Kolik jste přibraly za 1. trimestr?

verry
26. črc 2012

Ahoj, zajímalo by mě, kolik jste přibraly za 1.trimestr?

sinopea
5. črc 2016

Ted jsem 10t+5d a zhubla jsem -5.5kg kuli zvraceni a nevolnostem

mrskato
5. črc 2016

Z ničeho nic naskočily 4kg už během prvních 6 týdnů. Do konce I. trimestru jsem měla nahoře 7kg, další 4kg během II. trimestru. Teď jsem ve 30tt a mám celkem nahoře 12kg.

soyevita
5. črc 2016

-3kg za to teď jsem jako "koule". Ale už to moc neřeším.V těhotenství vždy hodně přibírám,ač jím zdravě a nepřejídám se

cukricek123
5. črc 2016

Ještě tedy nejsem na konci, ale zatím mi váha hrozně skáče. Bylo mi špatně asi 10 dní, teď je mi trošku lépe. Zatím se plus mínus 2kg držím na své původní váze.

nejvicstastnakejt
6. črc 2016

Ja pribrala zatim 2 kg 🙂

laisobel
6. črc 2016

Ty jo to neni fer jak to tady ctu. Ja zvracela od 8tt do konce sesteho mesice, zle mi bylo i z vody, nemohla jsem skoro nic jist a pit a stejne jsem uz v 8tt mela nahore 4 kila! Za první trimestr nevim... Celkove 23 kilo.
Asi telo vedelo ze porod bude zahul tak se zasobilo. Za sestinedeli i bez kojeni a s minimem pohybu po cisari 15 kilo dole...

bordeaux_zuzka
6. črc 2016

Za prvni trimestr v prvnim tehotenstvi nic, zacala jsem pribirat asi az v 5. mesici. Nyni zatim take nic, ale je mi vice nevolno.

misina01
21. srp 2016

Jsem 8.týden a zatím jsem nepřibrala nic 🙂 ale cítím se hrozně nafouklá, jinak mi nic není. Žádné příznaky, žádné nevolnosti, ani nevím, že jsem těhotná 🙂

juliemichal
21. srp 2016

já jsem za první trimestr shodila 2kg zítra jdu na poradnu tak jsem zvědavá zda jsem něco přibrala anebo ne.dnes jsem 17+3tt

ivatko0406
23. srp 2016

Za tyden a kousek koncim prvni trimestr s druhym ditkem a prirustek vahy 0 kg. U pvniho to byla asi tri kila, ale to uz jsem tu nekde zminila.

evina76
13. zář 2016

Tak ja se přidám. Jsem teprve v 7 týdnů, moc nejím a koukám a kilo nahoře 🙂 Typuju ze se víc ukládá voda.Z jídla to fakt mit nemůžu. 🙂

misina01
13. zář 2016

Já jsem 12.týden a nahoře mám 0,5 kg 🙂

misina01
13. zář 2016

A cpu se teda jako prasátko 😀

volnejmeno
4. říj 2016

Já jsem v prvním a mam nahoře 4kg. Až se trochu přecpávám, aby to nebyl otesánek..🙂

puutalo
4. říj 2016

Zhubla jsem 3 kg, ale už je pomalu vracím zpět. Nezvracela jsem, neměla jsem nechutenství. V práci sem se nestíhala najíst, asi to je ten důvod...

demetritis
4. říj 2016

Todle tehu temer 7 a ted ma 4dole nevolnost ama az ted ve druhem trim

ajinka114
6. říj 2016

Jsem ve 13 TT a mám nahoře 2kg. Špatně mi nebylo a nezvracela jsem ani jednou.

kkral
12. led 2017

Já zatím nevím,ale jsem 7tt a bříško mám pěkně nafouklé a k jídlu mám 0 spíš nechuť než chuť. Ale doufám, že to nebude moc.

90janka
18. led 2017

Jsem v 9+6 a držím se na své váze. Od 6 týdne jsem zvracela a nic nemohla jíst. Teď sice jen dávím, sem tam něco vyzvracím, ale už to není tak hrozné, spíš to mám z těch pachů, co teď cítím, občas si připadám jako blázen 🙂 Ale jím už v pohodě. Snažím se jíst po malých porcích a častěji a nepřejídat se, ale občas mám takový hlad, že mi je až špatně. Příští týden jdu na screening a na váhu, tak jsem zvědavá. Jinak kromě prsou to na mě ještě není vidět. Žádné nafouknutí. Spousta lidí mi říká, že jsem zhubla, tak nevím :D Doufám, že to zůstala co nejdéle 🙂

packa17
18. led 2017

jsem ve skoro ve 14tt a zhubla jsem 2kg

pucmelinka
18. led 2017

Přibližně do 18.-20.tt nic, naopak jsem 2,5 kg zhubla, nechutnalo mi, ale zle mi nebylo... Teď jsem 26 tt a mám teda 5 kg navíc oproti předchozí váze... U mě je to zadržováním vody, jím normálně, sem tam něco sladkýho, ale takhle jsem jedla vždycky, možná jím teď i míň... Břicho téměř žádné nemám, jen takový větší špek 😀

vanea
14. únor 2017

No tak sice zatím 9tt, ale dole kilo a půl, přitom jím docela normálně=) tak uvidíme, co se na váze objeví za pár týdnů🙂

lobella
27. bře 2018

Obnovuji diskuzi, 9tt a zatim pul kila dole, nezvracim, ale mam docela nevolnosti, vse co jsem pred tehu rada jedla, nemuzu ted ani citit, takze zelenina, kureci, testoviny, to do sebe nemuzu dostat, naopak smazene jsem vubec nejedla, bylo mi po tom spatne a ted na lacny zaludek smazene a je mi dobre, takze jsem na laku z okurek, ovoci a suchem a pecivu...

vanea
27. bře 2018

jé to je super :D přesně před rokem jsem tady psala:D holky tak já nakonec přibrala necelé 3kg za celé těhotenství a ty jsem si porodila (resp 2,6kg :D) a všechno bylo v pořádku =) nevolnosti odezněly ve druhém trimestru, někdy v půlce myslím...držte se!

marii90
27. bře 2018

Za 1.trimestr 0, za druhy 8, ve 3. jsem 5 kg shodila pri hospitalizaci a od propusteni jsem celkem +9kg (10 dni do terminu).
Ale tohle je hrozne individualni... kazdy ma jine chute (nekdo zere jen proto, ze je v tom, nekdo ji uplne stejne jako driv), jine nevolnosti (nekdo ma jen ze zacatku, nekdo az do konce),jiny pohyb (sportovci, bezny pohyb jako driv, omezeni ze zdr.duvodu) atd.atd. Nekdo pribere 3 kg a nekdo 20 kg... vubec si tim nelamej hlavu hlavne 😉

viki999
27. bře 2018

@vanea Takovým lidem by sem měli zakázat psát :D :D
Závist je obrovská!

Za první trim jsem nepribrala nic, teď jsem 20tt a mám +4kg z původní váhy..

vanea
27. bře 2018

@viki999 ty ono jako není co závidět, okolo mně se furt všichni hrozně báli, jestli je vše ok (nabrala jsem až úplně ke konci), ačkoliv já teda žrala jak nezřízená...podle mně se "kecům" nevyhne ani ten kdo přibere málo, ani ten kdo přibere moc :D a hlavně...je to úplně jedno, když je mimčo v pohodě, kilča se pak sundají=) 4kg ve druhém trim jsou super ;) !

veronikanel
27. bře 2018

V 1.trim jsem shodila 3kg díky nevolnostem.Teď jsem 21tt a od začátku těhu mám nahoře 2,5kg(resp 5,5kg,když počítám i s tím zhubnutím)

viki999
27. bře 2018

@vanea Je fakt, že já jsem to přibrala až poslední týdny, jinak už taky máma (jako zdravotní sestra) dloubala, že je to divný.. teď už je spokojená :D
Asi máš pravdu, že ani jedna varianta není ideální:D

slayc
27. bře 2018

za první nic, přibírat sem začala postupně až od 21tt někdy, nyní jsem ve 36 a nahoře mám 8

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru