Jsem v 7tt a vůbec mě nebolí prsa. Je to normální?

klara025
26. čer 2013

Ahoj těhulky, mám takový problém nebo spíš divný pocit. Všude čtu jak všechny těhulky hned snad od prvního tt bolí prsa,ale mě pořád nic. Jsem v 7tt. Nevím jestli je všechno ok. Nemáte s tím nějaká zkušenost? Děkuji

milada2
26. čer 2013

Nedelej si starosti, to nuc neznamena. Me taky prsa nebolely 😉 To ma kazdy jinak.

monivo
26. čer 2013

@klara025 mám za sebou dvě těhotenství a ani u jednoho mě prsa nebolela. Takže klid 😉

bonavoxa
26. čer 2013

Mě prsa někdy bolela, jindy zase ne...furt jsme se bála zmlklého těhotenství, ale nakonec to bylo v pohodě.

speedygon
26. čer 2013

Veškeré příznaky těhu jsou všeobecné a je to u každé těhulky jinak...některá nemá žádné, některá má to, jiná ono....

lv
26. čer 2013

u prvního těhotenství mě nebolela, u druhého hrozně ale asi mezi 10-16tt, to mi bolela i peřina na přikrytí.

studankav
26. čer 2013

U prvních dvou těhotenství mi nebylo nic a třetí jsem poznala právě podle toho, že mě děsně bolely prsa, takže každé těhotenství je jiné. Já to přisuzuju tomu, že poprvé jsem o dítě hodně brzo přišla, druhé se narodilo zdravé a já ho kojila a teď si ty prsa možná na to kojení vzpomněla, tak se ozývají, že zapínají pohotovostní režim :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru