Jsem v 7. týdnu těhotenství a mám pořád hlad. Co s tím?

simbro
26. říj 2008

ahoj maminky chtěla jsem se zeptat, jestli to taky některá máte? jsem 7tt a mám neustálý hlad, nemůžu na chvíli vyhládnout, pak je mi na zvracení, jenže jablko nebo suchar mi nenasytí, už teď mám pocit, že mám asi 5 kg navíc(nemáme doma váhu), a samozřejmě nechci být jak koule, ale nemůžu si pomoct:_( co s tím?

aliishaa
19. čer 2016

Ja jsem na zacatku mela celodenni nevolnosti na ktery mi pomahalo jist veci jako hranolky, smazeny kure apod., proste samy nezdravy veci, i kdyz to normalne nejim, tak mi to ten zacatek pomohlo prezit 🙂. Do zeleniny apod. jsem se musela nutit, abych mela alespon nejaky vitaminy, ale bylo mi po tom akorat hur. Proste to to telo na zacatku asi takhle potrebovalo. A jak pisete - pravidlo cislo jedna bylo nedostat hlad, jinak mi bylo fakt blbe, takze jsem furt neco futrovala 🙂. Od druheho trimestru se to srovnalo. Desila jsem se, kolik priberu a za ty prvni tri mesice jsem i pres tu hroznou stravu kilo zhubla.

senta_sofia
19. čer 2016

@simbro ja som to mala tiez,zachvaty hladu a ked som nejedla,tak mi bolo zle,preslo to same,telo asi taha zasoby,pri druhom som to uz nemala 🙂

kaja2016
19. čer 2016

Me jezeni, hlavne tucnyho jidla, pomahalo (trosku) na tehotensky nevolnosti. Nezvracela jsem, ale bylo me porad nevolno. Jediny, kdy to preslo bylo pri jidle a vydrzelo to tak hodku po. Idealni bylo se najist a jit spat🙂 Jedla jsem fakt dvakrat tolik a zas tak moc jsem ve vysledku nenabrala.

berulu24
27. čer 2016

super, jsem ráda, že nejsem sama. furt jim a jim, jakmile přestanu, tak se mi stáhne břicho a mám pocit, že se pozvracim. (jsem 7+2) 🙂

simsamsim
27. čer 2016

@berulu24 presne to mam ja

zazrakysedeji
24. srp 2016

Ahoj tehlky,taky jsem rada,ze nedrzite linii v tehu.jsem 8tt,u prvniho jsem za cele tehotenstvi nabrala 20kilo.Bezne mam 60 a jsem vysoka a nejsem schopna pribrat.Mimco si proste reklo o prisun a nedostatek me trestalo nevolnosti a zvracenim.Jak pisete,hlavne nedostat hlad!!!je pul 5 a ja uz nasoukala jogurt,pak snidane s malou,svacinka do 11mam takovy hlad,ze uz sedim u misy.Nestihnu navarit,protoze jdem po snidani ven a varime az vtech 11.Furt jim vsechno,chute nemam,sladke nemusim..Tesila jsem se,ze mi zustane aspon 5kg nahore,kdepak opet 60 a to jsem aspon udrzovala.Basteni zdar😉

kbadova
12. zář 2016

Ahojky, koukám že nejsem sama..jsem teď 7+1 a mam také neustále hlad, a to přibližně hodinu až hodinu a půl po jídle, je to takový hrozný bolestivý hlad, opravdu nepříjemný a ještě to provází pálení zahy..jsem po třetí těhotná a nikdy jsem toto neměla, ani žaha me nepalila ani ke konci, přejeme si holku, mam dva kluky..🙂

kbadova
12. zář 2016

Jo a taky tím pádem nevím co mám pořád jíst když to je takhle casto protože navíc trpím nechutenstvim..☹ a po všem mam hlad, ještě me nic nezasitilo na delší dobu..😀

sarix24
11. lis 2016

Tak ja to mam taky tak...8tt...mam hlad kazdou hodinu a kdyz nejim,je mi z toho zle...jinak toho nesnim zas tolik,z toho je mi taky zle....musim malo ale casto...

jabea
4. led 2017

Ahoj holky, tak já jsem taky 7. týdnu, čekáme nečekaně druhý a na rozdíl od prvního těhotenství mám furt žaludek na vodě, furt je mi na zvracení a furt mám hlad 😨🙂 Poprvé jsme měla hlad taky, ale najdela jsem se a v pohodě, žádný nevolnosti a máme holčičku. Teď jím furt, musím, jinak bych blinkala, doufám, že to bude kluk 🙂

snehulacek1
4. led 2017

@jabea ahojky🙂 ja to mam taky! Hlad mam strasne casto ale nejhorsi je to v noci! Probudi mne curani a pak zalehnu a nemuzu usnout dokud neco nesnim, dala jsem se na banany, ktere jsem driv moc nemusela, na nocni svacinku jsou idealni :D no snim to a najednou muzu spat dal...a to jsem se fakt snazila nejist a vydrzela jsem treba hodinu i dele lezet a verit, ze usnu...bohuzel :D jestli to takhle pujde dal, bude ze mne metracek :(

cantala
5. led 2017

Ahoj, jsem 7+5 a mám to střídavé. Někdy se v noci budím hlady, někdy sním k snídani dvě housky někdy jen jednu a někdy nemám vůbec chuť. Ale mívám nárazově vlčí hlad, kdy sním i dvě housky a pak třeba sušenku, ale pak mi je těžko. Jenže nedokáži uplně korigovat to množství, když mám velký hlad. Pečivo jsem moc nejedla, ale teď si to neumím bez něj představit. Taky jsem už víc jak deset let vegetarián. Pokud budu mít chuť na maso, tak si ho dám, ale zatím nepřišla. Není tu taky nějaká maminka vegetariánka?

kacik88
20. zář 2017

@simbro Ahojky, jsem také v 7tt a ten neutichající hlad mě trochu začíná přecházet. Cítím se plná ať sním cokoli, nabrala jsem tak 2-3 kila....já ten neustálý hlad měla hlavně v předešlém týdnu, teď je mi spíš furt blbě, tak jím více méně z povinnosti 🙂

innocence
20. zář 2017

Ahoj, také to tak mám a jsem 10tt. Pořád pocit hladu, o když se najím, za půl hodiny zas ten pocit prázdnýho žaludku. Do toho ještě můžu málo co, protože zvracím. Chuť mám na málo co. V noci u sebe mám BeBečka, protože se budím hlady a bez toho, abych aspoň 3 sušenky snědla, neusnu.

ivcule123
28. lis 2017

@simbro Ahojky zrovna čtu tvoji otázku jsem ted v sedmém týdnů a šílený furt hlad když dojim jídlo za hodinu mám pocit hladu opět az me bolí žaludek chci se zeptat mas to stále? Ivca

petulililinka
3. pro 2021

Holky tez trpím vlcim hladem. Potrebuju přijít na jídlo, které zasytí. Protože já si dám rohlik či banán a bricho skrunda pořád.

arnetaborli
23. črc 2022

@simbro ja mam ten samy problem, kdyz vyhladnu mam desny krece a je mi na zvraceni. Ja to mam ale ještě horsi, ze se poradne ani nejist nemuzu kvuli cukrovce. Trpim hlady protoze se bojím najist. Picham inzulin a hladiny mam porad vysoke. Nyni jsem 7+1 a trva to tak dva tydny co mam porad hlad co snad hodinu. Manzel se mi smeje, ale me svym zpusobem je do breku. Strašne bych se chtela poradne prezrat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru