Je možné, že ve 13. tt cítím pohyby miminka?

veverka83
20. srp 2011

Holky je možné, že ve 13.tt cítím pohyby miminka?Jsem podruhé těhotná, tak si říkám, že bych to poznat měla, ale je to asi hodně brzo, že?

ivasad.
20. srp 2011

No, řekla bych že je to skoro nemožné 😒 😉

vendulka
20. srp 2011

já bych řekla, že aji jo, já je teď ve druhém těhu začala cítit na konci 14tt 😉

maskacka
20. srp 2011

je to možné, u druhého jsem je taky takhle cítila, měla jsem pocit, že už ve 12. tt, ve 13.tt jsem si byla jistá, že je to dítě a ne prdy 🙂

kristynaw
20. srp 2011

ja u prvni v 18 tt u druhe ve 13 tt...

veverka83
autor
20. srp 2011

Tak to jste mi udělaly radost, já už si připadala jako blázen.. 😀

mifinka
20. srp 2011

je to možné, já taky takhle brzo u druhého, a to mám svoji pneumatičku a placentu vepředu 🙂

dana3262
20. srp 2011

Ja taky u druheho ve 12.tt. Bylo to nejen citit, ale i videt, mam na to svedky 😀 😀

veverka83
autor
21. srp 2011

mifinka: no já mám taky letní pneu 😀 😀 , ale zdálo se mi to brzo, ale vidím, že je to možné..Hned mám lepší pocit, když vím, že se tam něco děje 😀

sayast
21. srp 2011

ja dceru citila od konce 12. tt. ne casto, ne pravidelne, ale tehdy kdyz jsem byla rozcilena a lehla si, tak jo. gynekolog mi to potvrdil ze to mozne je, ze jsem hodne hubena a mala byla velka. takze mozne to je 🙂

luciehl.
15. pro 2011

Ahojky ,jéé tak to jste mě potěšili,jsem dnes 13+2 tt a dnes sem si jistá, že to pohyby jsou, jsem podruhé těhu,.Ještě před pár dny jsem zacejtila jen 1x v jednom dni, pak zase jen 1x a dnes snad 6x 😀 Je to super ,nejsem žádnej hubeňour,ale placentu mám vzadu.Při 1.těhu jsem je cejtila v 19tt a to bylo jiné, měla jsem placentu na dutině břišní.

salomee
16. pro 2011

@dana3262 Vidět ve dvanáctém..? jak to vypadalo?

kocicinka
16. pro 2011

Tak já jsem asi divná, protože nic necítím 😝

dana3262
16. pro 2011

@salomee normálně se mi delaly hrbolky na brise. Fakt nekecam.. Dost jsem zhubla, tak mozna proto. Videt a citim to zaclo skoro ve stejnou dobu.

luciehl.
18. pro 2011

@kocicinka divná určo nejsi,já si myslím že hodně záleží kde je zrovna placenta. A nic si z toho nedělej já je fakt intenzivně cejtila ve čtvrtek 15.12. a až do dnešního večera zase nic a cejím je zatím jen v sedě 🙂

cervena_vila
18. pro 2011

Já taky od třináctého. Ale jen v noci, lehce zaťuká. Je to sladký. U prvního mnohem později.

marinka
18. pro 2011

Já jsem při druhém těhu cítila pohyby právě od 13 tt, je to možné 😉

mili84
18. pro 2011

Určitě to je možné, já cítila v téhle dobé takové jako bublinky, šimrání nebo jak to nazvat...byl to uplně nový pocit, takže stopro jsem si to s ničím nespletla. byla jsem si jistá, že ej to ono 😉

andulkaavetrelec
27. pro 2011

Já jsem podruhé těhotná a cítila jsem bublinky ve 14. týdnu...

drakenn
27. pro 2011

No jasně, proč by to nebylo možné!!

luciehl.
3. led 2012

Holky a cítíte je už pořád?? Já je cejtila tak týden a něco a ted už několik dní ani ťuk ani bublinku a jsem dnes 16+0tt,tak začínám plašit 😒 nebo to muže být i tím že se zase zvětšila děloha a mimi tam má víc místa? ve čtvrtek jdu na kontrolu.

raadule
26. únor 2012

tak já u prvního těhu cítila ve 13.tt takové jako by motýlky v břiše a ve 14.tt už šťouchance. Teď jsem v 8.tt a mám pocit, že jsem už cítila 2x pohyb, ale příjde mi to až moc brzy-nemožné. Ikdyž hubená jsem na to dost.. 😕

raadule
29. únor 2012

tak jsem se na ty pohyby dnes ptala gynekoložky a je to prý nesmysl. Díky své hubenosti jsem cítila "škytavku" mimča, ale ve skutečnosti to byla břišní aorta a ty další pohyby prý byla řasa mezi dělohou a močákem...🙂

timbouctou
29. únor 2012

já jsem při prvním těhu cítila šimrání v 17 tt a při druhém teda pořádný trojkop jako na karate ve 12 + 2 tt, zrovna jsem ležela u Apolináře kvůli krvácení s děložního hematomu. A malej mi dal takhle hustě najevo, že on už tu je a hodlá to tak udržet i nadále 😀

kacena00
23. bře 2012

@luciehl. mám to stejně a hlavu si z toho nedělám, protože krom toho, že sem mimčo cejtila, když sem si v tu chvíli lehla na záda, bylo i přes břicho trochu vidět (břicho mám hubený), ale pak jako když utne a od neděle jen pár "motýlků" a vidět už není, i když si hned lehnu na záda, uzavřela sem to tak, že se děloha zvětšila, utvořilo se o maličko víc vody a já mám zase na pár dní smolíka než skokově mimčo naroste..

nějak sem v klidu, protože si nějak vybavuju, že u prvního to bylo v takových podobných výkyvech (samozřejmě později-od 17+3)

kacena00
23. bře 2012

@luciehl. je tak teď koukám,ž e moje odpověď pro tebe už je trochu mimo mísu 😀 😀 😀 až teď sem si všimla, že si se ptala v lednu a už si trochu dál 😀 😀 😀

sstepinka
25. bře 2012

ahoj,já při prvním těhotenství cítila pohyby v 18,ted čekáme druhé a jsem ve 14 týdny a po 6letech mi probleskl ten samý pocit jako při prvním dítku,musí to být pohyby 🙂 😉

kleofasek5
23. črc 2012

Holky a ovlivňuje pohyby i větší špek? 😀
A k čemu by jste to přirovnali? Jsme v 11tt a jsem zvědavá 🙂

kammka
23. črc 2012

je to možné 😀 😀 užívej si to, pak na konci jsou to dardy, že to s tebou bude cloumat.. já toho mám už plný brejle, dnes mám termín 😒

zdeeniii
10. srp 2012

já jsem teď práve ve 13tt (druhé těhu) a dnes jsem měla pocit, že také cítím nějaké šimrání a musela jsem hned najít nějakou diskuzi abych věděla, jestli jste na tom některá stejné a vidím že ano 🙂

zelvatko
3. říj 2012

je to možné.. taky mi to připadalo nemožné, ale byla jsem minulý týden na utz a ptala jsem se doktorky a prý jo, že jsem už podruhé těhotná, tak vím co mám čekat, takže možné to je..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru