Je špinění na začátku těhotenství normální?

marca22
13. říj 2011

Ahoj jsem v 4+4tt těhu potvrzené a mám takové růžové špinění už od včerejška. V CARu mi řekli že je to normální a že špinit můžu,ale mám strach aby se to nějak nerozjelo. Špinily jste taky? Do kolikátého týdne?

deenda
5. únor 2017

@luska__ ve vietnami jsme jeste nebyli, ale zato v kambodzi je krasne. Dnes slavim narozky s rodinou takze se snazim odpocivat. Nebot vcera jsem to slavila s kamarady a musela jsem si dat. Docela mi ti bodlo a hlavne byla sranda. Dobrej zacatek abych zacala znovu. Jinak to cestovani znam moc dobře. My se zas bali aby jsme odleteli vcas nebot na sri-lance desne ten den prselo ale v poho. Zato kdyz jsne meli mezipřistání v Doze tak jsme cekali. Takze skoro 25h na ceste. Dej pak vedet jak jste dorazili.

martinapopelkova
19. říj 2017

Ahojky Holky mám dotaz měla sem naposledy 8.9.2017 měsíčky a pak už nedošli dělala sem si dva testy a oba pozitivní ale ,dneska sem začala špinit mám se obávat?

andelka
20. říj 2017

@martinapopelkova v tomto stadiu nic není stoprocentní. Je to křehké. Ale spinila jsem u prvního v 8 tt a všechno bylo v pořádku. U druhého taky,ale tt nevím. A teď jsem na začátku 6tt ( poslední ms 13.9.) a špiním průběžně od začátku. Na utz vypadalo všechno ok,ale stejně čekám jak se to bude vyvíjet dál.

lenicka2323
22. říj 2017

Ahoj holky,jsem na zacatku tehu testy i v nemocnici kinto potvrdily dnes jsem ale lehce zaspinila ( na vlozce nic jen na papiru lehce)ke svemu dr jdu zitra ale ted se plasim jestli neni neco spatne nebo jestli jde o zahnizdovani?na tehu jsem prisla o par dni driv menses mam dostat oficialne zitra ale pravidelne kazdy mesic ho mam o 3-4 dny drive.

lenicka2323
26. říj 2017

Ahoj všem,jsem na zacatku tehotensvi uz jde videt gestacni vacek ale obcas lehce zaspinim (ruzove a jen na toaletnim papire pri utirani)..mel jste to nekdo taky tak? A jak vse dopadlo?prvni tehotenstvi bohuzel dopadlo spatne na zacatku 16tt tak ted se furt plasim.

vanule
26. říj 2017

@lenicka2323 u obou těhotenství jsem na začátku špinila, vždy to bylo večer, tak jsme pro jistotu jeli na pohotovost, jednou si mě tam raději nechali na sledování, ALE vždy vše dobře dopadlo. Tak přeju hodně štěstí i tobě, ať je všechno dobré ♥

lenicka2323
26. říj 2017

@vanule děkuju moc ja to pravě mam když se vzbudim coz je vetsinou kolem oběda spím teď nejak déle.dr rikal ze to muze byt i tim ze jsem to v techto dnech mela dostat.

nehaaa
4. led 2018

@bbara, teď vůbec holky nevím, čemu říkáte špinění. Já jsem v 10.týdnu těhotenství, vím to od 8.týdne. Proč tak "pozdě"? Protože jsem měla zavedené tělísko Jaydess a opravdu jsem nepředpokládala, že bych mohla být těhotná. Nejdříve tělísko nikde neviděli (dívali se po něm 3x) :D... A pak ho našla moje Dr. a ta mi jej vytáhla (bylo mimo gestační váček až u děložního hrdla, jinak se tam prý nechává zavedené).
Na děložním čípku jsem měla vřídek, který mi zaléčují betadinem (vaginální čípek) a teď si mám zavádět 1 tabletu gynprodylu denně. A právě ze mě při utírání jde takové tmavé...

biedronca
16. led 2018

Holky, ja našla v pátek lehce pozitivní TT, a hned blbá letěla na gyndu. Tam nešlo samozřejmě nic vidět, ani váček, jen vysoká sliznice. Ale celý víkedn jsem špinila, dost, takové tmavě hnědé... V pondělí jsem nasadila Utrogestan hcg POTRVZENO 1323, a mam přijít na kontrolu. Snad mi hcg naberou znova, jestli roste.
Jsem ted 3tydny od ovulace, a 14 dnů mam spozdění. Ale TT nesílí, a špinení trvá ... takže se bojím,aby to nezačalo odcházet 😞 Máte zkušenost?

noskovii
24. zář 2018

Ahoj holky, k doktorovi jsem objednaná až na pondělí, tak se zeptám tady na Váš názor. Už začátkem měsíce jsem měla pocit, že je něco jinak. Nejdříve bolesti v břiše, jak kdybych zrovna měla ovulaci. Pak nějaké přiznaky těhotenství se dostavily, ale jelikož se dsostavila později i menstruace, tak jsem to pak ani neřešila. Jenže teď v pátek 21.9. jsem zjistila, že jsem začala lehce špinit, což už mi přišlo divný, tak jsem si v sobotu ráno na to udělala test a dopadl tak jako na fotce. Výsledek po 1.minutě lehká čárka, po 4 minutách viz fotka. Jenže špinění zesílilo, tak nevím, co si o tom myslet. Test od soboty nesílí ani neslábne. Plus mě pobolívá břicho. Buď to doprovází těhotenství nebo to nevyšlo? Bylo by to překvápko pro nás 🙂

kittyy17
24. zář 2018

@noskovii gratuluji. Já jsem měla špinění místo menstruace, ale krvácení nebylo, tak jsem si udělala test a valila k doktorovi. První kontrolu nic neviděl a měl obavy z mimoděložního, o pět dní později už našel váček na správném místě, a teď se raduji z 22 měsíčního kluka, druhého... Jo, a spinila jsem až do porodu, obě těhotenství, nejvíc po sexu...

noskovii
24. zář 2018

@kittyy17 jsem objednána až na pondělí. Mě nechá dr pěkně vycukat 🙂 . Spineni bylo slabší, pak silnější, pak slabší a zase teď silnější. U první holky jsem měla proste zpoždění 14 dni, tam to bylo jasný. Tady u toho je to tedy napinavejsi. Nejdříve cca 2-3 dny ms a pak 14 dni na to to spineni a test

hlanesenezblaznit
8. únor 2020

Ahoj, jsem v 5 tydnu, bydlim ve skotsku, krvacim jak pri mesickach uz od prvniho dne ocekavane menstrulace. V nemocnici mi rekli ze to nejspis je samovolny potrat a poslali me domu. Je mi nak na nic...

janula0608
19. lis 2020

Ahoj, měla bych dotaz. Podle poslední ms jsem dnes 4+2, u dr. jsem ještě nebyla. Menstruace mešká o tři dny, nicméně už týden mám slabé špinění. Nebylo moc, ale dnes ráno a celé dopoledne už je to více, slabě mě bolí v podbřišku na pravé straně. Přemýšlím, zda zavolat dr. nebo to nechat být. Teď by ještě stejně asi nic neviděl. Jenže na druhou stranu mám obavy z mimoděložního těhotenství. Poradíte?

nikolka123456789
1. dub 2021

Dobrý den chci se zeptat minulý týden mi skončila menstruace a v noci jsem začala špinit a mám strach abych nebyla těhotná motá se mi vždy hlava, bolí mě břicho, a nemám moc chuť k jídlu děkuji za odpověď

ema90
1. dub 2021

@nikolka123456789 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Tehotensky test!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru