Má někdo podobnou zkušenost? "Klubající se" těhotenství 🙂

mrs_cuddy
21. kvě 2018

Ahoj holky, omlouvám se,že vtírám 🙂) snažíme se cca 4 měsíce. Nyní už více jak 14 dní pozitivní tt. Dnes kontrola u dr...bohužel zatím nebylo téměř nic vidět. Jsem z toho taková smutná,zmatená. Poslední ms byla 7.4. cyklus mám dlouhý 36dní. Ovulace byla (a to jsem si jista) kolem 23.4. a první lehce pozitivní tt byl už 6.5. od té doby čárka sílila. Podle ms by to odpovídalo na 7tt...ale dr při dnešním UZ říkal,že je mladší a mám přijít za 14dní na další UZ,že snad bude něco vidět...máte někdo podobou zkušenost? nic se mnou celý den není...doma máme dva rošťáky ale docela jsem se těšila. Jinak zvracím kudy chodím, moji milovanou kávu nemohu ani cítít 🙂 další ms měla přijít 11.5. ale samozřejmě nepřišla takže meškám 10. Bazální teplota se už dloohu drží nahoře...takže vůbec nevím co a jak bude a jsem trošku vyklepená jako prvnička :/ 🙂

priefi
21. kvě 2018

@mrs_cuddy mimco si mohlo dlouho plavat, nez se chytlo, pokud uz ted ho videl a rekl, ze je jeste malinky, tak priste uz bude nejspis ❤

mrs_cuddy
autor
21. kvě 2018

@priefi snad ano...jen mně to mate.

plytvani
23. kvě 2018

měla jsem tohle u obou těhotenství, byť jsem přesně věděla, kdy došlo k početí, dr. tvrdil, že to muselo být později a vždy na další kontrole už bylo vidět srdíčko. Jen to čekání je dlouhý 🙂

horvathova3
23. kvě 2018

Mám to úplně stejně jako ty 😉. Cyklus 33dni, byla jsem tam v 5+3 prý brzo. Vůbec nic tam neviděl jenom obrovskou sliznici. testy digitální stoupají nahoru. Doktor mě objednal až za 17 dní. Takže tam jdu příští týden ve čtvrtek a to bych měla být 8+1. 🍀 Nic mi není je mi hrozně hezky a doufám, že tam už bude

plytvani
23. kvě 2018

@horvathova3 určitě tam už bude... jinak jsem nenapsala, že mám taky dlouhý cyklus, takže fakt je to i o tom

horvathova3
23. kvě 2018

@plytvani zakladatelka psala 36dc

kachna001
24. kvě 2018

@mrs_cuddy buď v klidu, já přesně věděla, kdy byla ovulace, šla jsem tam 6+1 a mudra mi řekla, že jsem ve 4-5tt....samozřejmě jsem z toho byla taky vyplašená, protože jsem přece přesně věděla, kdy jsem otěhotněla....no a teď jsem v 23tt a všechno je v pořádku, malá všechno dohnala 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru