Jaký jste měly zkraje těhu čípek?

bobisek90
18. čer 2014

Ahoj holky. Jaky jste mely takhle z kraje tehu cipek? Prijde mi, ze je vroubkovany a dirka jakoby schovana. Nekde jsem cetla, ze vroubkovany muze byt, pokud uz zena rodila, ale to se me netyka... Mela jste to nektera taky tak? Jinak moje obcasne bolesti vymizely, je mi fajn, az na bradavky a rostoucí prsa (co uz ted pri velikosti E me desi 😀 ) a "konecne" se objevil onen bily husty hlen 🙂 doufam, ze je fazolka v poradku, zitra nas ceka dalsi kontrola u Dr.

vercas01
18. čer 2014

@bobisek90 sama na čípku nepoznáš jestli je to dobře nebo ne.. zeptej se zítra na gyndě, bude to mnohem lepší 🙂 a pokud nekrvácíš tak by proďolka měl být v pořádku určitě 🙂

bobisek90
autor
18. čer 2014

@vercas01 to nee, po krvi a spineni ani pamatka 🙂 zitra uz snad dostanu 1. Fotecku z uz

pampalin
19. čer 2014

Ahoj!
Promiň, asi budu netaktní, ale proč zkoumáš čípek? Podle toho, co píšeš, jsi na začátku těhu, ne?
Jak už psala @vercas01 , zeptej se dnes na kontrole u MUDr. Ale já bych to fakt neřešila. Někdy mi přijde, že jsme už tak zblbé, že řešíme kraviny.

bobisek90
autor
19. čer 2014

Ja ho jen zkoumala, abych vedela, jak telo pracuje. Proto jsem se jen zeptala. Na utz jsem dnes poprvé videla, co ve me je 🙂 vse je v nejlepším poradku, ale ovu byla asi pozdeji, pac jsme cca o tyden mladší. A 10.7. Jsem objednana do pořádný 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru