Krvácení v 5. tt. Uklidníte mě, prosím?

16. bře 2022

Zdravím všechny. Dotaz který se tu jistě opakuje, ale asi to potřebuji slyšet/číst pro mě osobně. Jsem v 5tt. Dnes ráno růžová krev. Jakoby růžovo-červená voda. Na vložce skoro nic, krev jen když se po vymočení utřu. Volala jsem doktorovi zvedla to porodní asistentka a řekla že se radila s doktorem a že je to velmi brzy a mám zavolat příští týden. Prý to může být normální a pokud ještě příští týden budu těhotná, mám se objednat na první prohlídku. Břicho mě bolí jako při menzes. Strašně se bojím. Je mi 32, děti ještě nemám. Omlouvám se za tolik detailů, prosím uklidněte mě někdo že je to v pořádku

ele_nka
16. bře 2022

V 5tt je to opravdu na křišťálovou kouli. Může to dopadnout tak i tak. Každopádně držím palce. 🍀

autor
16. bře 2022

@ele_nka moc děkuji, jsem úplně na nervy 🙈

rnika
16. bře 2022

Těhotenství se zjišťuje příliš brzy a pak jsou tyhle nervy. V 5tt je to hop nebo trop. Bohužel to neovlivníš. Držím palec.

autor
16. bře 2022

@rnika říkala jsem si, že to je hodně brzy … asi ani doktor by s tím nic nedělal co? Děkuji, snad to bude v pořádku 🙏🏻

rnika
16. bře 2022

Určitě ne - mám za sebou 3 SP ( ten nejbrzší cca v 7tt a ani tam se nedá nic moc dělat - napsali mi tehdy prášky, ale ani tak se to neudrželo). Napíšu to takhle, kdybys nechtěla othotnět a nedělala si test - tak si vlastně budeš jen myslet, že máš zpoždění 😔 pokud to neklapne. Na druhou stranu může to být také unízďování. Opravdu je to 50na50 ...

autor
16. bře 2022

@rnika achjo, to mě mrzí 😢. Já jsem v téhle situaci poprvé s jsem úplně hotová 🙈Říkala jsem si, jestli nezkusit jiného doktora, že ten by třeba reagoval nějak jinak. Pak jsem zapnula hlavu a asi žádný doktor by to neudělal jinak no. Fakt je to brzy.

klokanka31
16. bře 2022

Je to buď a nebo...moje příbuzná krvácela celé těhotenství a dítě se jí narodilo, já když špinila a krvácela tak to bylo mimoděložní a samovolný potrat...

rnika
16. bře 2022

Tak já už mám k tomu 4 děti, ale pokaždé mě to dostalo ať to bylo v jakémkoli týdnu. Držím palec, ale moc bych se k tomu neupínala - příroda ví proč to dělá ( a lepší takhle brzy než kdyby byly problémy později).

terezsk
16. bře 2022

Ja spinila cca kolem 6 tt a vse v poradku byla to jen naka praskla zilka .. Ovsem kdyz jsem byla poprve tehotna zacla jsem spinit cca 5 tt a do dne se rozjela ms , je to bud a nebo no .. mysli pozitivne a nech to na prirode , ted by ti ani ta nejvetsi lekarska kapacita nic nerekla a nic stim neudelala , je moc brzy 🌻

l01991
16. bře 2022

Teď je to bohužel buď a nebo,ja zakrvacela v 6tt a zitra budu 14tt.. sama dr mi řikala při prvni kontrole v 7tt že v tu dobu toho moc nenarobi... ale v těch prvnich tt je to pry normalni,nesmiš mit křeče,moc krvacet... držim palce 💗

autor
16. bře 2022

@klokanka31 tak to mě moc mrzí 😢

autor
16. bře 2022

@rnika už jsem to probírala s přítelem a řekl mi totéž, věrně že to bude Ok, ale nechme to na přírodě.

autor
16. bře 2022

@terezsk děkuju, uvidíme co z toho bude 🙏🏻

autor
16. bře 2022

@l01991 břicho mě trochu bolí, ale to mě bolí celou dobu. Pravda, že dnes trochu víc. Děkuju, snad to bude v pořádku, vám gratuluju ❤️

klokanka31
16. bře 2022

I kdyby to nakonec nedopadlo tak neztrácej naději, já hned další měsíc po potratu otěhotněla a mám z toho zdravou holčičku. Spousta holek otěhotní hned znova 🍀

autor
16. bře 2022

@klokanka31 to je krásný! Moc děkuju. Před chvíli mě rozbolelo břicho a krvácím pořád 😢 ne nějak strašně moc, ale krvácím 😔

klokanka31
16. bře 2022

To mě mrzí 😟

l01991
16. bře 2022

Držim palce 💗 no ja si to zažila 2x,tedy ne zrovna potrat ale biochemicke... kdyby nahodou tak jak někdo tady piše,většinou se pak hned znovu zadaři💗 mi pomohl femibion

klokanka31
16. bře 2022

@l01991 Biochemické je samovolný potrat...

l01991
16. bře 2022

@klokanka31 jo ja vim,ale beru to jako zpožděni spiš viš... ale maš pravdu.

terezsk
16. bře 2022

Pokud krvacíš jasne cervenou krvi tak je mi to lito ☘️

autor
16. bře 2022

@terezsk Jj, teď už jasně červená a bolest břicha, křeče 😢

autor
16. bře 2022

Holky všem vám moc děkuji, vypadá to, že to budeme muset zkusit příště 😢

l01991
16. bře 2022

To mě moc mrzí😔

autor
16. bře 2022

@l01991 🍀 děkuji, mě taky 😢

rnika
16. bře 2022

Drž se a klidně to pořádně obreč, trochu se ti ulevi. Říká se, že pak bývá "pohnojeno" tak je klidně možné, že další měsíc už to bude lepší.

autor
16. bře 2022

@rnika děkuju, už tady řvu 🙈 přítel je super, dám se dokupy a snad vám za pár měsíců napíšu dobré zprávy ❤️

jjasmina
16. bře 2022

Bohužel u mě to nikdy nedopadlo, držím palce at se brzy zadaří. Mě se naposled podařilo otěhotnět brzy po potratu

vh1610
16. bře 2022

Zkuste pro svoji pohodu priste testovat pozdeji...nevim jak dlouho jste.mela po terminu ms, ale proste....tohle jste nemusela teoreticky vubec vedet a trapit se tim.. moc drzim palce. 🙏🖤

eloana
17. bře 2022

zkusila bych testnout- mela jsem to take -jeden mesit pozitovni test tyden pred ms- za dva dny krvaceni a test negativni -takze to bylo jasne
ale dalsi mesic tyden pred ms test pozitivni -pak prislo v den ms krvaceni i lehke krece , zkusila jsem testnout a test silil - nyni mu je 9 let🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru