Je tento těhotenský test pozitivní?

renca1978
3. lis 2015

Dobry den, rada bych znala Vas nazor...Myslite si ze muzu tento test brat jako pozitivni?Jsem 10 dnu po ET a dnes jsem si udelala test(nebyl z ranni moci) a je na nem duch.ve skutecnosti je videt lip nez na fotce.Vcera jsem byla 9 dnu po ET a byl uplne bily,negativni.Tak jsem to dost obrecela .Uz jsem s nicim dal nepocitala a test delala jenom kvuli tomu abych mela jistotu a mohla vysadit Utrogestan.Myslite ze je sance ze bych mohla byt tehotna?Moc dekuji za odpovedi😉

gwennie
3. lis 2015

nechci tě nějak zesmutnit, ale podle mě moc nevypadá ☹

damae
3. lis 2015

@renca1978 Ahoj, 10dni po ET bych nerikala ani tak ani tak... Je jeste hodne brzy. Sama mam zitra tyden po ET a z TT, ktery si mozna nevydrzim neudelat, rozhodne neplanuju delat zavery. Rada bych pripadne take neplakala, ale kdo vi, jsem pod hormonama a ne moc svepravna 🙂
Nicmene jestli ten horni test je ten z 10. dne, tak ja bych rozhodne flintu do zita nehazela, protozeja tam vidim dve carky. Utrogestan si zatim jeste nech, podle me by se mohl jeste embryu hodit.

Nemas nahodou take jeste podle doktoru tak cca tyden pockat pred testovanim? Ja dostala jasne instrukce, ze do ofiko vysledku ze dne udaneho CARem nemam v zadnem pripade prestat brat leky, i kdybych krvacela.

Drzim palce!

rory_g
3. lis 2015

Já tam ducha vidím, na obou fotkách 🙂 Udělej si další test za dva dny a uvidíš, držím pěsti! 🙂

martinkka
3. lis 2015

já tam teda nic nevidím, ani ducha ☹ ale možná to zkresluje ta fotka, já jsem měla 10 dní po ET už pěkný II, ale taky záleží, kolikati denní embrya ti zaváděli. Každopádně naději ještě máš, Utrogestan bych brala rozhodně dál

andy80
3. lis 2015

Taky nic nevidím ☹

renca1978
autor
3. lis 2015

Holky embryo bylo 3 denni....

renca1978
autor
3. lis 2015

@rory_g moc dekuju...moc sanci tomu nedavam ale jeste urcite test udelam...

renca1978
autor
3. lis 2015

@damae ano rikali at udelam test az za 14 dnu...vcera uz jsem to nevydrzela...☹

rory_g
3. lis 2015

@renca1978 já si nemůžu pomoct, ale opravdu to tam vidím, je i růžová, takže to nevypadá na rysku. Uvidíš, zase nechci dávat nějaký falešný naděje, ale píšu, jak vidím 🙂

renca1978
autor
3. lis 2015

@martinkka ja u dcery uz 8 den taky mela hezky //.nechapu jak je mozny ze vcera tam nebylo nic a dnes tohle...uz jsem z toho jelen

damae
3. lis 2015

@renca1978 Ja vim, ja to take nevydrzim, ale do te doby bych se snazila neztracet nadeji. Obzvlast, kdyz mas pozitivni tehotensky test.

martinkka
3. lis 2015

nám 1.IVF nevyšlo, Po 2. IVF jsem měla ducha na testu taky kolem cca 10.dne, přesně si to už nepamatuju, čárka po pár dnech i pěkně zesílila ale bylo to neprosperující těhotenství, a po 3. IVF jsem měla ducha už asi 7.den po ET, ten 10. to byly regulérní II. Test každopádně zopakuj a uvidíš, zatím se podle mě nedá říct, jestli to dopadne dobře nebo ne, nezbývá než čekat

monyna83
3. lis 2015

@renca1978 Ahojky, toto je na 10DET málo viditelný dušík, počkej do zítra a uvidíš... Já sama byla na 3 IVF a testovala jsem jako ďas. Ale už 7DET jsem měla pěkného ducha, viz. foto a také nám vkládali jen 3 denní embroušky... Je ale fakt, že se chytli tentokrát oba, takže není nic ztraceno... Zůstal tedy nakonec sám..Klidně mi jukni do alba, já byla šílenej testovací maniak, všechna 3 IVF....Utroš nevysazuj, je to škoda... Dober a pokud má přijít MS, příjde.... Ale třeba je ještě brzy a miminko se drží... Nic nevzdávej 🙂
Moc držím pěsti, aby se brzy zadařilo. 🙂

jabadabadoo
3. lis 2015

@renca1978 duchy vidím na obou 🙂, držím pěsti, ať sílí

kaariik2
15. dub 2017

Ahoj holky, tak co na to říkáte?

absintka19
15. dub 2017

@kaariik2 neco tam je, je to v limitu? Jinak vzdy testujte stejnou znacku i citlivost at vidis zda sili.

beluska335
9. črc 2019

Ahoj, doktor mi pred 3 tydny v pulce cyklu rekl, ze mám nadějně vysokou sliznici. Test jsem si delala 2 dnx po vynechani ms a neco jsem tam videla ale pak ted pred 6 dny jsem to dostala tak jsem si rikala ze asi nic. Ale bylo to divny mela jsem to hrozne malo jen jeden den normalne. A od 5.dne jsem mela zacit brat clostilbegyt tak jsem si radeji jeste udelala test protoze mi ta ms prisla divna. No a ted tam tu carku vidim uz vic. Tak nevim co si myslet??? Bohužel na fotce nejde čárka tak dobře vidět.

nazka
9. črc 2019

@beluska335 na fotce opravdu moc nevidím 😐

majkulla
21. srp 2019

Prosím, myslíte, že je tu šance? :(

nikola2001
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikola2001
Autor odpověď smazal
Zobraz
andy80
4. pro 2019

@nikola2001 druhou čárku nevidím ani když si to hodně prohlížím. Takže není pozitivní.

nikola2001
4. pro 2019

@andy80 děkuji za odpověď.

laurapolakova
5. srp 2020

Dobrý den e se zeptat jesdli to je pozitivní test

andy80
5. srp 2020

@laurapolakova Vidím duchy, podle mě ano, uvidíš, že čárka bude sílit 👍

laurapolakova
5. srp 2020

@laurapolakova no už to trvá měsíc a pořád takhle slabá čárka

tynulaa
5. srp 2020

Nemáte třeba cystu? 😕

laurapolakova
5. srp 2020

@tynulaa myslíte že se to může ukazovat na testu ?

tynulaa
5. srp 2020

@laurapolakova no co mám načteno z ostatních skupinek tak je to možný. Když jste psala, že už takto to máme měsíc, tak je to divne😔 Ale jsou ženský na který těhotenský testy vůbec nepůsobí a jsou těhotny. Tak třeba jste zrovna ten priklad🍀

laurapolakova
5. srp 2020

No zítra si zajdu k lékaři inak děkuji ,😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru