Ledňátka 2021. Je tady někdo na úplném začátku?

martinato1989
6. kvě 2020

Ahoj holky, je tady už někdo na úplném začátku? Já byla v pondělí u dr a jsem 5+2 tt ❤️ Snad vše bude v pořádku 🙏🏻

lexa2000
16. črc 2020

@noisy 10.1☺

lexa2000
16. črc 2020

@ferrell25 já už mám taky po screeningu ale řekli nám co to bude tak 90 procent :D

ferrell25
17. črc 2020

@lexa2000 😬🙄 závist 🙈 a co řekli že to bude? 🙂

noisy
20. črc 2020

@lexa2000 ja mam jeden 4.1 a druhý 1.1 tak uvidíme jak se to povede 😃

lexa2000
20. črc 2020

@ferrell25 chlapeček 🙂 teď je to samý kluk. Hrozně moc lidí na skupině co máme lednatka na fb skoro žádná čeká kluka 😂

luculka93
20. črc 2020

@lexa2000 a v jaké skupině na fb ? No oni ty holky nechcou úplně potvrzovat mě říkal dr na screeningu ze to vypadá na holku ale at ještě nachystame nic že u kluka je to jasný ale že ty holky nejsou nikdy úplně jistý 🤷‍♀️😀

lexa2000
20. črc 2020

Tady klidně se přidej 🙂

diginka1993
20. črc 2020

@luculka93 mě u prvního syna do 6.měsíce neřekli nic, protože nic nebylo vidět, teď hned na prvním screeningu ve 13tt řekla dr že na 90% chlapeček

kostga
22. črc 2020

Ahoj holky. Tak po delší době se hlásím opět s pozitivní novinkou, i když to zas Teda byly nervy... První screening ok. Pak ale špatně vyšel tripl test a hnali mě zas na plodovku kvůli podezření na DS. Tím se opakoval scénář z minulého roku, kdy jsem nakonec musela na ukončení 😢 Dnes ovšem vše dopadlo dobře, ani já jsem nedostala infarkt a první výsledky v pořádku- DS nepotvrzen, za to holčička potvrzena 😊😊😊 První po několika klukách u nás v rodině 👍 Tak snad za 14dni, kdy bude zbytek výsledků bude také vše v pořádku! Držte se holky!!!

noisy
29. črc 2020

Ahoj, nevíte jestli jde aby mimčo mělo jak příjmení po matce, tam i otci?

lexa2000
30. črc 2020

@noisy já si myslím že jo, ženská si třeba po svatbě taky nechá svoje i manželovo příjmení 🙂

noisy
30. črc 2020

@lexa2000 ja bych to právě chtěla aby prcek měj jak moje tak otcovo příjmení. Kdy půjdeš na matriku ohledně přiznání otcovství nebo jak se tomu říká? 🙊 Nevíš jak se to tam vyplňuje? U dvojčat jsem to neřešila vůbec, tak nevim. Tak se uvádí jake chceme příjmení pro dítě nebo až se narodí tak při porodu když se vypisuji papíry?

kostga
3. srp 2020

Ahoj holky. Hlásili jste se už do porodnice? Já chtěla dneska na Bulovku a už mají v tom termínu obsazeno... 😔Jsem asi trochu zaspala🤔

pet_8
3. srp 2020

@kostga Jj, od 14+0 muzes. Mrkni na Podoli, maji tam kupodivu mista. Obsazenost najdes online, +-1 tyden od tveho terminu 😉

ferrell25
7. srp 2020

Ahojky.. Tak dnes nám na kontrole řekli že to bude holčička 🎉💗😊😊.. Juchuu.. 🙈

kostga
8. srp 2020

@ferrell25 tak to moc gratuluju. 😉 Pak že budou samí kluci. 😁👍

pindrusice
8. srp 2020

@noisy nejde. V Čechách ne. Může mít jen jedno příjmení.

ferrell25
9. srp 2020

@kostga já se hlasila teď v pátek do Krče a v pohodě a to sem propásla i termín..!))

noisy
9. srp 2020

@pindrusice vážně? Jak je to možný? Vždyť můžou být dvě jmena, tak proč ne příjmení? A ženská si taky může nechat svoje i manželovo příjmení, tak proč by nemohlo dítě mit po obou 😯

noisy
31. srp 2020

Ahoj, chci se zeptat jestli je tady někdo po konizaci a předchozím předčasným porodem? Jsem ted 22+0 podle utz o 3dny dal. Dnes mi na kontrole pak doktor kontroloval čípek kvůli té konizaci ( ta před víc jak 6 lety)a prvním porodu ve 31 +1tt s dvojčaty. Holkam bude ted v říjnu 2 roky. Čípek mám jenom 2,6 v tomhle týdnu ma být prý nejmíň 4. Dělohu mam prý hodně dole, od čípku jen 2a pul cm. Dostala jsem utrogestan zavádět každý večer 2 tobolky a brát magnezko 3x denně, netahat nic těžkého, odpočívat, žádný sex. Abych nezačala krvácet. Na kontrolu když se u mě nic nezmění, tak za měsíc, prý za ten měsíc by se ta děloha měla zvednout a přestat naléhat tolik na ten čípek. Nemáte někdo zkušenost? Jsem dost vyděšená. Představa dalšího ležení v nemocnici a předčasného porodu mě hodně děsí.

kateri_na
19. únor 2021

Ahoj holky, ms nemám už 2 měsíce včera jsem byla na ultrazvuku a nic byli tam vidět jen malé cysti doktorka mi řekla že těhotná nejsem.. a tak mě objednala k jiní doktorce nevím proč 😏 že ta mi řekne víc.. Nechápu to na bříšku mám tu hnědou čáru prsa se mi zvětšil o kolo bradavek mi to tmave řekla že to může být z váhy a pokud mě nebolí prsa tak nemůžu bejt těhotná 😐 tak jsem s toho úplně zmatená 😀😶

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru