Kam na gynekologii Brno?

mamal34
13. srp 2019

Prosím holky z Brna, potřebuju změnit gynekolozku... Jsem těhotná a péče stávající mi přijde dost zvláštní, vzhledem k tomu že nejsem těhotná poprvé, prostě ji nevěřím. Máte některá opravdu dobrou gynekolozku kterou můžete doporučit? Děkuji moc...

lucik253
13. srp 2019

@mamal34 Ja jsem pred rokem taky menila a chodim na Orli

mamal34
autor
13. srp 2019

@lucik253 na Orlí mě objednaji ale k Mudr. Dvořákové a na tu jsem nečetla jedinou pozitivní reakci

lucik253
13. srp 2019

@mamal34 Ja mam mudr Janca

meronym
13. srp 2019

@mamal34 Orlí nebrat, já jsem odešla nespokojená. A to jsme v životě lékaře neměnila, ale tohle opravdu nešlo, více ve zprávě.

smygos
13. srp 2019

@mamal34 já chodím k MUDr.Dorr do Šlapanic. Profesionální péče, vybavená ordinace, klimatizace v čekárně...přecházela jsem taky z důvodu těhotenství a jsem strašně spokojená.

nik1
13. srp 2019

@mamal34 taky chodím na Orlí. S Mudr. Sukupovou jsem spokojená. Když se poprvé objednáváš, můžeš si vybrat ke komu chceš chodit. Dřív jsem na Orlí chodila k Mudr. Simoně Kubíčkové, ale ta teď pracuje někde na Masaryčce. A ta byla skvělá.

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
mamal34
autor
13. srp 2019

Tak jdu ve čtvrtek do Maxima k Mudr. Sládkovi... Znáte někdo ?

janety32
13. srp 2019

@mamal34 Ano, já jsem k němu chodila, když jsem v Brně studovala, těhotná jsem tedy nebyla, ale doktor je to lidsky skvělý, velký srandista, vždycky jsme se zasmáli 🙂 A přístup profesionální, jen rád nabízí různé doplňky místo klasických léků. A vybavení tam je velmi dobré.

mamal34
autor
13. srp 2019

@janety32 o to vybavení mi dost jde... Potřebuju kvalitní utz ať už konečně vím na čem jsme, moje gynekoložka má staré vybavení a nějak už mi bere síly čekat co bude za týden. Jednou vše ok. Pak na utz není pak zas je no on je ten utz starý nedá se nic dělat, ale dá ... Mám li dost pacientek můžu mít lepší přístroj....

jituli84
14. srp 2019

@mamal34 můžu se zeptat kam chodíte momentálně?

smygos
14. srp 2019

@mamal34 tak od MUDr.Sládka jsem ve chvíli, kdy jsem zjistila, že jsem těhotná okamžitě odešla. Za mě nikdy více. Pan doktor je možná srandista, ale na můj vkus až moc. Nehledě na přehlédnutí pozitivních testů z laboratoře apod.