Mám strach z dalšího potratu. Špiním, co mám dělat?

jirikmaminka
19. říj 2019

Holky prosím v srpnu na začátku jsem potratila nic méně teď jsem znovu těhotná podle poslední má mi to píše 3+2 ale cca před 2 hod jsem začla trošku špinit a bolí mě podbřišek nevím co mám dělat zda plašit nějak řešit nebo je to normální ach jo 😭

vrabcak0007
19. říj 2019

@jirikmaminka tak jestli uz sis tim jednou prosla tak vis, ze ti tu nikdo bohuzel neporadi..ani lekar..je moc brzo na to..spineni nemusi nic znamenat, ale take to muze byt konec..je milion priznaku na zacatku a pro nektere to neznamenalo nic zleho, pro nektere bohuzel ano..nezbyva nez cekat a doufat..preju ti, at to vse nakonec dobre skonci

dat
19. říj 2019

@jirikmaminka neboj muzes to byt hnizdeni, ja taky spinila, krvacela.. Natahni se na gauc dej si caj/kavicku.. Pust si film a odpocivej. Drzim palecky :-*

mmichaella
19. říj 2019

Muze to byt hnizdeni nebo cokoliv jineho. Zatim jeste vyckej. Kdyby se to rozjelo a krev byla cervena, tak je to blby. Pokud ruzova nebo hneda, tak to porad nic neznamena.A kdy ma prijit MS?

jirikmaminka
autor
19. říj 2019

Holky děkuji ale ten strach je strašný jsem od patka na neschopence snažím se hodně ležet budu doufat že se nic nerozjede

jirikmaminka
autor
19. říj 2019

Jinak ms by měla přijít za 4 dny a ten Digi test mi takhle vyšel týden před očekávanou ms

martiniquest
19. říj 2019

Vis jak to chodi...prestan na to myslet a nejak to dopadne. Pokud se ma udrzet, tak se udrzi. Pokud ne, nezavrani tomu vubec nic. Drzim pesti

dat
19. říj 2019

@jirikmaminka jsi hodne na zacatku, to muze byt hnizdeni, nejaky hematomek cokoli.. Odpocivej 🙂

ellias
19. říj 2019

Přesně tohle se mi stalo 3x během půl roku, pozitivní test a týden až dva týdny po vynechání bolest, špinění a pak krvácení .. nedalo se nikdy nic dělat, bylo brzy, nesla jsem to špatně, zvlášť, když se dcera povedla na poprvé.. ALE jeden měsíc jsem na to nemyslela (tolik jako dřív, nejde to uplně vypustit) a náhodou jsem si den po příjezdu z Řecka a zároveň den po vynechané ms udělala test a byl jasně pozitivní a jsem v 19tt, takže tím tě chci povzbudit, že je to sice náročný na psychiku ale pokud je to biochemický těhotenství (což vypadá) tak je normální a stává se to velmi často (podle slov několika doktorů od kterých jsem chtěla vysvětlení, proč se mi to děje) a určitě se brzy povede prosperující těhotenství
Držím palce ✊🏻, aby ti to dobře dopadlo, ale pokud to má odejít, tak tomu nepomůže ani kdybys stála na hlavě..

jituli84
19. říj 2019

jj jak již tady zaznělo na závěry je brzy, záleží jak se to uchytí... pokud již máš zkušenosti mě dr na začátek nasadila utrogestan, ale pokud se to nemá udržet, tak žádný leky ti nepomužou. musíš hold vyčkat, pust si film, nožky nahoru a relaxuj 🙂 sama jsem si tim prošla v dubnu..

journals
19. říj 2019

Tak jestli máš před menstruací, tak nejde dělat nic jiného, než čekat. To je přesně ten důvod, proč se má testovat až po vynechání. Držím palce

jituli84
19. říj 2019

Taky jsem testovala asi tři dny před MS, ale jak je psáno , nemělo by se, je to hold 50/50 jestli to vyjde no

vitezove
19. říj 2019

PROTO se nemá testovat před ms. Pokud přijde ms, tak to bude prostě biochemické těhotenství. Kdyby sis ten test neudělala, tak tyhle stresy vůbec neprožíváš a jen dostaneš ms. Pokud to dopadne dobře, tak by ses nemusela nervovat a jen by ses za čtyři dny radovala.

nazka
19. říj 2019

@jirikmaminka
@vitezove má pravdu.. Dělat test přes MS by mě ani nenapadlo.. Mně to napadlo až v momentě.kdy MS přišla o den později a zase po 3 hodinách zmizela.. No a už začínám 27.tt. Držím palce!!

zelenaesmolda
19. říj 2019

@dat
hematom je dost pruser...

dat
19. říj 2019

@zelenaesmolda to nepopiram.. Mela jsem tri, ale zvladly jsme to, mala se udrzela 🙂

zelenaesmolda
20. říj 2019

@dat
ano,taky jsem ho mela a mam zdrave dite 🙂

barcachejn
21. říj 2019

Ahojky mela jsem to presne takhle 1-2 tydny na testu a ms se mi nedostavila a nyni jsem v 15tt. Ale jak pisou holky muzeme ti rici nase zkusenosti ale nikdo ti bohuzel nerekne jak to mas ted presne ty,muze to byt ta nidace a nemusi... Ja jsem treba nespinila vubec jen jsem mela bily tehotensky vytok ktery mam obcas dodnes.... Ale kazdopadne drzim ti palecky at to je v poradku a za 9 mesicu mas zdrave miminko 🍀

jirikmaminka
autor
21. říj 2019

Holky tak dnes bych měla být 3+4 a HCG v krvi mám 146 myslíte že je to málo nebo dost

zelenaesmolda
21. říj 2019

@jirikmaminka
proc ses nezeptala doktora a ptas se tady?

jirikmaminka
autor
21. říj 2019

@zelenaesmolda protože na prohlídku jdu až 30teho na krví jsem byla jako samoplatce

zelenaesmolda
21. říj 2019

@jirikmaminka
muzes tam zavolat

jituli84
22. říj 2019

@zelenaesmolda je to laoratoř, ne ordinace..

jituli84
22. říj 2019

@jirikmaminka jako těžko říct, chtělo by to posleze ještě jeden odběr, abyste věděla že hcg roste. Ale spíše bych to brala tak, že momentálně těhotná jste, ale jestli je to prosperující těhu to ukáže stejně až ultrazvuk.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru