Jsem ještě těhotná? Dnes už mě nebolej prsa

zyoma
2. lis 2014

Holky, blby dotaz. V Patek jsem si udelala dva testy, oba pozitivni, k doktorce se dostanu mozna pristi tyden. Meli jsme radost, ale co me trapi... Vzdy nez dostanu MS, tak me hrozne bolej prsa, ted zase hrozne boleli, krome toho nafoukle brisko, obcasne pobolivani podbrisku a unava, no tusila jsem to 🙂
Ale dneska uz me prsa nebolej, a to me trochu desi, vim ze tady holky casto pisou,ze je problem kdyz odezni priznak tehotenstvi ( nebo to nemam brat jako priznak tehotenstvi kdyz me bolej pred kazdou MS?). Nevim kdy se dostanu k doktorce, ale bojim se, tak se ptam ☹ Diky

zyoma
autor
10. lis 2014

@nonacek
@lucifereeek
@curdibilka
Tak holky, doktorka se na me vykaslala. Asi ma moc pacientu, tak se se mnou nechce otravovat.. ☹
Dnes jsem ji volala a popsala situaci, rekla ze pokud se to stalo jen jednou, tak se nemam znepokojovat, pokud by se to zase opakovalo, tak se mam nechat vysetrit na pohotovosti. Tot vse, je to dobra a pecliva doktorka, proto jsem ji verila a chtela se nechat vysetrit u ni... Ze ja blba jsem nejela v nedeli na tu pohotovost...
Totiz, spinila jsem jednou u prvniho tehotenstvi, a doktorka reagovala ponekud jinak, vynadala mi proc jsem to nerekla rovnou, ze je to vazna vec a nasadila mi pro jistotu prasky, a to jsem zaspinila malo a krev byla tmava... Proto me jeji reakce prekvapila.
No nevim, do 24 budu furt nervozni ☹

curdibilka
10. lis 2014

@zyoma To je neprofesionální přístup. V prvním trimestru je krvácení sice časté, ale není to běžná věc a mě dr. vždy kladla na srdce, že při jakémkoliv zakrvácení, ať už v prvním trimestru nebo kdykoliv během těhotenství mám volat a přijít se ukázat.

lucifereeek
10. lis 2014

@zyoma tak to teda nevím, já volala na gyndu a mě sestra řekla, že mám přijet se ukázat, pokud ti řekla, že je to ok a ani na tebe nemrkla tak se nezlob, ale to není dobrá doktorka!

michl1
10. lis 2014

Utikej na pohotovost at spis klidne.Ja bych urcite doma nesedela a necekala.

zyoma
autor
10. lis 2014

@nonacek tak jsem byla u doktorky, je to v poradku! Zatim je videt jen vacek, ale vypada to nadejne 🙂

zyoma
autor
10. lis 2014

@michl1
@lucifereeek
@curdibilka
Tak jsem se jeste jednou ozvala doktorce a rekla ji, ze mam strach tak jestli me vysetri. Nakonec me vzala, zkontrolovala me a zda se byt vsechno v poradku. Byl videt zatim jen vacek, ale to tomu tydnu odpovida. Doufam, ze za 2 tydny uvidime srdicko...
Alespon me uklidnila 🙂

nonacek
10. lis 2014

@zyoma tak to by mne vázne nasr......😠 co na to říct. a přitom všude píše ze krvácení v tehu i to nejmenší má byt prodiskutovano z gynekologem který má provict kontrolu jestli je vse ok? to se nestačím divit,co budeš dělat? ta nevědomost te bude trápit. tak gynekologa je z pro minut i Krava😨

nonacek
10. lis 2014

@zyoma tak to je super držím vam palce moooooooooc ✌

lucifereeek
11. lis 2014

@zyoma no tak to je super, aspoň ses trošku uklidnila ne? 🙂

zyoma
autor
11. lis 2014

@lucifereeek jj, doufam, ze bude priste videt srdicko... Aleaspon vim, ze to neni mimodelozni a neni tam zadny hematom.

zyoma
autor
11. lis 2014

@nonacek moc dekuju! 🙂

michl1
11. lis 2014

@zyoma Super,verim,ze ti vse dobre dopadne.Hlavne se setri a odpocivej.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru