Krvácení v 7. týdnu těhotenství. Stává se to?

zuziik
8. čer 2007

Ahoj všechny maminky i nemaminky. Jsem v 7 týdnu těhotenství a doposud probíhalo vše v pořádku. Dnes jsem ale začala mít velice slabě zakrvacený výtok. Jsem z toho trochu vyděšená. Stává se to nebo to neni normnální. Děkuji za reakce.

mk89
20. črc 2014

@makuka88 diky uvidim jak pochodim u doktora a dam vedet

mk89
20. črc 2014

@kass86 dekuji, dam vedet hned jak neco budu vedet.

kajusa08
21. črc 2014

Ahoj, prosím o radu...jsem ve 13 týdnu a před dvěma dny se mi po toaletě objevila jasně červená krev. Jela jsem ihned do nemocnice, byla jsem hrozně vyděšená...doktor mi dělal ultrazvuk a řekl, že je vše v pořádku, že se to stává. Dnes jsem byla na kontrole, vše tak jak má být, ale před chvílí opět jasně červená krev..nevím, co mám dělat, bojím se o miminko....máte někdo podobné zkušenosti? Moc děkuji.... 😢

kass86
21. črc 2014

@kajusa08 Doktor mi říkal, že je důležité, zda se dostaví i křeče. Jak jsi na tom ty? Jedná se jen o krev či také o sraženiny?

kajusa08
21. črc 2014

@kass86 křeče ani žádné jiné bolesti nemám, krev mám pouze po toaletě a pak nic...sraženiny jsem trošku viděla, Nevím, jestli mám jet zase na pohotovost...

kass86
21. črc 2014

@kajusa08 Neboj, nemusí to znamenat nic špatného. Každopádně já bych pro svůj klid zítra běžela k doktorovi. Pokud by krvácení neustalo nebo se to opakovalo, jela bych na pohotovost. Ale vzhledem k tomu, že vím, jaké je to čekat v obavách do rána, jeď klidně hned. Raději zbytečně něž pozdě....

kajusa08
21. črc 2014

Děkuju za podporu..nechci tam být za hypochondra, ráno jsem tam byla na kontrole, ale mám fakt strach

kass86
21. črc 2014

@kajusa08 To chápu, ale pokud se bojíš o miminko, tak bych jela. Navíc jedná se o jasnou krev a krvácíš opakovaně. Doktora podle mě ani nenapadne si o tobě myslet něco špatného. Držím palce.

amelienne
21. črc 2014

@kajusa08 A nemáš zrovna období ms? Mě se to také stalo, i když to možná bylo dřív... 😉 Neboj, jasně červená krev není zlé znamení. 🙂

kajusa08
21. črc 2014

@amelienne Přijela jsem právě z pohotovosti.., akorát mi předepsali ascorutin a nic víc mi neřekli..jsem už z toho hotová

amelienne
21. črc 2014

@kajusa08 Kočko, vydrž. Mě říkala známá, že je to naprosto běžné. Taky jsem byla ty dva dny vyplašená. Navíc se to stalo dva týdny po jiných komplikacích, takže jsem absolutně nevěděla co se děje. V tu chvíli mi přišlo všechno špatně, bála jsem se, nevěděla jsem co se děje. Nakonec to asi vážně bylo jen z toho ms, akorát to teda trvalo dva dny. A když se dívám do kalendáře, tak to bylo v 8. tt.

kajusa08
21. črc 2014

@amelienne Moc děkuju za podporu...mimi je podle ultrazvuku v pořádku, tak snad se nám to zklidní...a přeju hodně zdravíčka🙂

amelienne
21. črc 2014

Uvidíš, že jo. 🙂 Buď trpělivá. Může to tvat i několik dní. Bude dobře, uvidíš. 🙂

mk89
22. črc 2014

tak dnešní kontrola nedopadla dobře..miminko tam bylo, ale nastal samovolný potrat....

mk89
6. srp 2014

Ahoj holky, mate nektera zkusenosti s potratem v 7 tudnu? Kdy potom dorazila menstruace a jak.vypocitat ovulku? Diky za radu.

gepe
6. srp 2014

@mk89 psala jsem uz v te otazce. Mela jsem ho az v 11tt, prirozeny bez zakroku. MS dorazila po sesti nedelich. Pak muzes pocitat ovulaci.

rozjeta
30. srp 2014

Ahoj holky,
jsem v 7tt a dnes ráno jsem se dost vyděsila, po čůrání kdy mě celkem dost bolel močák jsem na toaleťáku našla hlenovitý výtok s jasně červenou krví a nějakým cuckem, od té doby nic jen mám divný pocit u čípku. Bolesti nemám, jen mě v tom podbřišku občas píchne. Doktor mi na první/poslední kontrole našel na děložním čípku polyp. Máte s tim nějaká zkušenost? naštěstí mam na 14 dní neschopenku kvůli zvracení tak můžu ležet ale i tak mě zajímá váš názor.díky za info

senoritapetra
30. srp 2014

@rozjeta Ahojky. Rozhodně si zajdi na pohotovost, ono krvácení je v 7. tt běžné, ale raději, aby Tě Dr prohlédnul. Ze mě takto vyjela tmavá krev a hned jsme jeli, bo jsem měla strach, že. Dr mě zkontroloval, vše bylo ok, ale pro jistotu si mě nechali 3 dny v nemocnici, nasadili Utrogestan a silnější kyselinu listovou. Jinak tmavá krev je prý ok, mohl to být hematomek nebo starší sliznice, jasná krev by prý moc být neměla, jako nechci Tě strašit, třeba to nic nebude jo, ale radši, ať se na Tebe mrknou.

rozjeta
31. srp 2014

@senoritapetra
Tak jsem byla na pohotovosti, prcek je prý v pořádku jen mám čípek na maděru a krvácím prý z něj, do toho jsem prý hodně dehydratovaná ze zvracení tak jsem dostala Torecan a nějaké glycerinové globule na zavádění aby se ten čípek uklidnil.snad už vše bude v pořádku.

senoritapetra
1. zář 2014

@rozjeta Tak hlavně, že je prcek v pořádku 🙂 a aspoň přišli na příčinu a nějak pomohli 🙂 Lepší radši zajít než něco zanedbat, no ne 🙂 Na kontrole u Tvého Dr už to bude lepší 🙂 a s tím zvracením s Tebou soucítím, já od 7-12tt byla hotová 🙂, wc mísa byla kámoš 🙂

prcek91
1. zář 2014

tak hlavně aby ti toreccan pomohl mě byl na nic od 7 do 21t.t. jsme na wc skoro bydlela.. 🙂

bartkat
27. lis 2014

Ahoj, jsem 6+neco, dnes jsem začala krvacet, v nemocnici mi udelala ultrazvuk a nechal me tady ležet kdybych zacala krvacet vic, ptala jsem se zda mi da léky a řekl ze ne, je to normalni? Na ultrazvuku vidke vacek bez srdicka. Nesmim ani iist kdych pry zacala vic krvacet ze me vezmou hned na sál ☹

nonculina
8. únor 2015

Ahojte zeny jsem 11 tyden a 3den krvacim ne silne ale tak stredne byla jsem v patek na pohotovosti a tam mi rekly ze plod je v poradku a ze zalezi na prirode jak si to zaridi ..ja se tak bojim mimi jsme planovaly 6 let a neslo to po ivf se povedlo ..bojim se ze ho stratim pry krvacim z delohy uzivam ultrogestan pomozte mi nekdo prosim mate stim nekdo zkusenost? 😢

tarien
8. únor 2015

@nonculina Lež, snaž se být v klidu...Já začala slabě krvácet v 10tt, zničehonic, byl to hrozný šok...na pohotovosti vše bylo ok. Trvalo to dlouhé 3 týdny, ten poslední týden to bylo už jen špinění...měla jsem taky nějaký menší nález na děloze, hematom to ale nebyl. Ten nález tam byl až 2.týden od začátku krvácení. Brala jsem uterogestan, ležela, i když mi to přímo nedoporučili, radili jen klidový režim. Je to na přírodě :-/ nicméně mám doma už malý tříkilový uzlíček 😉 Drž se, odpočívej, věř...já vám dvěma držím pěsti, ať to dobře dopadne 😉

evcann
8. únor 2015

@nonculina tez se mi to stalo, ve stejnou dobu, zakrvacela jsem a pak spinila asi 2 týdny v kuse, ale uz jen hnědou krvi. Taky me to vydesilo, ale vse je zatím ok. Bojim se jít na každy záchod. Doktorka říkala, ze se to proste stává, ze to tak nekdo ma. Neboj uz jsi dost daleko to bude dobry.

kasyma
8. črc 2015

ahoj holky 🙂 v sobotu jsem si udělala testík a zjistila,že jsem zřejmě těhotná 🙂 zákon schválnosti hned v tu sobotu jsem začala slabě krvácet,ale spíš jen po utření na papíru slabá krev jak na potvoru v pondělí svátek a ještě ke všemu má muj dr. do dneška dovču krvácim pořád řekla bych že i trochu silnějc a cítím tlak v břiše možná o trochu větší než když to mám a taky dost cítím bolest v zádech chci se zeptat vyšetří mě doktor i přes to krvácení vnitřně? Fakt jsem z toho trochu zoufalá tím jak to trvá dýl a vlastně nevím na čem jsem vlastně žádné 100% vyjádření od dr. že jsem těhu nemám jen z testu a ty některé co si budem povídat nemusí být úplně stopro,jdu teď koupit ještě jeden jestli tam ty dvě čárky budou znovu 🙂 kdyby se třeba stalo to,že mimi samovolně odejde jak dlouho se drží v těle ten těhot. hormon nebo jak se to nazývá? Holky omlouvám se za pátý přes devátý,ale jsem úplně mimo z toho všeho... 😕

ajuska233
2. zář 2015

ahoj holky já špinila od začátku těhotenství od toho 4tt do 5+4tt doktorka mi napsala ascorutin 3x1 to mi ale nepomáhalo tak jsem si vzala 3x2 a krvacení ustoupilo miminko rostlo tak jak mělo, pak jsem byla na kontrole 6+5tt a srdíčko nebilo a ani ho paní doktorka nenašla tak mi dala čas do pátka, přestalo mi krvácení vše a ted za 2 dny jdu k doktorce a doufám že už srdíčko bude pořádně bušit. Jenže co mě zarazilo včera opět večer když jsem šla na wc jasně červená krev a dneska ráno taky tak jsem zase nasadila ascorutin 3x2 ale mám hrozný strach když už to konečně ustoupilo a tedka znovu. Asi už vydržím do pátka k paní doktorce ale nervozita je opravdu veliká.

maruska0987
10. zář 2015

Jsem v 7 tt poslední menstruaci jsem měla 23.července 25.července jsem si delala 3 těhotensky testy všechny vyšli pozitivne test z moči byl prý negativní 8.září jsem si delala vecer 2 těhotensky testy na obouch byla slabá 2 čárka druhý den ráno jsem dostala menstruaci stalo se vam to někomu? Já teď ani nevím jestli jsem těhotná nebo ne doktor mě nechce vzít na prohlídku

skiny789
29. říj 2015

Ahoj holky chtela jsem vas zeptat ja uz dva dni krvacim prvni to byla takova ruzova krev a potom takova do hneda pak ze me zacly padat takove kusy vlasecnin a furt me boli pod briskem nevite co to muze byt jsem tehotna 6 tydnu a mam docela strach byla jsem stim vcera u doktorky a rekla mi ze je to normlani ze oni se ve me ted hrabat nemuzou ze musim prijit 5 listopadu ale ze s toho predesliho vysetreni jak jsem tam byla pred tydnem asi ze je vse v poradku muzete mi poradit nebo neco k tomu rict dekuji

michaelanova
10. lis 2015

Ahoj,potrebovala bych poradit,budu mesic tehotna a tet jsem zacala spinit 4dny,tak nevim coto znamena? Poradite mi prosim?dekuji za odpoved.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru