Jakou hodnotu hCG jste měly ve 4 týdnech?

angelsb
21. bře 2013

Prosím maminky chtěla bych se zeptat, dnes mi bylo potvrzené těhotenství hladinu Hcg mám 235 není to nízké podle poslední menstruace to vychází na 4 týdny Proto se ptám kolik jste měly vy ?

terezkax
21. bře 2013

měla jsem skoro 1000, ale to není směrodatné. Hlavní je, aby se hodnota zvyšovala.

angelsb
autor
21. bře 2013

@terezkax täk snad bude teď mám obavu 😒

l.u.c.i.e
21. bře 2013

@angelsb, já jsemměla u prvního 226 IU a čekala jsem 1 miminko. Teď před tádnem jsem měla 436 IU a čekáme na UTZ kolik jich tam vlastně bude 🙂

angelsb
autor
21. bře 2013

@l.u.c.i.e täk už jsem klidnější děkuji 🙂 nechci o to přijít

l.u.c.i.e
21. bře 2013

@angelsb, to nechce nikdo. Držím palečky, aby bylo vše v pořádku.

megy
21. bře 2013

@angelsb tak to máš krásnou hladinu, já začala na 33 jednotkách tři dny před ms, což je právě 4tt a pak ob den 81 a po víc jak týdnu přes 6tis 🙂 a máme krásného kluka

angelsb
autor
22. bře 2013

MOC DĚKUJI HOLKY ZA PODPORU . 🙂

sannynka
26. bře 2013

já jsem měla 927 hcg.. za 3 dny po odběru krve jsem šla na UTZ a už byla vidět bublinka.. na UTZ je něco vidět až při hodnotě vyšší jak 1000.. 🙂

ratatooy
21. dub 2013

určo je to normalni hodnota rzmezi je pro 4tt od 9-cca do 1000

mufyxa
8. kvě 2013

Ahojky všem já ve 4tt 340 HCG. 😉

radulka57
9. kvě 2013

Ahojky, já měla 495 HCG 😉

katkalaila
11. kvě 2013

Ahojky holky taky bych měla otázku ,, když jste si dělaly tt vyběhla vám hned dálnice a nebo jste si na ní musely počkat ,,, dnes jsem si dělala test a // tak jsou ale ta testovací není tak silná ,, podle kalkulačky bych měla být zhruba 4 ÷ 6 tak mám strach , že je něco špatně ,, děkuju vám za odpověd

ratatooy
13. kvě 2013

@katkalaila slaby čarky sou uplne bežný silnou sem mela až tak 7tt

katkalaila
13. kvě 2013

ahojky ,, ,, děkuju ,, dnes jsem byla na utz a mimi tam je ,, tak mám velkou radost ,, to víš , než zjistííš ,že je to jak má ,, tak ti příjdou i dvě čárky na testu málo 🙂

neominka
28. čer 2013

Jsem v 5,5 tydnu a mam HCG 3700

vieruse
27. črc 2013

Já měla 4+0 HCG pouze 56, za dva dny to bylo 159 a nyní jsem ve 13 tt 🙂

motylek01
2. lis 2016

Ja mela 2800😀

janina419
3. lis 2017

Ahoj ja mam ted hodnota 407,2 a pred 5 dny 57 jen muj dr si mysli ze nejsem tehotna ale rekla bych ze to muze byt taky nejaky 4tt

kasotaaaa
10. led 2020

Prosím vás jsem zoufalá zrovna ležím v nemocnici určily mi mimoděložní tehotenstvi ale něco mi říká že se pletou..jsem těhotná zhruba 4 týdny a prej tam nejde nic vidět 😔ale HCG mi narostlo jednou tolik nemám žádné bolesti bojím se že můžu třeba těhotná být normálně a zbytečně mi vemou Miminko 😣už mám za sebou 3 potraty děkuju za každou radu

hcg9
26. bře 2021

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, jsem ve 4.tydnu po IVF. Clearblue test mi vyšel pozitivně a 2 mamatesty slabší duchy, ale už se to bralo jako že jsem tehu. Nicméně včera odběr kvh z krve a mám pouze 9. Tak prý mám pokračovat v lécích a za týden další test. Buď se uchytí nebo ne:(( máte některá zkušenost s takto nízkou hladinou a dobrým koncem? Díky.. 🙏

chantalka111
14. dub 2022

@hcg9 taky čekám dobrý konec....4+0 hcg59 a pry je to hodně málo a paní doktora řekla že to vypadá na biochemicke.tehotenství, jsem z toho taky rozladěná

honziksima
15. kvě 2023

@vieruse to mé trochu uklidnilo,
Já jsme dnes 4+0 tt dle protokolu IVF (zvedené 5denní blastocysta, 11 dní po transferu) a hCG v krvi mám 129 .
Dostala jsem paniku, že to je strašne málo. duch se objevil už 3+2tt .
OPU byl 12 DC (1+6tt) a ET 17 DC (2+3tt)

veronikavik
8. lis 2023

@honziksima muzu se zeptat, jak jsi dopadla? Udrzelo se toto tehotenstvi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru