Je normální, že nic necítím v 8. týdnu těhotenství?

sssmisek
25. bře 2014

Je to normální, že nic necítím jsem v 8tt a nemám žádné problémy! Né že bych si stěžovala, ale právě i proto mám spíš výčitky,že je to divné!!! Jak tady pročítám nevolnosti a různé trápení od budoucích maminek tak si říkám,aby nebylo něco špatně! V dnešní době totiž vůbec už otěhotnět je zázrak a v pořádku to donosit je dar!

drakenn
25. bře 2014

sssmisku, no buď ráda! Já osobně jsme nezvracela ani u jednoho dítěte, bylo mi dobře. Přece nevolnosti a různé problémy, které mají ostatní maminky nejsou normou k "normálnímu" těhotenství!! Užívej si toho, a hlavně žádné výčitky..

sssmisek
autor
25. bře 2014

Děkuji moc 🙂

novynka
25. bře 2014

já také nic zvláštního nepociťovala a taky jsem se bála, že něco není v pořádku ;) buď za to ráda

sarriku
25. bře 2014

@sssmisek já jsem taky netrpěla nevolnostmi. ale neboj to si vybereš jinde 😉 začneš těhotenskejma chutěma nebo naopak nechutenstvím a pak porod, však se dočkáš, buď a to ráda🙂

lenkalenulka
25. bře 2014

Ja jsem u prvniho tehu byla na zacatku mirne unavena jinak vubec zadne problemy, az v devatem mesici uz to bylo narocne diky kg, a u druheho tehu nevolnosti od 10. Tydne a dva a pul mesice, nezvracela jsem ale desne spatne mi bylo... bud rada ze jsi v cajku, jeste mas pred sebou dlouhou cestu😉

bonavoxa
25. bře 2014

@sssmisek
Já na sobě nepozorovala lautr nic! V 8 tt. Jsem si jen tak náhodou udélala test, protože jsem dlouho neměla menstruaci. Mívám velice dlouhé cykly, tak mne to ani nenapadlo. Byla sjem víc vnímavá na pachy, ale žádné zvracení. Bříško mi vyskočilo až v 7. měcíci. Nepřišla jsem si vůbec těhotná. A pak to začalo...píchání, tvrdnutí, zkrácený čípek, nemocnice, zvracení celou noc..Zrovna jsem si říkala, být znova těhotná, tak si ten začátek ,,užívám".

selverin
26. bře 2014

netrap se tím a užívej si to 🙂 já od 6.-14.týdne měla pocit, že mám pořád chřipku a ráno a večer hlavu v záchodě.....oproti tomu teď v květnu bude rodit moje nejlepší kamarádka a ta neměla jediný příznak/problém a vše je v pořádku taky 🙂 nikdy ji nebylo zle, žádné návaly, ani moc nepřibírá, nezadržuje vodu.. Bože jak já ji závidím 😀 v téhle době já už funěla jak lokomotiva 😀

koada
26. bře 2014

Buď ráda a užívej si to 🙂. Každý to má jinak.

lucisekkk1
26. bře 2014

Je to normální.... U první jsem zvracela od 3.týdne až do 9. měsíce(naposled na porodním sále)- do 5. měsíce v průměru tak 10x denně a shodila u toho 6 kg, bylo to fakt šílený 🤐 . A u druhé normálně ani jednou za celé těhotenství 😀 .

primaveru
8. dub 2014

@sssmisek kamarádka začala zvracet a mít nevolnosti až od čtvrtého měsíce a měla je do sedmého. mojí mamce začalo být špatně ve třetím a skončilo v pátém. já jsem v 6 tt a taky mi je pořád dobře 🙂

macinka0007
8. dub 2014

já sem nevolnosti za celou domu měla všeho všudy tak 3 krát a to už sem skoro na konci 🙂 takže buď ráda a užívej si to že ti není blbě..🙂

letadlo13
12. kvě 2014

@sssmisek Taky mi nic není 🙂 jsem na začátku, ale ani tak nevěřím, že mi bude špatně. Nevolnosti apod. jsou hodně často psychosomatika (podobně jako menstruační bolesti, ty taky moc neznám 🙂 ) Oproti normálu se cítím "jinak", ne hůř. Dobře se znám a tak jsem pozorovala už týden před očekávanou MS, že se to moje tělíčko nechová úplně normálně.

maia74
28. kvě 2014

Ahojky, jsem potřetí těhotná a teď jsem taky žádné zvláštní příznaky neměla, jen se mi zvětšili prsa. U předchozích těhotenství jsem zvracela snad od prvního dne 🙂

hally01
8. říj 2014

@sssmisek -mě taky nic neni..až je to trapný..

lenka9120
9. říj 2014

Je to u každého jinak.. nevolnosti třeba vůbec nemusíš mít. Já je měla kolem toho 10tt-14tt, a pak nic 🙂 ted jsem ve 23tt a je mi skvěle... Záleží jak u koho, je to zcela normální.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru