Letadlem v 8. týdnu těhotenství, jaký máte názor?

123vanda
11. črc 2014

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat na váš názor na cestu letadlem po Evropě v 8 tt těhotenství. Díky 😉

123vanda
autor
11. črc 2014

Děkuju 🙂

hanivasi
11. črc 2014

@123vanda pravda však je - co lékař, to názor.. já bych letěla...

cizu
11. črc 2014

@123vanda Já jsem letěla na 3 týdny - odlet v 6tt - do USA - těhotentsví bylo neplánované, dovolená ano............můj lékař řekl, že v začátku letadlo nemá na případný potrat vliv, že jestli se to má stat, tak se to stane i doma - jenom doporučení se hýbat a příjímat tekutiny - ale po evropě ty lety tak dlouho netrvají......-)

lvicek2000
11. črc 2014

Je to těžký, může se něco stát, ale to se může i doma a neovlivníš to...Já letěla na dovču, vše bylo v poho. Ale jen že jsem to měla zaplacený ještě před těhu, jinak bych asi neletěla

terinda
11. črc 2014

Neletěla bych.

ivet1987
11. črc 2014

@123vanda pokud je ti dobře, tak klidně leť,já bych jela.

teeerez
11. črc 2014

@123vanda v 8tt bych jeste neresila a letela a take jsem to tak delala - kolem 8tt let na druhy konec sveta :D jedinne co si pohlidej - vysoce pohodlne obleco a boty! mela jsem nohy jak slon :-/

123vanda
autor
11. črc 2014

Děkuju za příspěvky 🙂 Taky si říkám, že jestli se má něco stát, tak by se to stalo i doma. Nikde jsem nenašla, jak přímo může let na začátku těhotenství plod ovlivnit. Kdyby už to nebylo domluvené a dalo se to stornovat, tak bych raději neletěla.

me79
11. črc 2014

Ja letěla v 6. Tydnu a pak asi ve 23.tydnu znova. Bez problému můžeš asi do 32/34 Tydne(ted si presne nepamatuji). Jen si v pozdějším tehotenstvi zjisti, do kolikázeho tydne nemusíš mít povolení od lékaře( každá letecká společnost to ma jinak) 😉 V 8. tydnu vubec o nic nejde, jen hodne pij na palubě a pokud letis delší trasu, projdi se občas v uličce 🙂
@123vanda

lucifereeek
11. črc 2014

neletěla bych ani náhodou

rufiana
11. črc 2014

Ja letela v 8 tt. A pak jeste v 19tt. Oba lety naprosto v pohode,pri tom druhem jsem si akorat koupila komoresni puncochy,preventivne. Pokud ti doktor rekl,ze je u tebe vse prozatim v poradku,jela bych. Najdi si na netu,je spousta informaci.co doktor,to jiny nazor.konecne rozhodnuti stejne musis udelat ty s partnerem/manzelem 🙂

luciana80
23. črc 2014

Já letím za 14 dnů na dovolenou do Španělska. V době kdy jsme platili a objednávali s manželem dovolenou jsem ještě těhotná nebyla a máme to jako trochu pozdější svatební cestu. Rušit se nám to opravdu nechce. Budu v 9tt až 10 tt. Doktorka mi nic nezakázala, letadlo snáším dobře . Ptala jsem se jí a nevidí v tom žádný problém.

magdalena_f
29. črc 2014

taky poletím, budu 11tt, mudr se sice tvářil, že to není dobrý nápad, ale vyloženě nezakázal. při prvním těhu jsem jela v 7tt busem do Říma a taky v pohodě. Jen pouvažovat nad těma pohodlnýma botama (v tom buse mi příšerně natekly...)

svija
29. črc 2014

Letěla jsem v 8.týdnu do Paříže na víkend. A bylo to v pohodě 😉 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru