Kolik jste přibraly za 1. trimestr?

verry
26. črc 2012

Ahoj, zajímalo by mě, kolik jste přibraly za 1.trimestr?

lindafabianova
15. srp 2013

Já zatím tři kila dole, trpím strašným nechutenstvím :(

janapavlik
15. srp 2013

2 kila dole v 1. trimestru, taky jsem trpěla nechutenstvím a pak jsem začala nabírat až tak ke konci 4. měsíce, teď mám cca 5 kg nahoře 😉

moniquegr
18. srp 2013

ahoj taky mám 2kg dole jím malo ale nezvracim prej se to stava ze shodis ze zacatku no uvidime kolik to bude na konci 🙂 snad jen max 10kg.. 😝

luciksima
18. srp 2013

2kg,ale ke konci to šlo hrozně rychle a bylo z toho 25kg...byla jsem oteklá celá :-/

mafeska
18. srp 2013

nic, spíš jsem hubla, váha začala stoupat od druhého trimestru

tynulkaxix
18. srp 2013

ahoj já mám 3 kila dole 🙂 a to nezvracím a od pusy si taky neodtrhávám 😀 ale už mi začíná růst bříško tak předpokládám, že váha půjde pěkně nahoru 😒

iliseek
25. srp 2013

Ahojky, já jsem na konci 1 trimestru a 1 kilo nahoře, žádné nevolnosti, žádní zvracení, jím jak protržená 😀 Asi od 7tt zvýšená chuť k jídlu ☹ A je mi nevolno, jen když mám hlad, asi mám v břiše jedlíka 😀

deedeedee
9. říj 2013

7 kg

marketa11112
5. srp 2014

ahoj, jsem zatím ve 12 tydnu a mam nahore cca kilo. a cpu se jak zjednana -- ale to jsme mela i před tehotenstvim. když nejim, je mi spatne, takze jim stále --- snazim se ale jist hlavne ovoce.

pegynka
5. srp 2014

Ja jsem teda zhubla 3,5kg a to jsem nezvracela,jen jsem nemela chut na vsechno,co normalne a to jsem se najedla klidne v pul 1.v noci 🙂

anjelita
15. pro 2014

Me je hrozne spatne a spravi to jen jidlo. Takze temer v 8. tydnu uz mam nahore 3,5 kg 😕 U kazdyho je to jiny. Ja se to v prvni rade snazim prezit tu umornou nevolnost, takze se tlaskam prevazne ovocem a bohuzel me to nuti jist i dost drubeze, i kdyz jsem pred tehu masu moc neholdovala. Kdyz nejim, sice nezvracim, jen je mi milionkrat hur ze ani nejsem schopna myslet. Doufam ze nebudu ke konci tehotenstvi jako becka..

berblin
17. pro 2014

jsem na konci 11tt a přibrala jsem 2kg, ačkoli celou dobu jenom zvracím a je mi špatně.

lednovajita
17. pro 2014

já za 1.trimestr zhubla 5kilo, ale ted už zase tuto ztrátu zmenšuji.. Nyní 4měsíc.

miruskapivonka
25. led 2015

Ahoj,mně špatně nebylo, jedla jsem furt a na konci trimestru jsem měla půl kg nahoře..

alubif
25. led 2015

Teď 20tt a mám o kilo míň jak před těhotensvím. Ale myslím, že to brzy začne! 😎

elib
25. led 2015

Jsem v 19tt a od začátku těhotenství mám nahoře 3kg, chutná mi jíst, v prvním trimestru jsem nezvracela ani mi nebylo špatně, takže jsem nic neshodila, naopak se na nabírání těším, že snad konečně dosáhnu 60kg, nyní mám 53kg.

michaelaeluna
25. led 2015

Já 7 kilo/18tt a to zvracím zatím každý den :( toš asi jsem divná...

brendamonique
25. led 2015

@michaelaeluna ... je hezké vidět, jak to utíká, já rodila přesně před rokem, co to čeká vás 🙂

u mého druhého chlapečka ... jinak za první trimestr asi 3 kg ... nejvíce jsem přibrala během druhého trimestru a dohromady 14 kg ... a blbě mi bylo celé první 4 měsíce, že jsem nemohla pomalu nic pozřít a hlavně ze sladkostí bych blinkala jako Amina 🙂

kasa
25. led 2015

během prvního trimestru jsem 4 kilo zhubla,jinak celkem 6,5 kg přibrala a z porodnice jsem šla na původní váze.

dadanana
11. únor 2015

Jsem v 7 týdnu, a mám dvě kila na víc :D🙂 nezvracím. a mám furt hlad a chutě...:D

jaja01k
11. únor 2015

Za první trimestr jsem přibrala 2 kila.

lucisekkk1
11. únor 2015

Při první jsem do 5. měs. pořád zvracela (cca 10x i vícekrát denně), cokoliv jsem malého snědla. Takže tam do konce 5. měs jsem měla -5kg původní váhy. Až pak jsem začala nabírat. Na začátku těh. 56kg a na konci těh. 62kg.
Při druhé jsem nezvracela ani jednou 😀 a nabírala pozvolně na začátku těh. 59kg a na konci těh. 67 kg. Od 8. měsíce jsem už nenabrala nic a poslední 2 týdny před porodem mi šla váha dolů cca půl kg za týden.

ruby95
21. únor 2015

já mám 5 kilo nahoře. :( sice sem tam zvracím a je mi často zle ale jídlo baštím furt.Na to že se hlídám jím častěji, zdravěji a tak akorát kila jdou samy nahoru. 55kg před těh. a ted 11tt. a rovných 60 kg. 😒 jak to budu dávat dolu pak to fakt netuším. 😀

wodzenka
22. únor 2015

končím 1.trimestr a nahoře mám 5,5 kg, výchozí váha byla 50 kg 😉

veliisek
22. únor 2015

Já mám zatím mínus 2 Kg, což mi vůbec nevadí u prvního jsem přibrala 23 kg.

veveh
6. bře 2015

Tak já zatím nic, snad se to nerozjede později 🙂

bara_doc
6. bře 2015

v prvním trimestru nic, teď jsem v 16.tt a mám tak +0,5kg..Jsem celkem dost aktivní, denně se snažím chodit na procházky se psem (cca 6-8km/den).. Uvidíme, co bude dál 🙂

pajina92
6. bře 2015

na to že jsem od začátku těhu nezvracela ani jednou tak I. trimestr +0kg, zatím jsem +3kg v 22.týdnu 🙂

ladyhacek
6. bře 2015

4kg zhubla > bylo mi zle > téměř nic jsemnejedla a 2x denně zvracela - vlastně se divým, že jen 4 kg 🙂 (ty už mám ale nahoře + další 2 🙂

byclairecz
21. kvě 2016

Ahojky.
• Ja v 1 trim. pribrala 3 kg ( 45Kg- BMI jsem mela kolem 18, takze telo nabiralo rychleji- 1kg/mes. Nebylo mi vubec spatne).
• Ted jsem 2.trim. (17tt) a velkově mám nahoře 5Kg.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru