Holka nebo kluk? Prosím o názory

kopretinas
12. črc 2014

Ahojky...vím, že je to brzy, ale možná to Vaše oko rozezná 😎 . Myslíte, že to bude holka, nebo kluk? Zvědavost je silnější než já....Děkuji

yfka30
12. črc 2014

Tak vzhledem k tomu, že není nic vidět, tipla bych to jak na kluka, tak i holku 😉. Ale možná někdo pozná podle tvaru hlavy pohlaví 😀

radushka
12. črc 2014

V TÉHLE DOBĚ MI MŮJ GYN. ŘEKL, ŽE TO BUDE KLUK, PROTOŽE JE TAM ZŘETELNÝ MOZEK 😠 .IDIOT SI MYSLEL, JAK JE STRAŠNĚ VTIPNÝ 🙄

achjonetusim
12. črc 2014

V 11tt ti to rekne ledatak Copperfield. Nebo MacGyver.

jarunkaxyz1
12. črc 2014

Tak mně obě děti odhadly správně už ve 12 týdnu (šla poznat holčička i kluk), ale je to blbě natočená poloha, podle tohoto se fakt nic nepozná.

mami29
12. črc 2014

Mě také odhadl pohlaví už ve 12tt, ale z teto fotky bych jen hádala.

makuka88
12. črc 2014

Tuším, že pohaví se dá poznat minimálně od 12tt a na 14tt už je hotovo, ovšem mě to nidko neřekl na 13tt ani na 3D natož v 11tt na tomhle ... zvdavý je každý, ale chce to čas 🙂

maci32
12. črc 2014

Ja si myslím, že to bude holka, iba tak intuitívne 😀 Nám povedali, skor tip pani doktorky podla hlavičky, že to vypadá na kluka a dodnes neviem. Dnes mi začal 18 týden 😠 Uvidíme na velkom UTZ v Brne, ja si myslím holčičku 😀 😝

bajana
12. črc 2014

myslis, ze ak to nerozoznalo odborne oko lekara, tak to rozozna laicke oko konikovskych zien? to hadam nemyslis vazne 😀

pampalin
13. črc 2014

Já bych to tipla tak 50 na 50. 🙂 Na konci 11.tt to asi těžko pozná i lékař, i kdyby bylo mimčo otočené sebelíp.

maia74
15. črc 2014

nám to řekli až včera, v 17tt, dřív do toho žádný doktor jít nechtěl

hansed
15. črc 2014

Mě v 11tt doktorka řekla, že v tomto týdnu je genitál stejný u holčičky i chlapečka, takže si myslím, že když to nějakému doktorovi vyjde, je to prostě jen tip, je to 50:50 .... Chápu, že jsi zvědavá, já jsem zkoušela točit prstýnkem nad břichem, ale stejně to bylo o tom, co jsem chtěla 😉 Hlavně, aby bylo miminko zdravé, a na dalším velkém UZ už ti to řeknou, pokud bude mimčo spolupracovat 😉

aideen
15. črc 2014

První dceru mi řekli až v nějakém 18tt, ale další dvě děti jsem věděla už od nějakého 12tt, takže to určitě rozeznat jde 🙂 Jak se zde psalo, musí být dobře mimčo natočené a zkušený lékař 🙂 A aby se teda nesekl doktor ani u jednoho, to už podle mě není o náhodě, ale o znalosti 🙂

salomee
15. črc 2014

@achjonetusim: a ještě jsi zapomněla Chucka Norrise
Jinak tedy taky nepomůžu, tady to asi poznat těžko půjde, můj syn na podobné fotce vypadal taky jako kluk, jenže, to, co vypadalo, jako to poznávací znamení, bylo ve skutečnosti něco jiného..ale na fotce to vypadalo přesvědčivě🙂.. nicméně dr. ani nenapadlo, aby mi v té době něco určoval, podle mě to jde-pokud vůbec- dost blbě i z kvalitnějších fotek.

bubbi
15. črc 2014

Já na takové laické odhady nedám od té doby, co si kamarádka na ultrazvuku medila, že je tam pindík, tudíž to bude vytoužený kluk a ona to byla stehenní kost 😀

simka77spain
27. črc 2014

mmuzu si tipnout na holčičku? 😉

amycom
13. srp 2014

Dobrý den ženy, můžu se taky zeptat na váš názor jestli vidíte chlapečka nebo holčičku 🙂

arnettacek
13. srp 2014

Kopret je to opravdu velmi brzy. Navic z tohoto uhlu nic videt neni. Chapu, ze jsi zvedava, ale bohuzel ti asi nikdo moc nerekne. Musis si jeste chvilku pockat 🙂
A holky jste nektere opravdu zbytecne "zle". Kazda z nas je zvedava a vy tady hned s Copperfieldem a jinymi ☹

januzza80
13. srp 2014

Amycom,chlapecka

kachidlo
30. zář 2014

To by mně zajímalo, co to teda nakonec je a kdy vám to doktor dokázal říct 🙂))

loafeer
30. zář 2014

no takhle brzy to pozná jen opravdu zkusený lékař s dobrým UZ a ne na 100 %...pozná se to dle genitálního pahorku, takže žádné pindíky nebo kávové zrna tam teď fakt ještě nenajdeme

akmitaf
1. říj 2014

Ahoj taká já v tom nevidím nic. Nám to Dr. řekl kolem 16 tt a fakt to určil dobře a byl si tím fakt i docela jistý. Jinak já jsem zjistila, že jsem těhotná a hned to pro mě byla Viktorka, tak myslím, že to bude holčička. Dnes jsem koukala na čínskej horoskop a tam mi taky vychází holčička, tak snad to klapne. Bratranci říkali, že je to holka na všech vyšetřeních a teď na kontrole v 8 měsíci jim řekli, že je to určitě kluk, Tak to si asi nevybereš

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru