Krvácení v 7. týdnu těhotenství. Stává se to?

zuziik
8. čer 2007

Ahoj všechny maminky i nemaminky. Jsem v 7 týdnu těhotenství a doposud probíhalo vše v pořádku. Dnes jsem ale začala mít velice slabě zakrvacený výtok. Jsem z toho trochu vyděšená. Stává se to nebo to neni normnální. Děkuji za reakce.

sephorka
10. lis 2015

@michaelanova Jdi radši k lékaři, ať máš klid, po netu těžko soudit, co to může být… já jsem ve 12.tt a v pátek jsem také slabě zakrvácela… jeli jsme k MUDr., ten mi ukázal miminko na utz a jsem hned klidnější.

michaelanova
10. lis 2015

Děkuji za odpověd 🙂

zubejda2
10. lis 2015

@michaelanova Také doporučuji lékaře. Stejně nad tím jinak budeš pořád přemýšlet a nervovat se. Držím palce 🙂

michaelanova
10. lis 2015

To mate pravdu ze se nervuji... Jen jeden problem mam ze nemam lekare ;) jinak spineni prestalo 🙂

zubejda2
10. lis 2015

@michaelanova Kdyby se špinění nebo krvácení zase objevilo, zajela bych do nemocnice, nebo bych zkusila lékaře, který je nejblíž, jestli by zkontroloval, zda je všechno v pořádku.

michaelanova
10. lis 2015

Dobre . tak mam jeste pockat jestli se neco obevi a pak jit?

zubejda2
10. lis 2015

Jestli to přestalo a nemáš žádné bolesti, tak bych klidně počkala.

michaelanova
10. lis 2015

Prestalo a bolesti zadne nemam 🙂

sephorka
10. lis 2015

@michaelanova tak jako těhotná budeš lékaře dřív nebo později stejně potřebovat, takže bych to vzala z jedné vody na čisto 🙂

michaelanova
10. lis 2015

To ja vim ze lekare budu potrebovat 🙂 vsude jsem byla a vsude maji plny stav

sephorka
10. lis 2015

@michaelanova kde všude, prosím tě? to musí mít určitě řešení… a tys předtím, než jsi otěhotněla neměla gynekologa?

michaelanova
10. lis 2015

Ja bydlim v U/nl prave ze jsem nemela

martinkamoj
10. lis 2015

@michaelanova nejlépe zajeď do nejbližší nemocnice, ať se mrknou UZ zda je mimi na správném místě a zda je tam vše v pořádku... Ať to pak třeba není mimoděložní a nedojedeš pozdě.. Já měla v 10tt za pět minut dvanáct mimoděložní-krvácení do břicha. Problém byl v lékaři, že to zanedbal.. Takže se vem a mazej do špitálu aspoň na vyšetření. Pokud nemáš doktora.. 🙂

michaelanova
10. lis 2015

Martinkamoj mate zpravu

maruschka88
3. únor 2016

Ahoj, pred 3mes jsem byla na revizi zamlkle t. V 11t. Hned po 6tinedeli sem zahadne otehotnela znova a to se manzel hlidal :/ ted jsem v 7tt a zacala jsem slabe krvacet. Ihned jsem jela k dr a ta mi rekla ze je vse ok i srdicko bylo slyset, ale prekvapilo me spis ze mi nedala nic na udrzeni a ani vag.utz nedelala pouze brisni... A objednala me az za 14dni... Mam klidovej rezim ale s 2letym prckem to jde blbe :( Mate nekdo podobnou zkusenost s dobrym koncem? Po prvni revizi sem dost nervozni a bohuzel to odnasi moje mala :(

maruschka88
3. únor 2016

@skiny789. Jak jste dopadla? Mam neco podobneho :(

michaelanova
13. únor 2016

Potratila jsem ;(

maruschka88
13. únor 2016

Chjo ja jdu v pondeli na kontrolu a obavam se ze to bude opet zamlkle :( tak snad se Vam to brzy podari znova ;)

simaham
14. únor 2016

Ahojte..jsem uz zoufala a ctu tady ruzne pripady...jsem v 6+4tt..pred 2 dny jsem zacala jemne krvacet, tak jsem utikala na pohotovost, kde mi bez jake koliv kontroly rekli,ze jsem nejpis potratila pak me zkontrolovali ale bez ultrazvuku,protoze jsem na nej byla ve stredu vse bylo ok jen srdicko jeste nebylo(pry tehotenstvi bude asi mladsi) Tak mi rekli,ze jsem v riziku na potrat nebo v prubehu potratu...poslali me domu za 14 dni na ultrazvuk,ze kdyz se cokoli zmeni se mam vratit...no a dnes rano silne krvaceni s kousky jak by srazene krve a krvavymi hleny...ale jen pri moceni krvacim..tak jsem zase utikala tak mi udelali teh.test pry pozitivni pohmatali brisko a poslali zase domu stim ze ve ctvrtek mam prijit na scan a ze se uvidi...jsem s toho hotova ziju v Anglii a ti lekari ach joo :( jinak je to moje druhe tehotenstvi v r. 2010 jsem v 32 tydnu porodila mrtve mimi tak jsem mela obavy...Ma nektera podobne zkusenosti s dobrym koncem?? Dekuji

maruschka88
14. únor 2016

Snad Vam to dobre dopadne, ja jsem dnes krvacela a i kousky byly a uz jsem v nemocnici udelal se hematom... Mimi zatim ok ale vyhrano jeste neni ;( no ale koukam ze se dr. V Anglii s nicim moc neparou ;(

simaham
14. únor 2016

@maruschka88 Taky vam drzim pesti at vse dobre dopadne...🙂 je to strasne a nejhorsi je to cekani...Vetsinou kazda maminka co mela ten problem tak to byl ten Hematom a ja vlastne ani nevim.. :( No pocitam s nejhorsim... Me poslali domi,ze mam pit hodne vody a kdyz me zaboli tak si mam vzit paracetamol...a zitra pry muzu normalne do prace,ale s klidovym rezimem.

maruschka88
14. únor 2016

Je to des ja byla pred 3m na revizi takze sem ted do nem jela s tim ze bude dalsi :( nastesti zatim vse ok ale klidovej rezim coz bych doma nemela tam mam 2letou raubirku... Tak se v praci moc nenamahejte ja v 6+3 prave krvacela a vse bylo ok ale pak sem 14dni mela hnedy hlen a co proto ze mi nedala dr nic na cisteni nevim jak je to v Anglii ale tady se dava na krvaceni vitamin c ascorutin nejak tak... Tak pomud vam nic nedali tak si dejte hlvne kyselinu liatovou a nejakej ten vitamin c a magnesium mi ted taky davaji... Jen same vitaminy

mymetka
14. únor 2016

@simaham Já neměla hematom, byl to u mě začátek potratu, taky jsem hledala nějaké optimistické zprávy a nakonec nezbylo, než se smířit s nejhorším.

simaham
14. únor 2016

@maruschka88 urcite se hnedka zitra zajdu zeptat do lekarny...jinak ovocem a zeleninou se cpu docela casto...ale kazdopadne dekuji za radu ;)

simaham
14. únor 2016

@mymetka Taky pocitam s nejhorsim, ale stale je tam ta malinka nadej....No dr mi rekl ze to muze byt zacatek potratu. Je mi to lito... :( jak tak clovek sem napise tak se aspon trosku ulevi ze v tom neni sam..i kdyz to neni moc stastne tema preju vam jen to nejlepsi 🙂

mymetka
15. únor 2016

@simaham No šťastné téma to není, tak držím pěsti, já se s tím nakonec srovnala celkem brzo, nechala jsem to na přírodě a nešla na revizi. Odtrpěla jsem si den po dni a smutek se odplavil. Podobných případů jsou tu stovky a tisíce, člověku to pomůže. Teď jsem po úrazu a řeším jiné věci. Tak tfuj tfuj tfuj.

janalub
9. bře 2016

Ahoj, já se přidávám. Podle MS jsem v 6tt, včera dopoledne jsem začala slabě špinit a na večer se to zhoršilo (tmavěhnědá). Šla jsem do nemocnice, na ultrazvuju nebylo nic vidět. Ani váček. Vzali mi krev a po dvou hodinách jsem si volala pro výsledky. Hcg mám 440 a zítra ráno jdu zase na krev. Mají podezření na mimoděložní těhotenství ☹. Dneska ráno slabé špinění a teď kolem poledne krev... Nic mě nebolí, ale strašně se bojim

maruschka88
9. bře 2016

Asi Vas moc nepotesim, ale pokud je hcg pod 5 tak je to bud ranne tehu a nebo potrat zrovna vcera to rikala moje dr jedne pani :( tak uvidite... Ja od 6tt krvacela a duvodem byl hematom ktery stale nechce zmizet ale mimi to ustalo nastesti zatim. Tak nezoufejte pokud to nepadne ja otehotnela po potratu hned po 6tinedeli... Hlavne at jste vy v poradku mimodelozni tehu je dost nebezpecne :(

mymetka
10. bře 2016

@janalub držím pěsti, ať jste vpořádku

prelude
10. bře 2016

Ahoj holky, poradíte prosím? Jsem v 5 tt a dnes byl po dlouhé době sex. Teď k večeru jsem začala slabě špinit. K tomu mám dost velký stres, týden před státnicema jsem zjistila, žebtitul z mé školy mi v ČR nebude uznán, takže peníze a tři roky v háji. Plus mám 1.4. nastoupit do práce a nevím zda to oznámit či ne. Prostě je toho hodně a já mám hrozný strach co teď. Je to normální takhle špinit po sexu? Nebo z toho stresu? Je to moje první po docela dlouhém snažení... Prosím poraďte :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru