Jak odolat šíleným chutím v těhotenství?

peascle
21. srp 2016

Ahoj,
po tom co mi paní doktorka řekla ze jsem v prvním měsíci, zahodila jsem cigarety, ale začal me trápit jiný problém. A to je jídlo .. strašně moc jim, i když bych nechtěla nejde to. Jim dvojité porce snídaně , obědu i večeře a štve me to protože jsem pribrala 3 kila. Tak jsem si řekla ze zacnu chodit na procházky se psem. Nepomáhá . nejhorší to je v noci. Nemate nějaké fígle, rady a tipy jak na to ? Jsem člověk ovocný a zeleninový no jsem ale schopna sníst kilo a víc ovoce za den.
- dodatečně me napadl sport, ale tím ze jsem nemocná a p. doktorka mi řekla ze budu mít rizikové nevim jestli je to dobrý nápad 🙂

domcaviky
22. srp 2016

Ahoj, mam bohuzel uplne stejny problem....jsem v polovine 5.mesice a mam 8kg nahore :( nevim vo s tim..porad se prejidam ani kdyz nechci :(

slimacikmia
22. srp 2016

@peascle ahoj, tiež som ovocno-zeleninová a dokázala som v tehotenstve zjesť kilo ovocia za deň 🙂 radu na to nemám, len postreh- malý je taký istý :D

kaja2016
27. srp 2016

@peascle a neni to take tim, ze jsi prestala kourit. Ja to tak mam vzdycky, kdyz prestanu. Jinak v tehotenstvi jsem chute vubec nemela, ale i takjsem pribrala

nazka
27. srp 2016

@peascle nema to smysl premahat.. ja kdyz si nedam, na co mam chut,tak se laduju do ty doby,nez si to stejne dam 😀
Chod na prochazky. Jsi tehotna,muzes si dovolit se ladovat 😉

urtica
27. srp 2016

Mně se to tedy taky moc nedařilo držet pod kontrolou...bohužel jsem neměla chuť na mrkev ani na rajče, ale na pořádnou flákotu s hořčicí...nejlíp o půlnoci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru