Krvácení v 7. týdnu těhotenství. Stává se to?

zuziik
8. čer 2007

Ahoj všechny maminky i nemaminky. Jsem v 7 týdnu těhotenství a doposud probíhalo vše v pořádku. Dnes jsem ale začala mít velice slabě zakrvacený výtok. Jsem z toho trochu vyděšená. Stává se to nebo to neni normnální. Děkuji za reakce.

kuliocko25
31. bře 2014

@lvicek2000 Právě že me nic nebolí zrovna jsem dnes byla i u doktorky,ríkala ze mimi je v poradku a ze nic tam nevidi predepsala mi UTROGESTAN a doktor mi poradil ASCORUTIN.Taky jsi myslim ze bych mela urcite nejaky bolesti,ale nastesti zadne nemam pouze tlaky v podbrisku.Tak nekdy to je silny jako stredni ms a jindy zase slabsi,obcas se objevi malinko tmavsi krev a obcas svetlejsi.Doktorka rikala na tu krev co videla ze je jeste ze vcera,a ze jediny co muzeme delat tak to hlidat.Kdyby neco hned mam prijit k ni nebo na pohotovost.Říkam si ze to bude vse ok.

kuliocko25
31. bře 2014

@tarra27 Já myslela že se hnizdní na zacatku?No jak jsem uz psala byla jsem dnes u doktorky asi cca 13hod a rikala ze je zatim vsehno v poradku,tak snad to tak bude pokracovat a za chvili mi vymizi i to kravceni,byla bych ta nejstastnejsi zena pod sluncem.Moc děkuji za podporu. 🙂

kuliocko25
31. bře 2014

@lvicek2000 Jeste jsem zapomela odepsat na otazku jestli bych nemela mit MS.Mám pocit ze ne jelikoz mam cyklus 33 a posledni MS byla 5.2. myslim že kdyby byla tak kolem 11.4. driv ne.Tobe taky moc dekuji za podporu 🙂

lvicek2000
31. bře 2014

@kuliocko25 Ono opravdu nemůžeš nic dělat, jen čekat. Mně na pohotovosti řekli, že můžou mě hospitalizovat, ale nic se mnou neudělají, pokud se potrat rozběhne, nedokáží to zastavit. Takže jsem jela domů, mám doma ještě dcerku, šetřila se, dostala jsem pokyny, že kdybych začala silně krvácet, ihned jet, aby to neohrozilo i mě. A dostala jsem to samé-Utrogestan a Ascorutin. Já tedy pak už nekrácela, ale špinila jsem s drobnými přestávkami až do zač.2.trimestru. Tak držím palce, at je vše ok. Hlavně opravdu odpočívej, nic nezvedat, netahat, polehávat...

kuliocko25
1. dub 2014

@lvicek2000 Tak ja právě dostala ty same pokyny,az nato ze jsem jeste druhy den pro jistotu jela k OG.Řekla že jediny co muzou delat hlidat me proste kdybych mela blby pocit hned k ni nebo na pohotovost a podivat se jestli je mimi v poradku.Mám doma synka skoro 5-letého,takže taky nemuzu byt hospitalizovana.Posloucham pokyny,na stesti nemam zadne bolesti.A beru pravidelne prasky.Je pravda ze dnes rano teprv po druhe ale mam pocit jakoby se to zlepsovalo, a zas to nabira okrovou barvu jako na zacatku a je toho ohodne min.Tak doufam že mimi bude moc statecny a bude vsechno v poradku do 2.trimestru mam jeste asi mesic a pul mozna vic 😒

kuliocko25
2. dub 2014

@lvicek2000 Ahojky potrebovala bych poradit co mam udelat dnes jsem byla opet na pohotovosti a dr.mi rekla ze mam prijit rano ze AS nevidela a ze byla spatna prehlednost UZ vnitrnim.Moje doktorka 31.3. taky spatne videla ale pak me vzala na velky a bylo to ok.A ted k veci napsala mi hrozici potrat a rano kontrola,pokud neuvidi AS+ tak jdu na zakrok. :/ nemam jit radeji nejdriv k OG? Děkuji

lvicek2000
2. dub 2014

A dneska jsi byla na pohotovosti s krvacenim? Nezlepsuje se to?

lvicek2000
2. dub 2014

@kuliocko25 viz vyse

kuliocko25
2. dub 2014

@lvicek2000 Ano dnes jsem byla na pohotovosti a rekla mi ze mi hrozi potrat ze srdicko nevidi ☹ ale delala mi jenom vnitrni ultrazvuk,a kdyz jsem byla u OG taky mi rikala kdyz mi delala vnitrni ultrazvuk ze tam blbe vidi pak mi udelala velky a bylo vse v poradku.Proto jsem se ptala jestli nemam jit nejdriv k svemu obvodnimu gynekologovi nez pujdu do nemocnice na zakrok. ☹ Děkuji za odpoved vim ze stim nic neudelaj jenom me napadlo kdyby udelali velky UTZ mozna by to videla lepe jako moje OG.

lvicek2000
2. dub 2014

@kuliocko25 kazdopadne bych zasla tam, kde to srdicko videli, na tom lepsim utz. Par pribehu uz jsem ti cetla, kdy malem vzdali propserujici tehotenstvi, nekteri doktori to berou jako rutinu. Ale je teda divny, ze porad krvacis. Zitra na tebe budu myslet, dej urcite vedet, jak jsi dopadla.

jara
3. dub 2014

@kuliocko25 také jsem v 8tt krvácela, volala jsem si do nemocnice, kam mám jít, jestli ke svému OG nebo rovnou k nim. Jelikož to bylo asi v 7:00 ráno a můj Dr. měl až od 8:00 a krvácela jsem opravdu dost, tak mi řekli, ať jedu k nim. Při vyšetření krve jak z vola, na UTZ nebylo nic vidět, v 9:00 jsem měla jít na zákrok, ale jelikož jsem snídala, tak mě vzali až ve 12.00. Přeju, ať máš lepší pozitivnější příběh a vše je v pořádku.

kuliocko25
3. dub 2014

@lvicek2000 ahoj tak jsem doma a po zakroku,tedy po výknou.... takže za 3 mesíce budeme znovu ve stavu snažení :(

kuliocko25
3. dub 2014

@jara Je mi to moc lito vim presne jak se citis ☹

brendamonique
3. dub 2014

@kuliocko25 - To je mi líto, držím pěstičky, ať se to povede znovu co nejdříve. Jinak jsem ale také mezi 3 a 4 měsícem krvácela, jinak bylo, ale vše v pořádku nasadili Pambu a Utrogestan. Můj dr. říká, že příroda si to ty první 3. měsíce zařídí podle sebe, že bych s tím stejně nic neudělala. Pak, že už je jistější, že tělo miminko přijmulo. Určitě to rychle uteče a budu se těšit až napíšeš, že jsi objevila dvě čárky, ačkoliv chápu jako těhotná, že tenhle stav je strach od začátku do konce, když s tím člověk sám dělat nic nemůže, je to trochu taková bezmoc a nedá se, než věřit svýmu tělu, že to zvládneme.

lvicek2000
3. dub 2014

@kuliocko25 ach jo, to me moc mrzi, vazne jsem na tebe myslela. Tak at jde to snazeni rychle a je vse bez komplikaci....opatruj se

kuliocko25
4. dub 2014

@brendamonique Mockrát děkuji ano je to velká bezmoc vedet ze se neco deje a ze stim clovek nemuze nic delat nejak ty maly fazolce pomoct.Přeji příjemny tehulkovani a at je Všechno v poradku a jste vsichni zdravy. Já se s Vámi loucim prozatim :/

mercedesse
4. dub 2014

Aboj holky, náhodou jsem narazila na vaši diskuzi. Taky jsem o miminko přišla v 7tt, bylo to těžké, spousta slz protekla, stalo se to v listopadu 2009 a po druhé ms jsem znovu otehotnela, dr. Říkala čekat jen do první ms. Dneska mám tříletého klucinu a osmimesicni holčičku. Jen jsem chtěla říct, že nic není ztracené a miminko na vás jistě čeká.

kuliocko25
5. dub 2014

@lvicek2000 Mockrát děkuji za všechno a přeji příjemne tehulkovani a aby jste byly zdravy.

kuliocko25
5. dub 2014

@mercedesse To je mi moc lito ale jsem rada že Ti všechno dopadlo dobře a děkuji za podporu ted potrebuji spoustu pozitivnich myslenek ikdyz je to nekdy tezke a slozite.

kuliocko25
5. dub 2014

Tak holky,maminky,tehulky já se s Vámi loučím prozatím a přeju Vám hodně štěstí,zdravý,lásky a příjemného těhulkování a at je hlavne vše v pořádku.. Snad Vám brzy napisu.Děkuji za všechno 🙂

medik12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuny
6. dub 2014

Holky, já jsem taky v 7.týdnu krvácela, šla jsem na pohotovost, tam mi předepsali Ascorutin, brát 3x denně 2 tablety - když jsem vynechala, zase jsem začala krvácet. Trvalo to 3 týdny než jsem přestala (občas krev, občas špinění). Dneska mám dvouměsíční zdravou holčičku, všechno je v pořádku 🙂

vera1515
26. čer 2014

ahoj ja zjistila že mam hematon 7 tydnu těhotenstvi, uz mam tri deti a nikdy předtim jsem žadný takový problém v předchozim těhotestvi nemela, krvácím pořad těd jsem ve 13tt,moc to nejde ležet snazim se ale pri 3 detech to nejde chodim na ultrazvukovy višetřeni malimu bije srdícko, doktor mi taky řekl ze když bude mali zdravi tak vsechno dopadne dobře tak tomu věrim že bude všechno v pohodě 🙂

mk89
20. črc 2014

ahoj, pridavam se do diskuze...podle testu jsem zjistila ze jsem tehotna. kdyz jsem sla k doktorovi tak na ultrazvuku nic nevidel, prej sem tu prilis brzy. mela jsem tam jit za 14 dni ale vcera v noci jsem zacla spinit a dnes krvacet, jak kdyby ze me sla srazena krev...do spitalu jsem nejela, pac mam jet v utery na ultrazvuk jestli neco uvidi...ale nevim kdyz jsem ted tak krvacela cim by to mohlo byt. mela jste podobnou zkusenost? podle tehu kalkulacky bych mela byt v 7 tydnu.

makuka88
20. črc 2014

@mk89 Ahoj, určitě bych jela do nemocnice může to být cokoliv, na druhou stranu .. já krvácela právě v 7tt, nic mě nebolelo a na pohotovosti mi řekli, že je vše ok, akorát jsem měla dodržovat klidový režim ....no a týden na to, bylo vše ok ...a už se to neopakovalo ...ale jak řikám, může to být průser a nemusí ...držím palce

kass86
20. črc 2014

@mk89 Ahoj, měla jsem to podobně. V 7. tt jsem začala krvácet, ale bez předchozího špinění. Druhý den jsem měla jít na kontrolu, aby doktor kouknul, zda máme srdíčko. Já teda hned jela do nemocnice, protože jsem měla strach, že jsem potratila. Naštěstí se malý udržel. Druhý den na kontrole doktor našel hematom. Měsíc jsem ležela a pak už to bylo ok. Držím ti palce.

daasenka85
20. črc 2014

Ahoj, krvácela jsem cca od 5.týdne (což jsem měla plus minus dostat menstruaci, tak jsem "ji" obrečela), s přestávkami asi do 8.týdne, někdy i hodně moc ☹ Byly to nervy, byl to třetí pokus, ale vlastně nebylo co ztratit. Pak ještě občas nějaká kapka ve 20. týdnu. A malá je tu 😉 Držím pěsti.

makuka88
20. črc 2014

@kass86 já přesně jako ty. ... ale úplně ....

kass86
20. črc 2014

@makuka88 Jsem ráda, že to u tebe taky dobře dopadlo 🙂. Hlavně ať máme zdravá miminka. Ne zcela ideální těhotenství se dá zvládnout, i když to jsou občas nervy. Já od 24. tt zase ležím (zkrácení čípku ze 4 cm na 2 cm), ale už jsem 31. tt, takže věřím, že vše bude v pořádku 😉.

makuka88
20. črc 2014

@kass86 to je mazec ☹ já furt doufám, že to bylo naposled, protože to byly pěkné nervy ☹ no každopádně ne vždy to jde jako po másle, že ... teď už to bude určitě v pořádku pro nás obě 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru