Je ve 12tt čárka na těhotenském testu slabší?

bike
23. říj 2012

Ahoj holky,zacinam 12tyden a vcera jsem trochu spinila a mela krece do bricha,tak jsem si dneska koupila test a druha carka je slabsi 😒,,, mam se desit nebo ve 3 mesici neni tak zretelna diky za nejakou odpoved.

luckamb
23. říj 2012

Být tebou tak fofrem letím na gyndu.

maciik
23. říj 2012

Tak po prvním trimestru hladina hcg klesá, ale taky bych už byla na gyndě...

petrusew
23. říj 2012

okamžitě bych letěla na gyndu. Nemusí to nic znamenat, ale šla bych a na nic nečekala. Testovat po třetím měsíci je blbost, ten test nic neznamená.

radunda
23. říj 2012

Být tebou bych šla hned, může to být potrat, já to tak měla v 10tt, taky to bylo jen trochu, myslela jsem, že to nic není, za 2 dny jsem šla na kontrolu a byl to zamlklý potrat.

veruska007
23. říj 2012

Ahoj, tak to samy jsem mela pred mesicem, taky ve 12.tt. Asi 24h jsem slaboulinko krvacela, ale jen malicko. Letela jsem k dr. a vsechno v poradku. Tri dny vsechno v pohode... a pak jsem zacala krvacet brutalne. Jela jsem do nemocnice a dr. mi rekl, ze miminku nebije srdicko a at prijdu skoro za tyden na revizi.... no, potratila jsem sama doma, neodloucila se mi placenta a svezla jsem se rychlovkou aj s houkackou. Toz tak. Drzim palce, at Ti to dopadne lip.

llluckaaa
23. říj 2012

Souhlasím s luckamb, být na tvém místě, tak letím na gyndu. Mně se ve 14tt dělo něco podobného a jela jsem na pohotovost. Abych tě trochu uklidnila, vše bylo úplně v pořádku, nikde žádný problém. Ale proto bys měla jít na vyšetření, aby ses nestresovala a ujistila se, že je vše OK.

coxa
23. říj 2012

Já bych si ani test nekupovala, ale letěla hned k doktorovi nebo na pohotovost.

natalie77
23. říj 2012

Test nic neukáže, hcg z těla odchází třeba měsíc....já jsem po zamlkém v 10.tt měla na odběrech krve pozitivní hcg ještě po měsíci od revize...takže pokud je nějaký problém nebo pochybnost, tak bych šla k lékaři a neděla si test, který nemá vypovídající hodnotu.
Hodně štěstí.

plastelina
23. říj 2012

určitě běž na gyndu! A nebo tam alespon brnki, a zeptej se! nenechávej nic náhodě.

andy80
23. říj 2012

Hcg postupem těhu klesá, každopádně bych letěla na pohotovost a neřešila to na MK, nikdo ti tady neporadí nic jiného, nikdo nevíme, jak se cítíš, jaké máš problémy apod.

saminomimino
23. říj 2012

hcg po cca 8 tt klesá,tudíž test neukazeje zcela pozitivní těhu,hcg totiž vyplavuje žluté tělísko,to ovšem zaniká a funkci kolem 8-9tt přebírá placenta,hcg se přestává vyplavovat,ve yvsokém stupni těhu mají ženy zcela negativní těhu test,neplaš,nic se neděje...!!!

kami1984
23. říj 2012

Urcite bych netestovala, nepsala na konika a fofrovala k dr. Muze se stat uz od poloviny tehu,ze carka neni vubec,HCG pak klesa, nejvyssiho vrcholu dosahuje behem 1.trimestru a pak zase klesa...

fykyska
23. říj 2012

Hcg kolem 12 týdne výrazně klesá a pak se stabilzujje na určité hladině 😉 špinění je stresujicí ale může být normální nesmí to být krvácení a velké výrazné bolesti jako při silné ms 😉 nejlepší bude pohotovost každá na to má nárok 🙂 a těhu testy jsou v takových případech na prd nejsou směrodatné občas ani na začátku těhu 😉 😉 BUDE DOBŘE DRŽÍM PĚST

a.n.e.t.t
26. říj 2012

Tady je tabulka jak stoupá HCG http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html, hcg sice kolem toho 12 týdne klesá, ale ne tolik, aby byl test slabý. Vždyť první test si ženský dělají kolem MS a koukejte kolik HCG ukáže tlustou čárku. Naopak v tom 10(12) týdnu je HCG tak vysoké, že ho testy nejsou schopny pobrat. Taky jsem udělala tu hloupost a udělal si test (protože se mi doma ještě jeden povaloval), tak před dvěma týdny (to jsem byla 7 - 8 týden), čárka úplně slabá, já vystresovaná, že je konec, ale nešpinila jsem, tak jsem prošmejdila net a toto zjistila. Teď jsem byla u doktora, srdíčko bije, miminko roste... Problémem může být to špinění, ale zase záleží na barvě a intenzitě, hnědé slabé špinění jsem měla taky a nic to nebylo, pokud se jedná o barvu červenou a je to víc, třeba i na vložku, tak rozhodně k doktorovi, klidně i na pohotovost.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru