Jak jste to měly s bolestí prsou v 1. trimestru?

beatax
25. čer 2014

Ahoj Holky,
prosím o radu, jsem na přelomu 9tt/10 tt a přestávám mít citlivá prsa, bojím se, zda by to mohla být předzvěst ZT apod. Jak jste to měli vy? díky za info, B.

micha88
25. čer 2014

Ahoj, mě nejdříve bolela celá prsa, postupně jsem měla citlivé jen bradavky a tak v 9tt citlivost ustávala. Myslím, že je to normální a neni se čeho bát 🙂

wimisci
25. čer 2014

Jsem ve 22tt a prsa nebo spíš bradavky mě boli od začatku těhu až do teď =) Každá to máme jinak ;)

baffiny
25. čer 2014

to je dle mě normální... prsa tě prostě budou bolet do té doby než se zvětší a když už se zvětší tak nebolí... je teda fakt, že mě bolela celý první trimestr. a navíc nikdy nevíš zda se ti ta citlivost zase nevrátí ;)

v3ra
25. čer 2014

tak me prsa nejak nebolela ani neboli obcas jen kdyz si je mazu ale jinak vubec a to jsem 13+0 takze kazda to mame jinak 🙂

barus.8
25. čer 2014

tak mě u prvního prsa vůbec nebolela, a teď asi jen do toho 10týdne a to nebyla bolest, ale spíš citlivost. Myslím, že to normální každý to má jinak, stejně jako těhu a porod 🙂

makuka88
25. čer 2014

já jsem četla, že až si tělo zvykne na ten hormon, tak to ustane .... mě bolí od začátku jako modřina, ale je fakt, že to ustává od toho 9tt a je to míň a míň ... ale ještě furt to cítím. Ale každá to máme jinak, třeba za pár dní se to vrátí, a při ZT by přestala podle mě úplně z hodiny na hodinu.

lv
25. čer 2014

Já u 1.těhotenství nic, u druhého jsem brecela když se me jen dotkla laťka do 16tt..tak si vyber.

pampalin
25. čer 2014

Nebála bych se, to není příznak potratu, neboj! Jinak mě prsa nebolí, akorát jsou tedy větší (což samozřejmě přítel chválí, že), ale bolet mě nebolí, jen mi v nich občas - a to málokdy - jakoby píchne.

denyzuza06
25. čer 2014

Taky mi ta bolest už ustává. nejdřív jsem se jich nemohla ani dotknout, ted uz se jich muže dotknout i manžel 😀

maia74
25. čer 2014

Já myslím že to normální. Mně taky bolela

ajka198
25. čer 2014

tak mě v prvním trimestru prsa bolela pekelně. Pomalu jsem se nemohla ani po koupání utřít ručníkem, bradavky jsem měla úplně šíleně citlivé. Pak jako když utne a už pohoda. Pak samozřejmě bradavky bolely ze začátku kojení, ale to už je jiná kapitola 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru