Jedná se o přicházející potrat? Bolest v kříži, výtok

kokiisek
18. črc 2014

Ahoj jsem v 7tt, pred pul rokem jsem v 10tt prodelala zamlkly potrat a tak mozna si ted vsechno moc beru a hledam porad neco spatne...:( do dnes bylo vse v pohode a pd dnesniho dne od rana me poboliva v krizi a citim takove pnuti v brisku... rano jsem mela naruzovely vytok ale jen chvili.. ted uz nic... v brise me jakoby picha a neco tahne...
Pracuji v restauraci a jelikoz je sezona mame dost frmol takze jsem vetsinu dne ve stresu:( tak mam strach o mimi:( myslite ze by mohlo byt neco spatne nebo je to klasicky priznak tehotenstvi?? U minuleho tehu mi priznaky vymizeli uz v 6tt ale ted priznaky jeste pocituji... prosim o radu:( dekuji

kass86
18. črc 2014

Pokud se jedná jen o tahání v podbřišku (nikoliv křeče), nedělala bych si starosti. Mě podbřišek v prvních dvou trimestrech tahal pořád 😉. Každopádně zeptala bych se doktora, zda v těhotenství můžeš bez obav vykonávat svou práci. Pokud neustále běháš a jsi ve stresu, nevím, zda je to ok.

kokiisek
autor
18. črc 2014

Nejen ze beham ale musim vecer tahat tezke bedny s pitim.. ale s tim mi nastesti pritel pomaha...
S tou bolesti je to spis tupa bolest s pichanim.. picha to jen na prave strane....ale vytok uz nemam snad to je v poradku.. od zacatku tehu jsem ve stresu ze strachu ze to zase nevyjde... asi bych se mela dostat hlavne do psChicke pohody..

simkar
18. črc 2014

@kokiisek vykašli se na práci a odpočívej. Na neschopenku máš nárok a miminko chceš zdravé, ne? Rozhodně ti stres nepřidá.

gepe
18. črc 2014

@kokiisek jak psala @simkar mas rizikovou praci pro tehotenstvi, nemluve o tahani veci. Tahani v brisku muze byt rozpinajici deloha, spineni muze byt v ramci neprichazejici ms. Kdyz jsem cekala nasi malou, od 6tt jsem spinila takhle 14 dni a maly je ted 11 mesicu 🙂 urcite bych to probrala s Dr na kontrole.
Odpoved na otazku: nemusi se jednat o prichazejici potrat, neboj 🙂

zvirka
18. črc 2014

@kokiisek Být tebou, tak si nechám napsat rizikové a zůstanu doma v klidu, já bych to tak určitě vyřešila, než být každý den ve stresu, že ublížím miminku.

makuka88
18. črc 2014

Začátek každého těhotenství je buď a nebo ... potratem bych to nenazývala, neboť tahání v podbřišku je zcela běžné .... nicméně s narůžovělým výtokem mám špatnou zkušenost tudíž bych především navštívila dr ( pokud máte strach ) hodně štěstí ...

kokiisek
autor
18. črc 2014

Diky za nazory🙂 ten ruzovy vytok byl jen po ranu.. ted jd to v klidu... se sefem si promluvim aby mi dal aspon lehci praci🙂 ve ctvrtek mam termin u doktora tak pokud se mi nedostavi zase ten vytok tak to asi necham na ctvrtek.. kdybby prisel tak letim hned🙂

marlen02
18. črc 2014

já zkončila pi narůžovělém výtoku v nemocnici na pár dnů a po zbytek těhu rizikovka, není to sranda...

ckei
18. črc 2014

@kokiisek je to individuální, já to tehdy taky tak měla, bolesti v kříži, růžová barva a za pár dní došlo k potratu.

uztotakbude
18. črc 2014

Pane Bože a proč pracuješ? Zrovna zaměstnání, které vykonáváš je v těhu naprosto nevhodné. Už dávno máš ležet na rizikovém, o tom víc, když už máš za sebou jeden potrat. Jinak myslím, že na tohle ti asi nikdo tady neodpoví. Chce to doktora, ten dá jedinou správnou odpověď. Ale nestresuj se, protože tím si spíš uškodíš, než že něco vyřeším. Snaž se být v klidu a říkat si, že jsou to běžné těhu starosti a radosti a že to k tomu patří.

gepe
18. črc 2014

@kokiisek jinak ja potratila v dubnu, zacalo to obcasnym spinenim - ne ruzovym, citila jsem, ze je to spatne. Resp. ihned jsem prestala citit, ze jsem tehotna. Hned druhy vecer, noc kontrakce atd. (z nedele na pondeli) a vedela jsem ze je konec, tak jsem to nechala prirozene a samotny potrat byl ve stredu.

kokiisek
autor
18. črc 2014

Spolupracovnice je taky tehotna uz v 6 mesici a zvlada vsechno v pohode.. nastesti je to nekuracka restaurace ale mame i terasu .. zkusim se vymenit s nasi barmankou.. tam je troaku vetsi klid🙂 a uvidime co mi rekne sef... radeji mi da lehci praci nez aby me hodil na rizikove...uvidime... diky za vsechny rady🙂

sendreiova
14. srp 2014

ahoj holky taky mívav bílí vytok nekdy silne a nekdy slabe. jsem 7 tydnu tehu a čekam třeti mimi.a mam strach ze vseho 🙂 na druhou prohlídku tak tak doufam že bude vse poraku.

zazulka
14. srp 2014

@kokiisek jak jsi dopadla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru