Krvácení po sexu v 6tt - možný potrat?

snehurka25
29. čer 2013

Ahoj holky,
jsem cca v 6. týdnu (k lékaři jdu příští týden) a dnes jsem se lekla, když jsem po sexu objevila stopy krve na kalhotkách a bolí mě břicho. Mohl sex, resp. orgasmus, vyvolat potrat, nebo je to normální? Jsem z toho docela vyděšená, měla to některá z vás podobně? Díky moc ☹

sanchezova
29. čer 2013

asi bych zašla k lékaři. mě řekl doktor, že sexovat můžeme, pokud bych ale krvácela tak dojet a samozřejmě sex vynechat .

snehurka25
autor
29. čer 2013

@sanchezova Díky za reakci. Já jdu k lékaři v pondělí (na první ultrazvuk), tak mu to určitě řeknu, ale nevím, jestli teď na pohotovost..

monasek84
29. čer 2013

@snehurka25 jestli jsi jen "zakrvacela" a konec, tak to muze byt z cipku... pokud dal krvacet nebudes, nechala bych to na pondeli. Ja v prvnim trimestru zakrvacela po kazdym sexu i kontrole, dr. rikal, ze je to z cipku jak je hodne prokrveny. A po orgasmu me boli bricho do ted, pravdepodobne je to roztahovanim delohy.

Samozrejme ale, pokud mas krece a krvacis, tak jed na pohotovost 😉 at to dobre dopadne 🙂

snehurka25
autor
29. čer 2013

@monasek84 Díky moc. Ono to není vyloženě krvácení, spíš takový nahnědlý výtok, tak to snad bude ok. Doufám!

evulinkab
29. čer 2013

@snehurka25 Ahojky, pokud to není vyloženě červená krev, ale jen špinění(nahnědlý výtok) a nebolí tě břicho, tak to bude nejspíš v pohodě...špinění bývá celkem běžné v těhotenství, často toto bývá z překrveného čípku.
Pokud bys ale mela nejaké bolesti a krvácela, pak určite jed na pohotovost.

sanchezova
29. čer 2013

@snehurka25 no já takhle nahnědlý výtok měla od 6 tt taky , nasadili mi Utrogestan a ascorutin , je to z roztahování dělohy. můžou praskat drobné žilky a cévky. je to normální. určitě mu o tom řekni . a hlavně buď v klidu ju?

speedygon
29. čer 2013

@snehurka25 já v předešlém těhu měla "křehký čípek" stačila prohlídka na gyndě a už jsem špinila....takže to můžeš mít opravdu i z toho

neominka
30. čer 2013

jsem v 6tt a pohlavni styk je na cas tabu...jsou i jine metody nez pak mit strach . Radsi to nepokoset a pockat

veruuunnnka
30. čer 2013

Ahoj holky,já jsem v sedmém týdnu a sex s přítelem máme pokaždé když na to přijde chut 🙂 taky mě potom chvilku bolí břicho...ale pak to přejde 🙂 A musím říct že ted na to mám chut pořád 🙂 a je to hrozně příjemné 🙂 jen mi Michal nesmí sahat na prsa,ty bolí :D

key25
30. čer 2013

Ahoj já jsem pěkně krvácela doslova červená krev v 11 týdnu bylo to jako menzes šla jsem pro jistotu na pohotovost a už si mě tam nechali.Měla jsem po sexu hematom dostala jsem léky a bylo mi sděleno že v těhotenství by neměl být divoký sex od té doby jsme si dávali pozor a dnes tu máme krásnou 4 měsíční holčičku 🙂 takže žádné divočiny a opravdu opatrně.

irennn
30. čer 2013

Jejda, tak snad se mimísek udržel, určitě dej vědět....no já bych byla v 6tt.opravdu hodně opatrná a klidně bych 14dní i tři týdny počkala,až se víc zavrtá....nestojí ta chvilička toho 🙂 za to....

andulka86
30. čer 2013

ahoj samozřejmě, že se dějí i smutné věci, ale já mám obdobný zážitek v tomto týdnu těhu a dopadlo to dobře, pamatuju si, že jsme letěli s manželem v noci na pohotovost a Mudr. mě tam vyšetřoval v podstatě dřív než jsem byla na potvrzení těhu u mého gynekologa. Tehdy jsme tam jeli s tím, že je po všem a byli jsme PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPENÍ A ŠŤASTNÍ, když nám Mudr. na pohotovosti po dlouhém hledání našel srdeční akci ( protože jsem byla fakt na samém začátku tak to čekání než srdíčko našel bylo hrozné ) a řekl nám, že to je jen krvácení z překrveného děložního hrdla. Tento jev se mi pak během prvního těhu po "akci" ještě párkrát zopakoval. Moc Ti přeju, aby to byl také tento případ, ale ta šance je velká, protože je všechno strašně překrvené a hladina hormonů může zakolísat. Držím palce a věřím, že to bude OK. Podle mně sex jako takový, potrat nezapříčiní, když se to má stát, stane se to i bez něj

123kajli123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kakamilca
18. led 2014

@123kajli123 Myslím, že toto téma není vhodné pro takovou otázku. Řešila bych to s lékařem. Zkušenosti s vlastními dětmi nemám, ale sourozenec by malé nejspíš hodně prospěl....

ltel
22. led 2014

Jak se na tohle můžete zeptat? My se modlíme, aby byla naše miminka v pořádku a vy se tady ptáte na tohle? Těhotenství je dar!

laurital
22. led 2014

Ne malé sourozenec, ale @123kajli123 by prospělo pěkně po česku na prdel.Omlouvám se, ale tohle nemůže napsat nikdo normální 🙄

dora13
22. led 2014

@kakamilca
@ltel
@laurital
registrace leden 2014, pocet prispevku 1. zase se nekdo nudi, rekla bych. uz jsem to nahlasila.

kakamilca
22. led 2014

@dora13 Aha, no já jsem asi naivní, ale tohle mě ani ve snu nenapadlo. Nechápu jak si z tohohle člověk může dělat srandu...

dora13
22. led 2014

@kakamilca objevuje se to tu relativne casto, ze si nekdo zalozi profil a zacne klast divne, provokativni otazky. nevim sice, co z toho kdo ma, ale lidi jsou ruzni, chytri a hloupi. a konkretne na domaci potrat je to uz treti otazka za posledni tyden, coz uz fakt nechapu, nebo asi spis nechci vedet, o co komu jde.

kakamilca
22. led 2014

@dora13 Taky by mohla být ta dotyčná osoba chytřejší a zapojit svůj mozek a optat se na méně provokativní věc. Pokud to má být vtip tak je to výplod pubertálního mozku... Je fakt, že dospělá žena, která by se do této situace dostala by se nikdy na takovou hovadinu neptala... 🤐

dora13
22. led 2014

@kakamilca ja bych nejakou inteligenci od nekoho takoveho neocekavala...takze me to neprekvapuje.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru