Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Malý gestační váček s živým plodem. Co si o tom myslíte?

jajajungmannova
14. říj 2021

Dobrý den. Mám otázku . Nyní jsem v 8tt .v pondělí jsem byla na kontrole a pan doktor mi řekl že mám gestacni váček 14mm a uvnitř plod 11mm, srdeční akce je krásná. Jen prý to je špatné protože gestacni váček je příliš malý. Mám strach. Prosím o váš názor

mishulka26
14. říj 2021

@jajajungmannova já měla v 8 tt plod velký 8,7 mm váček doktork neměřil, srdeční akce byla jen mi doktor řekl, že je prcek menší o 5 dní, po 14 dnech kontrola plod povyrostl, ale pouze o cca 5 dní takže jsem byla na nervy a kontrola za 3 týdny strašné čekání plus teda nasazen utrogestan prý pro podporu růstu a na kontrole najednou prcek odpovídal velikosti podle MS. Jak je to možné nevím, ale zatím buď v klidu srdíčko bije a to je hlavní

jajajungmannova
autor
14. říj 2021

@mishulka26 no jsem na nervy. 🙈 Poslal mě na odběry HCG 2x a příští týden ve středu mám volat na výsledky a prý se uvidí. Dal mi GYNPRODYL prý na podporu růstu , ale co jsem četla příbalový leták tak tam píšou že to je na podporu ovulace a srovnání cyklu... Tak jsem z toho špatná

mishulka26
14. říj 2021

@jajajungmannova to je stejně jako utrogestan tam taky nepíšou, že by byl k tomu, ale je to hormon progesteron a ten podporuje růst a někdy ho asi tělo produkuje málo, bere se do 12 tt kdy ho produkuje placenta 😉 zatím zkus být v klidu, vím jaké to je sama jsem byla na nervy 3 týdny 🙈 ale snažila jsem si říkat, že to bude dobrý a nakonec mimčo překvapilo 😊

jajajungmannova
autor
14. říj 2021

@mishulka26 no já musím být v klidu i kvůli prvnímu broučkovi protože ten za mě vycítí vše. Tak se musím držet. A děkuji za informace 🙂

mishulka26
14. říj 2021

@jajajungmannova nemáš za co 😉 já už taky jedno dítě mám a díky tomu, že jsem se starala o něho jsem neměla tolik času na to myslet a nervovat se 😉 drž se a dej vědět jak si dopadla 😊 budu držet palce, aby bylo všechno v pořádku 😉

soninkas
15. říj 2021

@jajajungmannova ja gyndprodyl brala po IVF.Na udržení a podporu růstu. dokonce jsem musela píchat i agolutin na podporu žlutého tělíska. Takže za mě určitě lek v pořádku.Drzim palce, určitě se to srovná a prcek to dožene.Me tedy taky gestacni Vacek nemerili, důležitá byla srdeční akce

jajajungmannova
autor
15. říj 2021

@soninkas děkuji 🙂 tak srdeční akce je 🙂 tak snad bude vše dobre

jajajungmannova
autor
20. říj 2021

@mishulka26 tak dnes výsledky krve a špatne, hned si mě zavolal na ultrazvuku a srdeční akce už nebyla :'( zítra jdu na zákrok. Tak snad se to příště povede

mishulka26
20. říj 2021

@jajajungmannova tak to mě moc mrzí. Aspoň to budete mít brzo za sebou. Já na revizi čekala týden. Přeji ať se brzy zadaří a pak už zdravé miminko 😉 já jsem po revizi otěhotněla za 3 měsíce a mám zdravého chlapečka.

soninkas
20. říj 2021

@jajajungmannova achjo,to je mi moc líto 😔😔😔😔.Drž se