Krvácení v 7. týdnu těhotenství. Stává se to?

zuziik
8. čer 2007

Ahoj všechny maminky i nemaminky. Jsem v 7 týdnu těhotenství a doposud probíhalo vše v pořádku. Dnes jsem ale začala mít velice slabě zakrvacený výtok. Jsem z toho trochu vyděšená. Stává se to nebo to neni normnální. Děkuji za reakce.

luckap91
23. led 2013

Nemáš zač :o) ... Ať Ti všechno dobře dopadne a užiješ si co nejvíc to krásný těhulkování 🙂

luckap91
23. led 2013

@katiik Nemáš zač :o) ... Ať Ti všechno dobře dopadne a užiješ si co nejvíc to krásný těhulkování! 🙂

konnysek
28. led 2013

Je to vse na prirode a preji aby se zadarilo 🙂

dorrinka
1. únor 2013

Ahoj všem,koukám,že stejné problémy má opravdu dost žen:-/ já jsem ted 7tt a už týden špiním(hnědý výtok s cuckama) a ve středu jsem začala krvácet-hned jsem jela na pohotovost a tam mi doktor řekl že se mu to nelíbí,že to trvá dlouhoa,ale mimi je stále tak kde má být i srdíčko je...ale je prý menší než by mělo být
:-/ tak mě straší,že když do příštího týdne nevyrozte půjde nejspíš o zamlklé těh... ☹ dal mi prášky na udžení,absolutní klid a děj se vůle božííí

lejinka
20. únor 2013

dievcata tento mesiac mi menzes konecne nedosla, urobila som si test, clearblu, ten digitalny a potvrdil 1-2 tyzdne tehotenstva, cize podla gynekologa uz 4tt a 5 dni... hned na druhy den som rano pri cikani zaznamenala krv , utekali sme hned na pohotovost, gynekolog mi urobil ultrazvuk, no povedal, ze este je skoro na to, aby nieco videl... ale ze krvacanie by malo prestat samo, ze nic vazne, predpisal mi progesteron, vcera som zobrala prvu tabletku, ale dnes rano este viac krvi... dosla mi snad menzes? bojim bojim.... krvacanie nie je silne, krv je cista, riedka a svetla, ako ked sa clovek poreze... nie husta ako pri menzes... mam sa bat? ja sa bojim este aj priznaky ako tlak v prsiach, bolest v krizoch, mi presli... ci to je len pocas usadzania vajicka?

ivanatl
5. dub 2013

@lejinka Ahoj, jak to u tebe dopadlo s tím krvácením? Máte někdo zkušenost s krvácení vždycky jen ráno. Jsem teď v 5tt a už 3 den vždycky ráno krvácím je to čistá světlá krev. Hned ten první den krvácení jsem byla u doktora a ten mi dělal utz a řekl, že všechno vypadá v pořádku ( zatím byl vidět jen gestační váček). Řekl mi, že někdy v období, kdy měla dorazit MS, může proběhnout krvácení, jak je sliznice překrvená. Nemám bolesti břicha, ale zaráži mně, že už je to 3 den a vždy jen ráno. Máte někdo podobnou zkušenost? Díky za kažnou odpověď.

lejinka
5. dub 2013

@ivanatl Ahoj, ja som bohuzial krvacala cely den, ale podla toho co som citala, cista cira svetla krv nie je nic moc...neviem, ale ked gynda povedal, ze je to ok, tak sa neboj... hlavne mysli pozitivne... mne to bohuzial nevyslo 😔 😔 , ona to bola normalne menstrucia, akurat sa cudujem, ze to gynekolog nepoznal... co uz no... 😔 😔
Teraz sa snazime znova, nechala som prejst 1 cyklus a uvidime 🙂 , nakupila som vyse 30 ovu a tehot. testov, tak ide sa na to 🙂 🙂 🙂
Drzim palceky a neboj, ked gynekolog zhodnotil, ze je vse OK, tak bude!! Mne gest. vacok nebolo este ani vidno vtedy... drzim palceky, nech ste zdravy!!!

ivanatl
5. dub 2013

@lejinka Tak to mně mrzí, že to nevyšlo, ale určitě se podaří co nejdříve. Držím pěsti. Já budu čekat, jak se to vyvrbí nic jiného se dělat asi stejně nedá. Moc děkuji za odpověď

lejinka
6. dub 2013

@ivanatl drzim palceky a neboj, hlavne bud v klude... 🙂 bude vse ok, uvidis 🙂 🙂 a dakujem... 😉

ratatooy
21. dub 2013

@ivanatl ahoj tak ja špiním uplnyho začatku tehu od toh 3tt pomohl mi utrogestan ale kdybych ho vysadila špiním furt ted sem 6tt a vše vypadá dle dr uplne naprosto v pořádku,žadny bolesti nemám a to je pry hlavní aby nic nebolelo.tak sem sama zvedava jak to dopadne za 14dní jdeme na potvrzeni srdička

ivanatl
21. dub 2013

@ratatooy Ahoj, no já jsem nešpinila, ale měla jsem čistou krev, naštěstí to přeslo a teď už je to v pořádku. Vypadá to, že jsem opravdu měla normálně MS, ale jen opravdu slabou. Ted jsem v 7 týdnu a srdíčko už máme potvrzené. Tak přeji hodně štěstí, ať je vše v naprostém pořádku.

ratatooy
21. dub 2013

@ivanatl no když ja nevim co je ještě špinení a co už krvácení ja sem mela tak 10dní jen ružovou vodu a to tak dve kapky dene pak se to trochu rozjelo víc v krvácení ale po utrogestanu to pestalo uplne hcg stoupá a na utz se bublinka zvetšila takže to asi je ok

cital
24. dub 2013

Ahoj. Dneska ráno jsem malinko krvácela (jen na papíře). Strašně jsem se vylekala. Včera jsme měli pohlavní styk, může to být tím? Strašně se bojím, že o miminko příjdu. Odpoledne zajdu na gyndu, dopoledne tam bohužel nejsou.

bibianca
25. dub 2013

Ahojky, taky lehce špiním. Zítra jdu, ale na kontrolu, tak se domluvím, co dál. Nechci ohrožovat naše dítě...

ulluca
25. dub 2013

Ahojky Cital, byla si na té gyndě (jak si psala)? Ptám se, protože mám od dnešního dne stejné problémy.

gepe
25. dub 2013

@bibianca @ulluca
Zeny, spineni je normalni, pokud se nejedna o krvaceni... roztahuje se vam deloha atd. 🙂 takze pokud nemate jine problemy tak v klidu muzete byt. Ja to mela skoro 5 tydnu od 5tt a mlade ma stale tabulkove vysledky pri kontrolach.

cajomilka
16. kvě 2013

Já jsem taky slabě špinila asi 2 týdny, už si nepamatuju, které, asi 8. a 9. tt. Žádný problém to nebyl, sestra na gyn. mi jen doporučila užívat Ascorutin.

ivanatl
29. kvě 2013

@ulluca moc bych se nestresovala, já měla čistou krev a celkem dost a vše je ok. Pokud krvácení nebo špinění neprovazí bolesti břicha, tak bych se nestrachovala. Samozdřejmě je lepší s krvácením zajít na kontrolu a špinění pokud trvá dlouho, tak taky,ale většinou je to na začátku těhu normální.

nickynikola
22. čer 2013

ahoj těhulky Jsem v 8tt a krvacím dr říkal že miminko je v pořádku ale mě se to stejně nelíbí beruUTROGESTAN a predepsal mi po dalsim krvaceni ascorutin ale v letaku se pise ze ho tehotne nesmeji tak z toho mam strach..a vubec cele se ,mi to nezda a mam strach o miminko 😕 😢 ☹

nickynikola
22. čer 2013

@cajomilka ten ascorutin mám taky predepsany ale cekam na pondeli na otevreni lekarny jinak beru ultrogestan taky predepsanej.....ale ascorutinu se bojim pac v letaku se pise pry ze neni pro tehotne cetla jsem to na internetu

evcounek
22. čer 2013

já taky krvácela kolem 7tt a byla jsem hospitalizivaná v nemocnici asi na 5 dní. taky mi dávali jen ascorutin a když jsem se ptala sestřičky proč mi ho dávají když tam píšou že ho těhulky nesmí tak říkala ať se nebojím, že mimi bude v pořádku, že mám předepsanou nejmenší dávku (tuším že to bylo 12kapek) a že je to jen na zastavení krvácení. Po propuštění jsem ho už nebrala. Je pravda, že po příjezdu do nemocnice jsem jen špinila a za hodinu po přijmutí jsem už nekrvácela. Při propuštění mi dělali UTZ a jiný dr. mi řekl, že nemám hematom (jak se domnívala mladá dr.), ale že to vypadá spíš na syndrom mizajícího dvojčete. tak si myslím, že ta krev bylo odcházející druhé mimi 😒

sysi166
16. srp 2013

Ahojte všichni. Měla bych jednu otazku. Jsme na svatební ceste v americe a zacala jsem špinit a potom krvácet. Jako kdybych mela mesicky a trochu bolest v podbrisku. Jsem v 9 tydnu. Co byste navrhovali? Zajít k doktorovi v USA nebo počkat na naše doktory?

prcek91
16. srp 2013

@sysi166 zašla bych tam pro jistotu ;)

sarkad2856
17. srp 2013

@sysi166 Taky bych raději zašla

neytiri25
27. srp 2013

ahojky, stává. Já jsem v 8.týdnu a včera 7tt+3 jsem měla trochu krve. Dost mě to vyděsilo, byla to jen taková čára. Zašla jsem se k doktorovi a prý je všechno ok, akorát je mimi mladší, což by odpovídalo mojí ovulaci. Byla už i srdeční akce. Prý je krvácení, samozřejmě slabší první tři měsíce zcela normální.

neytiri25
27. srp 2013

Nicky na tvém místě bych udělala co ti poradil doktor.

casucci
13. zář 2013

Zdravím holky, chtěla jsem se zeptat, zda doktor pozná na ultrazvuku, že jsem prodělala samovolný potrat?

Děkuji a všem přeji //

krzisch
24. zář 2013

Ahoj holky zdravím vás všechny! mám stejný problém jako většina z vás... jsem v 7+1tt před 6 dny jsem začála krvácet když jsem šla na malou stranu hned jsem volala mému Dr. ten řek ať ten den dorazím tak jsem tam asi za 2 hod jela mezi tím jsem ještě jednou zakrvácela ale to už víc! s kousky sraženiny! Byla jsem vyděšená a aji přesvědčená že to je potrat! po kontrole se ukázalo že potrat to nebyl,říkal že modřina tam je tak mi zvýšil dávku Utrogestanu na 3krát 2 denně a odpočívat! Pak už se krvácení neopakovalo ale teď v sobotu opět tak jsem jela na pohotovost! tam mi daly injekci a na UTZ vše v pořádku ale pry se mu zdála větší děloha!a prý mám vyčkat buď to bude dobré nebo to už zařídí příroda posvém! dneska jdu za svým Dr. na kontrolu tak jsem zvědavá! Je to vytoužené těhotenství před 2 lety zamlklý potrat v 10tt...Tak doufám že bude vše v pořádku! držím vám všem taky palečky kdo máte takový problém ať jste O.K!

petula_88
24. zář 2013

Ahoj holky, podělím se s vámi o svojí zkušenost, protože když se mi to stalo, začala jsem googlit, zda je to normální nebo ne. Na konci 7. týdne jsem po sexu začala krvácet. Nic mě nebolelo, jen jsem slabounce krvácela jako když si strhnete stroupek a ne a ne se udělat nový. Špinila jsem celý večer ale slipovka to bohatě pobrala. Jako na potvoru se to stalo v pátek odpoledne, takže jsme jeli na Bulovku. Paní doktorka byla moc milá, řekla mi, že to z dělohy není, a doporučila mi kontrolu u mého doktora. Ten mi řekl, že je to způsobené tím, že je to všechno víc prokrvené a že stačil jen nějaký prudčí pohyb. Každopádně mi na to ani jeden nic nedal, jen mi doporučili klidnější režim. Takže né každé krvácení znamená potrat, i když jsem tenkrát řvala jak želva.

ladus88
25. zář 2013

Zdravim zeny🙂 Po dvou dnech zpozdeni(po clostiku) Jsem mela silicihi ducha,vcera spineni a rano uz jakoby krev smichana s hlenem a drobnejsimi srazeninamy,cely den jsem jak prejeta ze se deje neco spatne,zitra jdu k dr tak uvidim co me ceka.Bricho a kriz boli jak pri ms... ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru