor
23. říj 2017

Uz to ze me jde skoro 14 dni, doktorka na utz zadny hematom nevidela a nijak se nad tim hlenem nepozastovala. Kazdopadne jsem z toho nesva,jelikoz mam za sebou jedno nevydarene tehotenstvi

ferrari
23. říj 2017

@reedik to je divný že ti nic na to nedala co třeba utrogestan?

reedik
autor
23. říj 2017

@ferrari nic, pry to je zvysenou posevni sekreci. Pochopila bych,kdyby byl bily,ciry, ale hnedy?

deli_lah
23. říj 2017

@reedik presne ten problem mam a to me dokonce jeste nevzali ani na prohlidku, ze pry to byva normalni -_- a ja se asi brzo zblaznim...

reedik
autor
23. říj 2017

@deli_lah přesně tak, vše je normální. Ale mně takové kusy hlenu zbarvené do hněda nepřijdou normální :(

tynka9
23. říj 2017

Mě se to taky stalo, vyplašená jsem šla na kontrolu, kde bylo vše v pořádku. Pak jsem si uvědomila, že cca ten týden, co se to dělo bych měla mít další menstruaci. Situace se pak už dál neopakovala a já jsem teď v 36. tt a vše je v pořádku.

deli_lah
23. říj 2017

@reedik verme tomu, ze skutecne je vse v poradku a dockame se zdravych miminek 🙂

reedik
autor
23. říj 2017

@tynka9 u me to trva uz 14 dni a po prvni porodu mam menstruaci jen 3 dny,kdy prvni lehce krvacim a pak uz jen spinim. Prvni tehotenstvi ze me nic neslo a dopadlo to zamlklym tehotenstvim bez varovani. Druhe tehotenstvi krvacebi,spineni ale bez hlenu. Tak treba tyto potize s vytoky,hleny a krvacenim u me znaci dobre tehotenstvi 🙂 36tt tak to uz mas za par, to uz utece jako voda. Tak preji krasny porod

@deli_lah doufejme, v pondeli jdu na kontrolu

tynka9
24. říj 2017

@reedik držím palce, ať to u vás také dobře dopadne a můžete si v klidu užívat tehotenstvi

ferrari
24. říj 2017

@reedik no snad to bude OK

reedik
autor
24. říj 2017

Tak dneska vecer krvaceni,zatim lehke,rano volam doktorce,aby se na me koukla

lucievitackova
25. říj 2017

@reedik
Ahoj,ja jsem to takhle mela cele tehotenstvi,samozrejme s prestavkami.Nekdy jen ciry vytok,nekdy zadny a nekdy hnedy.
Nekdy ve 2.trimestru jsem zacala brat Ascorutin a Magnosolv(horcik je hodne dulezitej,nekdy muze byt nedostatek i pricinou krvaceni).
Za 14dni mame termin,mimco je v poradku a to jsme taky po jednom nezdarenym tehotenstvi.

reedik
autor
25. říj 2017

@lucievitackova
Jojo vytok jeste beru, ale ja mela vylozene hleny jako nudle. Zbarvene do hneda. Vcera krvaceni,dnes jsem byla na kontrole a je vse ok.

lucievitackova
25. říj 2017

@reedik
No tak hlavne,ze je vse ok😉👍
Drzim palce,hlavne se zbytecne nestresuj,to drobeckovi neprospiva

martavy
25. říj 2017

Ja mela neco obdobneho pri narocnem dnu v praci..alespon jsem si to myslela..Ale vetsinou druhy den uz nic.Pak seme doktorka pri usg v 21.tydnu ptala ci nespinim..Mela jsem vcestnou placentu.

astyna
25. říj 2017

ahoj, to může být tím, jak se mimi ještě zavrtává do stěny dělohy 🙂 u prvního jsem to taky měla. Po pár týdnech byl klid...

andrejicek24
1. říj 2019

Ahojky tak já jsem šla dnes čůrat a vypadl ze mě kus hnědýho slizu/hlen.. Už se mě to stalo jednou a to mě řekl že mám nízko placentu. Jsem 25tt. Placenta už by měla bejt výše.. Nekrvacim a pohyby cítím
Ale strach mám Teda parádní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru