Holka nebo kluk😁. Co myslíte?

2op
17. kvě 2020

Ahoj holky dneska jsem 14 tt..na prvním screeningu jsem byla tento týden pan doktor řekl, že to vypadá na kluka když jsme se zeptali, chtěla bych se zeptat ještě vás co si myslíte jestli opravdu kluk? nebo to tam spíš nevidíte a myslíte si holčičku.? 😁 vím že fotka je taková dost na nic na určení pohlaví, ale jen pro zajímavost chci vědět co tam vidíte vy?😊 děkuji

2op
autor
25. kvě 2020

@gympl no malý byl špatně natočený a když jsem řekla dr jestli by mi neřekla pohlaví tak mi řekla no v 14+6tt asi těžko..🙄 tak jsem jí řekla, že na screeningu nám řekli už chlapečka a celkově byla totálně nepříjemná dneska asi kvůli tomu, že měla celkem plnou čekárnu nebo nevím..tak jsem se rozhodla, že se objednám na 3d utz + normální utz protože další kontrola až za 4 týdny a tak dlouho se mi čekat nechce 🙃😊 takže mě akorát dneska Dr vytocila..🙄 takže mám takovou pitomou foto a malý vypadá jak mimozemšťan 😂

gympl
25. kvě 2020

Broučka tam pěkně vidím🥰 protivnà doktorka,bomba 🤦‍♀️ čekáš miminko,jsi nadšená a oni tak prudí.děláš dobře s tím 3D utz.tak si ještě chvilinku počkáme na pohlavíčko.já jdu až 18.6,ale to už budu 20tt tak snad mi to už taky řekne.

2op
autor
25. kvě 2020

@gympl určitě ti řekne ☝🏼️😍 teda doufám I za tebe 😁 napiš mi pak prosím jestli už víš 🤗 no přesně já jsem se tak šíleně těšila na tu kontrolu a ona tohle.. Byla jsem v ordinaci tak beze srandy 2 minuty.. A to přitom na screeningu u doktora který tam měl naobjednavano na celý den a jel jak na běžícím páse tak se nám krásně povenoval a vše ukázal 🙈 zítra se budu objednávat na 3d.

majda36
25. kvě 2020

Ahoj holky poznáte z fotky co je to za pohlaví je to ultrazvuk z 20 tt

majda36
25. kvě 2020
2op
autor
25. kvě 2020

@majda36 no jako naprostý lajk tipuji chlapečka 😁😅 na té první mi přijde že vidím dvě varlatka a pindika 🙈😂

gympl
26. kvě 2020

Taky bych tipla chlapečka,zdá se mi,že tam vidím plavat pindíka🤔a oni ti neřekli,už jsi přeci 20tt,to by měli už poznat...

jironymou1
7. čer 2020

Ahoj, poznáte někdo z fotečky pohlaví?

pellullinka
13. črc 2020

@jironymou1 podle mě je toto chlapeček 🙂

jironymou1
14. črc 2020

@pellullinka Kez by...🙏 vcera opet prohlidka.Ale uz jsem se smirila s tim, ze ten nas dusik zustane v utajení.I kdyz mi doktor nabidl at v cekarne (v klidu) pockam jeste hodinku a ze to zkusime znova.Uz jsem musela byt jinde.

ferda90
14. črc 2020

Ahoj holky, taky přikládám fotku, zda si myslíte jestli to je kluk či holka. Asi to úplně nejde ještě poznat, ale třeba ano 🙂 dekuji

pellullinka
15. črc 2020

@ferda90 bohuzel, mimco je jeste male a neni videt ten hrbolek :(

ferda90
15. črc 2020

@pellullinka na včerejším ultrazvuku se nám nechtělo ukázat, takže nemáme ani fotecku, protože byl/byla nějaká divoká 🙂 Tak sna na další kontrole se už ukáže 🙂 dekuju

lucka2525
7. dub 2022

Ahoj holky co myslíte tady? Spíš holka nebo kluk? Díky

jironymou1
31. kvě 2022

@pellullinka
@jironymou1 jinak u nas to byl kluk.Kdyby to nekomu pomohlo.

majda36
31. kvě 2022

@2op děkuju no nakonec to je holka 😁

majda36
31. kvě 2022

@gympl děkuju no v tom 20tt mi řekli že holka to bude a já třeba myslela jestli se nespletli ale nespletli máme holku 😄

pellullinka
30. pro 2022

@jironymou1 🙏🏻 takze sem se trefila ;) gratuluju

simcabyrtusova
Autor odpověď smazal
Zobraz
kiki12345678999
15. lis 2023

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli tady vidíte co by to mohlo byt na 1. screeningu 14tt. Nechala jsem si záznam nahrát na flashku a díky tomu objevila hned na začátku tenhle záběr jinak po celou dobu potom už nic nešlo doktorce najít prcek sebou hrožně Šil. Mě přijde, že holka protože to má tak nějak rovně s páteří s nebo vám přijde, že by to měl být kluk, že to má spíše nahoru ? Děkuji za případné odpovědi. Na další screeningu jdu až v lednu a to už se z toho asi do té doby zblázním. Za dva týdny jdu teda ještě k mému gyn. Takže budu 16+3tt ale ten i u prvního řešil jiné věci než pohlaví tak nevím jestli mi to teď bude hledat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru