Krvácení v 7. týdnu těhotenství. Stává se to?

zuziik
8. čer 2007

Ahoj všechny maminky i nemaminky. Jsem v 7 týdnu těhotenství a doposud probíhalo vše v pořádku. Dnes jsem ale začala mít velice slabě zakrvacený výtok. Jsem z toho trochu vyděšená. Stává se to nebo to neni normnální. Děkuji za reakce.

macinka0007
25. zář 2013

@ladus88 tak at ti to dopadne dobře 🙂

ladus88
25. zář 2013

@macinka0007 Dekuji,mam lufta a spise drzim te horsi varianty 😒

macinka0007
25. zář 2013

@ladus88 tak zase nesmíš na to až tak myslet že to bude blbý...určitě to dopadne dobře :-*

lucinka1502
27. zář 2013

Holky, co podle Vás znamená "krvácet déle" nebo "ne moc dlouho krvácet" nevim, kolik dnů si pod tím jako představit.
Krvácim už 8. den...

peta2010
27. zář 2013

@lucinka1502 já krvácím už 16den a to jsem nějaký 20DC ☹ a to jsem teda asi 5-7tt ,protože jsem musela otěh.před MS ,nevíme jak,ale je to tak ,-)

lucinka1502
27. zář 2013

@peta2010 a byla jsi s tim nekde?

peta2010
27. zář 2013

@lucinka1502 ano teď ve čtvrtek ...na ultrz.nic neviděli,jen cystu 5cm na levé vaječníku- který mě mimochodem šíleně bolí,vzali krev,dneska řekli,že je hG zvýšené,ale že nevědí,jestli místo cysty není mimoděložní teh.
Takže budu čekat do pondělka,ale já vím,že to je cysta,protože jsem musela otěh.před MS ,která mi mimochodem trvala 3dny se vším všudy,a tady po 20DC by se mi neukázala na testu přece skoro žádná čárka 😉

lucinka1502
27. zář 2013

@peta2010 tak zítra jdu na kyretáž. Zamlklé těhotenství, akce srdeční žádná.

peta2010
27. zář 2013

@lucinka1502 to mne mrzí....

dashenkam
4. říj 2013

Ahoj holky,podle poslední MS bych měla být v 7tt, včera mi začlo ráno špinění a později slaboulinkaté krvácení. pěkně mě to vyděsilo, takže jsme navečer jeli na pohotovost do nemocnice. tam doktor sice na ultrazvuku ještě nic nevidel, ale říkal že samovolným potratem končí každé4-5těhu. Mám mít klidový režim. příští týden jdu ke svojí doktorce-naběhnu tam hned v pondělí. pročetla jsem tady celou diskuzi, tak snad to bude vše ok. Mohlo by to být naše první mimi a moc se na něj těšíme 🙂

122leona
8. říj 2013

Ahoj holky vcera jsem zjistila ze jsem tehotna ve 3 tydnu..ale zacala jsem krvacet nevim jestli je to normalni ...doktor rekl ze za 4 dny se uvidí ...ale jen jsem se chtela zeptat jestli se vam nestalo neco podobneho ...dopředu dekuji za odpoved🙂

andelka
8. říj 2013

@122leona ve třetím? To je týden po ovulaci..to budeš asi dál ne?
Jo, krvácela jsem u prvního těhu v 8tt a u durhého jsem taky zhruba tom čase špinila..a pak vždycky po prohlídce u Dr.

122leona
8. říj 2013

Adelka:...jj je to docela silnejsi krvacení ..jako by normalní menzes..bolení bricha mam taky a jsou tam i nejake kousky jako by hleny.....docela jsem se lekla tak cekam jak to dopadne ... 😢

122leona
8. říj 2013

@andelka jj je to docela silnejsi krvacení ..jako by normalní menzes..bolení bricha mam taky a jsou tam i nejake kousky jako by hleny.....docela jsem se lekla tak cekam jak to dopadne ... emoticon
Dnes v 16:48 • Odpověz • Pošli IP •

fazolka14
2. lis 2013

Ahoj, pročítám diskuze a rádá bych se zeptala: Jsem v cca 6 týdnu těhotenství, v pátek jsem začala krvácet a ihned navštívila ambulanci. Bylo mi na ultrazvuku řečeno, že je v děloze volná tekutina a ges. váček (prý dost malý) a mohlo by jít o zamlklé těhotenství. Doktorka mi poté vzala krev, řekla že mám přijít v ponělí na krev a když nebudou vyšší hodnoty HCG, tak kyretáž. Nebolí mě v podbřišku nic, jen krvácím. Od začátku těhotenství mě jen bolí záda, to přetrvává a trochu prsa. Máte někdo zkušenost s tím, že by jste krváceli bez bolestí?? Čekám na pondělí jako na soudný den :(

barborynka
8. lis 2013

ahoj jsem v 5tt asi v uterý jsem byla u dr tam mě potvrdil těhu jen pak našel ještě jednu bublinku a říkal že není moc na dobrým místě že bud se udrží nebo ne na prohlídku mám jít až 19tého a dneska večer jsem začla špinit a ted špiním trochu víc červeně trošku mě pobolívá v podbříšku na pohotovost pojedu jedině zítra mám doma dceru a nemužu jí tu nechat samotnou

rerycha
8. pro 2013

Zdavím,jsem v 7 tt a teď jsem při předehře začala spíš slabě krvácet.byla to tmavá krev,ke styku už nedošlo,to samé se mi stalo taky minulou neděli ale z ničeho nic.a to sem šla na kontrolu a bylo vše ok ale napsala mi radsi utrogestan,tak teď nevím,co to zase bylo,a jestli mám jít zitra zase na kontrolu,nebo počkat a jít až přiští pondělí,kdy jsem obědnaná,včera měi dost píchalo břicho.díky za odpověď.nechci aby si myslela,že jsem nějaká hysterka ☹

zuza01
8. pro 2013

@rerycha Normální doktor nikdy neřekne, že jsi hysterka. Já bych šla co nejdřív, ono je jedno, jestli je to tmavá nebo světlá krev, jsem po dvou potratech a pokaždé to bylo jinak.

muddledgirl
9. pro 2013

Ahoj holky...já začla rovnou krvácet..Měla jsem klasické menstruační bolesti...Sbalila jsem se a za pár minut byla v nemocnici..Byla jsem 6+2 /po ET/..a už ležím 4.týden v nemocnici.po té jsem ještě dvakrát zakrvácela...Naštěstí jsme v pořádku....Zjištěn hematom..až po dvou týdnech...V pátek už snad bude úplně vstřebaný...a pustí nás domů..
Co vím, tak špinění a krvácení může být často hematom, kdy je nutné ležet...aby se vstřebal...Moc všem přeju,aby jste to zvládly... 😉 Nic nepodceňovat...

zelva
9. pro 2013

Ahoj holky, já s druhým klukem také krvácela někdy v 6. nebo v 7. týdnu. Neměla jsem vůbec žádné bolesti, prostě krev a to dost. Byl to hematom a rovnou si mě nechali v nemocnici na kapačce. Asi po čtyřech dnech propustili domů a měla jsem klidový režim. Hematom se sám vstřebal a do třech týdnů už tam nebyl. A těhotenství dopadlo v pořádku 😉 Takže držím všem palečky. Není to jednoduché, když už doma jeden prcek je. Dost mě to psychicky ničilo, že jsem nemohla nic moc dělat a pořád jen ležet zkrátka a dobře s dítětem doma nejde!

muddledgirl
9. pro 2013

@zelva ahojky a můžu se zeptat..Myslíš, že se ještě za toto těhotenství může znovu hematom udělat?Nerada bych tu proležela měsíce....děkuju...

zelva
10. pro 2013

@muddledgirl Většinou ten hematom bývá takhle na začátku a je právě nebezpečný, protože embryo je ještě malé a ten hematom ho může strhnout a dojde k potratu...Takže opravdu radši polehávat ať ten potvora hematom zmizí!! 😉

muddledgirl
10. pro 2013

@zelva tak já jsem 4.týden v nemocnici...takže ležím....a hematom je skoro pryč.Ale otázka byla,jestli se může udělat znovu...

zelva
10. pro 2013

@muddledgirl No pravděpodobně může, nic není stoprocentní, ale co takhle vím, tak kdo ho měl, tak to v drtivé většině případů bylo takto na začátku a pak už za celé těhu ne..

muddledgirl
10. pro 2013

@zelva tak jo,moc děkuju....tak budou doufat,že už mě to nepotka.. 😢 😉

zelva
10. pro 2013

@muddledgirl Držím palečky, určitě to bude v pohodě!

muddledgirl
10. pro 2013

@zelva děkuju...snad už mě pustí... 😉

kuliocko25
31. bře 2014

Ahoj holčinky,maminky,snažilky.Včera ráno jsem nasla po curáni na papire vytok takovy okrový barvy,pak to zesilovalo tak jsem jela na pohotovost 6+6tt prijela jsem tam poslali me domu ze kdyby se to zhorsilo mam prijit za hodinu.Neprijela jsem ani poradne domu sla jsem na zachod a musela jsem si uz dat vlozku byla to slabe tmava krev.Prijela jsem na pohotovost doktor mne vysetril,říkal že mimi je v pořádku že se hýbe a že i srdíčko tluče moc me uklidnil a ještě řikal ze tam priznaky krvaceni nevidi,ze okoli je bez nalezu.Pichnul mi DICYNONE a rikal ze si mam koupit ASCORUTIN 3x1.Kdyby se to zhorsilo mam okamzite prijet,kdyby to nejak zesililo nebo mela krece.Ted jsem 7+0tt krvacím cervenou krvi nc me neboli krvaceni je nekdy sabsi nekdy silnejsi OG se nemuzu dovolat a nevim co mam delat jsem uz zoufala.Par SP uz mam zasebou dalsi bych uz nezvladla :/

lvicek2000
31. bře 2014

@kuliocko25 A neměla bys jinak termín menstruace?? V tu dobu se někdy může krvácení dostavit. Určitě to není jen tak, ale myslim, že by tě asi něco bolelo ne? Já jsem taky krvácela-někdy v 9.tt a bylo to pak v pořádku a příčinu nezjistili. Jaké je to síly to krvácení?

tarra27
31. bře 2014

@kuliocko25 zatím bud v klidu, já o měla u obou holek, vyděsila jsem se, byla jsem u tchýně...zda to nemám od stresu....ale ne....mimi se hnízdí .-) 🙂)) byla bych v klidu....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru