Kdy už je vidět něco na "vnějším" ultrazvuku?

zizala
30. led 2008

Jsem asi tak v 6tt a jdu za týden na další ultrazvuk, kde by už mělo být vidět srdíčko. Myslíte, že už to půjde vidět přes ten vnější ultrazvuk na bříšku? Chci s sebou vzít manžela, tak aby z toho nebyl vyjukaný 🙂

krista
30. led 2008

Žížalo mě dělali v 6tt+5 ještě vnější UTZ, první vnitřní jsem měla v 8tt, tak to to nevim 😒 😉

zizala
autor
30. led 2008

tak to holt bude muset manžel vydržet, já už jsem mu to vysvětlovala 🙂

pipka
30. led 2008

Mne prvykrat robili vonkajsi ultrazvuk v 10tt, bolo to vidno, ale aj tak pre istotu spravil dr este aj vnutorny. zalezi aj od velkosti babatka 😉

lisounek
30. led 2008

zizala: myslim, ze vnejsi to urcite jeste nebude, je to moc brzy.... ja jsem v 10 tt a porad jeste delaji vnitrni, ale ted nejak uz by se to melo zlomit a mel by byt vnejsi. Nevim, jestli z toho manzel bude neco mit, uvidite pravdepodobne tecku a v ni tlukot srdicka, ale to zalezi na vas 😉 je to krasne i tak! Ja vezmu manzu az nekdy pozdeji, pokud dr. nema treba ten 3D, tak to nejde moc poznat. Hodne stesti ! 😵

krista
30. led 2008

Žížalo jasně, připrav na to manžu, ať neni vedle a bude to 🙂

miriamka
30. led 2008

Mne robili prvy krat velky ultrazvuk v 12tt ale doplnil to aj vnutornym vtedy!

krista
30. led 2008

Jé teď koukám že já blbec jsem to napsala naopak 😅
Jsem se do toho zamotala, jasně že to má být takhle:

"Žížalo mě dělali v 6tt+5 ještě vnitřní UTZ, první vnější jsem měla v 8tt, tak to to nevim 😒 😉

zizala
autor
30. led 2008

já už mu to říkala, on z toho byl překvapený, myslel si, že se dělá vždycky jenom na břichu 🙂 Když jsem tam byla poprve, podívat se na tu "kuličku", tak byl celý ublížený, že jsem ho tam nezavolala, tak jsem mu slíbila, že příště už půjde se mnou. Musela jsem mu alespoň na internetu na obrázku najít obrázek přibližně toho, co jsem viděla 🙂 Dokonce jsem se i o týden přeobjednala, aby mohl jít taky, protože zítra by se nedostal z práce.

zizala
autor
30. led 2008

kristo, to je dobrý, já jsem to pochopila 😀

lisounek
30. led 2008

ty chlapi 😉

zouzi
30. led 2008

mne robili este aj v 16.tt vnutorny ultrazvuk a manzel bol pri tom... Sestricka ma jednoducho zakryla plachtou a potom zavolala manzela... Vonkajsi mi robili az teraz v 20.tt. Myslela som si, ze to bude hlupe, ale vobec som sa hlupo necitila.... Doktor vysvetloval vsetko manzelovi, na mna dokonca skoro zabudol, musela som sa vytacat za monitorom 😀 😀 😀

zizala
autor
30. led 2008

zouzi 😀 no tak já nevím jestli toho doktora napadne mě zakrýt, jak ho znám tak asi ne. Proto na to manžu duševně připravuju, on říká, že to neuvidí poprvé 🙂

kacka.va
30. led 2008

mně dělali vnitřní v 8. a myslím v 11. týdnu, nebo jak to bylo a pak už vnější.
zizalo, z čeho by měl být manžel vyjukaný, to tě uvidí nahou poprvé? 😉

krista
30. led 2008

Žížalo já myslim, že to bude OK, manža už tě určitě v takový pozici jaký budeš viděl ne, když jste zplodili mimčo 😀
Můj manžel si taky nerad představuje jak se ve mě doktor hrabe, ale je to doktor a musí to tak být a to mám za gyn. ženckou 😝

zizala
autor
30. led 2008

no právě o to jde, že uvidí toho doktora jak se ve mě hrabe, ne o to, že by to nikdy neviděl 🙂

kacka.va
30. led 2008

😀 já mám chlapa, ale manža byl hlavně nadšenej, že na monitoru vidí mimískovou a ostatní mu bylo úplně jedno

paolin
30. led 2008

ahoj holky! taky jsem z toho mela spatny pocit..dokonce jsem manzela u UTZ nechtela ☹
prislo mi to takovy....proste nemam rada, kdyz na me saha doktor. manzel z toho problem
nedelal. spis ja. ale na potreti uz mi to bylo jedno 😉

ginger01
30. led 2008

holky, musite vydrzat, aj ked vam to je neprijemne, ale vnutorny UTZ sa robi aj preto, lebo je ovela citlivejsi ako vonkajsi a mate krajsie foteckyyy !! 😉 ...a gyndak vidi lepsie detaily plodu.... toto pisem hlavne tym, co sa pytaju preco a dokedy vnutorny...

caira
30. led 2008

tak ja mela v 11tt vnejsi utz a mimi bylo uzasne videt..take ta prvni fotka co mame je snad ta nejkasnejsi, uz je tam i krasne videt cely oblicejicek 🙂

elana
30. led 2008

Taky záleží na tom, jakou má maminka postavu-když je někdo hodně hubený, je už zač. 9.tt (tj. 8 + ) možný dělat uzv přes bříško a je to tam vidět taky.

leryl
30. led 2008

ahojky mně dělal doktor vnitřní i vnější ultz asi v 5tt,byla vidět jen tečka 2mm

vejinka
30. led 2008

ahojte mne robil doktor prvy UTZ v piatom tyzdni a videl len taku bodku. pred tyznom som bola zasa a znova robil vnutorny a teraz idem az o mesiac tak uvidim ako bude vysetrovat.

avanka
30. led 2008

Ahoj, moj manzel bol so mnou aj pri vnutornom UTZ....doktora som sa opytala, ci ho moze zavolat a on mu vsetko povysvetloval, bol strasne fajn...

janeyzelvicka
31. led 2008

to můj manža se mnou zatím jetě nebyl potvora... tak se mu mstím tím, že vždycky nezapomenu vylíčit, jak to bylo super, no a mimochodem že pan doktor je velmi mladý a pěkný... 😀

cipin
31. led 2008

Ahoj holky, manža se mnou byl taky na UZ, naposled jsem byla v 11.tt a dělala mi ještě vnitřní... Doktorku to ani nenapadlo mě přikrývat, sice to nebylo úplně nej, tam takhle ležet, se sondou "zapíchnutou" v pochvě, ale přežila jsem a manža byl nadšenej z toho co viděl na obrazovce a zbytek myslím ani nevnímal😅

avanka
1. únor 2008

Cipin, ani mne nic nezakryval a na co?? Ved manzel ma pozna po vsetkych strankach

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru