Kam na pohotovost v těhu na Praze 6 do Motola?

romantika
24. lis 2012

Maminky tehulky kam se jezdi pri komplikacich v tehu na pohotovost? Do Motola na porodni nebo na vseobecnou gyndu nebo tam kde se rodilo? Velice mirne jsem zaspinila takze kdyby se cokoliv delo nevim kam vyrazit. Dekuji za rady

kettynka1234
24. lis 2012

Ahojky, zavolala bych si na to porodní a tam ti řeknou kam máš jít. Sežeň si tel. číslo. U nás mají gynu a porodní hned vedle sebe. Ale je to menší město 🙂 Dávej na sebe pozor a ať je vše v pořádku.

bzubzalka
24. lis 2012

já jsme byla registrovaná na porod v Motole a jezdila jsem tam - byla jsem na pohotovosti 2x v době těhu - jendou se špinění a jednou jsme malého slabě cítila, vždy byli velice příjemný! Úplně na začátku jsem byla u Apolináře - špinění (ještě jsme neměla průkazku) a tam teda měli přístup hroznej, asi jsme narazdila na špatného dr.

fykyska
24. lis 2012

Nejbliž MOTOL 🙂 U Apolináře jsou občas opravdu protivný záleží na dr... 🙂 🙂 Vzít by tě měli tam i tam 😉 Máš na to právo 😉

hanacek
24. lis 2012

tam kde si registrovana bych určitě jezdila 🙂 ....nebo vojenská nemocnice a nebo Homolka....

jankadudova
24. lis 2012

Kamkoli, do nejblizsi nemocnice!

hrusah
1. únor 2013

Motol je fajn,dá se tam snadno parkovat v noci 🙂 nejdriv musíš zaplatit poplatek a teprve potom můžeš hledat pohotovost. Je to v hlavní budově,uzel D,značení je snadné, a myslím že 5.patro. Tam se nahlásis u sestřiček a ony zavolaji doktora. Byla jsem tam dvakrát a bylo oboje v pořádku....trochu odmerene,ale v noci se jim ani nedivím 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru